O NAS

O nas - Delante Online Marketing

 

 

Nasza przygoda z marketingiem internetowym zaczęła się na długo przed stworzeniem Delante. Swoje doświadczenia i solidną ekspertyzę zbieraliśmy pracując w agencjach marketingowych, firmach konsultingowych oraz własnych biznesach. Pomysł stworzenia własnej agencji marketingowej zrodził się z ogromnej chęci dzielenia się naszą wiedzą z innymi oraz brakiem na rynku firmy z podobnym podejściem do Klienta. Delante Online Marketing istnieje od listopada 2014 r. i od tego czasu nieustannie zwiększa swoją ofertę, wzmacnia zespół i doszkala swoich pracowników i poszerza grono Klientów.

WARTOŚCI


Zrozumienie biznesu naszego klienta

Zanim podejmiemy współpracę, poznajemy Twój biznes, Twoje cele biznesowe, strategię sprzedażową i marketingową. Cechuje nas odpowiedzialność, z tego powodu proponujemy tylko te rozwiązania online marketingu, które najlepiej będą w stanie realizować cele biznesowe.

Skuteczność, która jest mierzalna

Działania marketingowe, które przeprowadzamy dla naszych Klientów są nieustannie mierzone. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie określić i wydzielić tylko te działania, które przynoszą naszym Klientom najwięcej zysków.

 


 

Kompleksowość usługi i obsługi

Nie skupiamy się jedynie na pojedynczych elementach Twojego biznesu. Staramy się patrzeć na Twój biznes całościowo – dlatego u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę. Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest Twój czas – dlatego otrzymasz dedykowanego opiekuna Klienta, który będzie odpowiedzialny za całościową realizację i raportowanie naszych zadań i wyników.

Transparentność

Nie mamy nic do ukrycia – chętnie dzielimy się wiedzą, jednocześnie informując o wszystkich działaniach z zakresu marketingu internetowego, tak by zawsze można było je zweryfikować.

ZESPÓŁ


Michał Burkiewicz

Michał Burkiewicz

Prezes Zarządu

Jacek Blaut

Jacek Blaut

Marketing Manager

Mateusz Calik

Mateusz Calik

SEO Strategy Manager

KARIERA


Cały czas się rozwijamy i poszukujemy top talentów do naszego zespołu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska. Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie!


logo_white

Delante sp. z o.o.
Emaus 5
30-201 Kraków

 

KRS 0000536502
NIP 6772385061
REGON 36049762200000

Kapitał zakładowy 100.000 zł w całości opłacony