PROWADZENIE BLOGA

Prowadzenie bloga

Nie szukamy drogi na skróty, aby zaistnieć w sieci. Zamiast tego sięgamy po sprawdzone metody pozycjonowania i content marketingu. Dzięki temu strony, które obsługujemy, sukcesywnie rosną w siłę.

 

 

O czym trzeba pamiętać przy prowadzeniu bloga?

Przede wszystkim o tym, że wymaga on przemyślanej i spójnej strategii. To nie pisanie na kolanie na temat, który przypadkowo wpadł do głowy, a przemyślane działanie, które przynosi oczekiwane efekty.

Kiedy tworzymy stronę WWW, dbamy o to, by jej wygląd był atrakcyjny i intuicyjny. Stawiamy tu na przejrzystość i optymalizację, a także teksty wysokiej jakości, dopasowane do grupy docelowej.  

 

 

Jak tworzone są treści na bloga?

  • Zanim zaczniemy pisać tekst, przeprowadzamy dokładny research. Nawet jeśli wiemy, co dokładnie chcemy przekazać w danym artykule, to sprawdzamy aktualność informacji, którymi dysponujemy. Interesują nas wszelkie nowinki w temacie. Chcemy, by wiedza, którą się dzielimy, była jak najświeższa i sprawdzona.
  • Zanim zabieramy się za napisanie dłuższego tekstu, często sięgamy po formę konspektu. Ten zwykle przechodzi także przez ręce klienta.
  • Po uzyskaniu akceptacji, zakasujemy rękawy i piszemy tekst. Zgrabny, lekki i ciekawy. Dbamy także o to, by był atrakcyjny wizualnie, dlatego często zamieszczamy zdjęcia, rysunki lub infografiki.
  • Kiedy artykuł zyska aprobatę klienta, a my mamy pewność, że jest w pełni poprawny językowo, optymalizujemy go i publikujemy. Staramy się, by nasz tekst nie tylko przyciągał uwagę internautów, ale także skutecznie pozycjonował stronę.

Więcej o content marketingu piszemy na naszym blogu:

ZOSTAW NAM SWÓJ KONTAKT

ODEZWIEMY SIĘ SZYBKO


Content marketing - Jacek Blaut - Delante Online Marketing

Jacek Blaut

j.blaut@delante.pl

12 200 20 10

Sprawdź nas

Delante Online Marketing - logo

 

Delante sp. z o.o.
Kazimierza Wielkiego 58/6
30-074 Kraków

 

KRS 0000536502
NIP 6772385061
REGON 36049762200000

Kapitał zakładowy 100.000 zł w całości opłacony