.animate-view{opacity: 1 !important;}

15 kroków do idealnej świątecznej
kampanii Google Ads!🎅

Pobierz checklistę
Przygotuj idealną świąteczną kampanię Google Ads
z wykorzystaniem naszej checklisty!

Cieszymy się, że chcesz wykorzystać rady Karoliny i zwiększyć efektywność Twoich kampanii Google Ads.
Wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać na maila checklistę, która pomoże Ci sprawnie wdrożyć nasze best-practises w życie!

Pobierz swoją checklistę!

Na podany adres email otrzymasz link do checklisty kampanii Google Ads!

Jeśli chcesz wrócić do szkolenia Karoliny to znajdziesz je tutaj.

Pamiętaj też, że w razie wątpliwości lub dodatkowych pytań – z chęcią pomożemy. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na dole strony, lub odpowiadając na maila z checklistą, a my pomożemy Ci znaleźć znaleźć najlepszą drogę do osiągnięcia Twoich celów!

Zacznij zwiększać
obecność Twojej marki w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z działaniami SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

3.

Analiza SEM

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEM

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEM poprawi rankingi Twojej strony.