eBook

Pozycjonowanie sklepów internetowych

W Polsce funkcjonuje prawie 30 000 sklepów internetowych! Jak się wyróżnić i sprawić aby klienci kupili właśnie u Ciebie? Przedstawiamy Ci praktyczny poradnik o pozycjonowaniu, który wprowadzi Cię w podstawy SEO.

Ebook pozycjonowanie sklepów www

Ebook - Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Coraz więcej sklepów decyduje się na sprzedaż internetową. Biorąc pod uwagę to, jak łatwo jest rozpocząć działalność w internecie, nie ma w tym nic dziwnego.

Wiele firm oferuje wsparcie przy założeniu sklepu, a dostępne na rynku rozwiązania umożliwiają niedrogą i łatwą obsługę biznesu. W 2017 roku aż 54% polskich internautów robiło zakupy w sieci – to około 15 milionów osób!

W naszym ebooku piszemy, na co zwrócić uwagę już od samego początku prowadzenia sklepu online, począwszy od wyboru CMS-a i budowę sklepu, przez tworzenie treści na stronę i linkowanie, a na analizowaniu efektów skończywszy. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyjściu na zagraniczne rynki czy też powierzaniu SEO agencji zewnętrznej.

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-commerce, czy prowadzisz już sklep internetowy i chcesz zwiększyć swoją widoczność w sieci wyszukiwania – ten ebook jest dla Ciebie!

Dostarczamy Ci sporą dawkę wiedzy i chętnie się nią dzielimy. Chcemy, aby ten ebook nie tylko pozwolił Ci zrozumieć istotę SEO i to, dlaczego jest potrzebne, ale przede wszystkim pomógł Ci rozwinąć Twój e-commerce i zwiększyć Twoje zyski.

Miłej lektury i powodzenia!
Zespół Delante

Spis treści

Ebook pozycjonowanie sklepów www

Pozycjonowanie sklepów internetowych

  • Jak wybrać CMS dla sklepu internetowego?
  • Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu sklepu?
  • Krok po kroku – poradnik pozycjonowania sklepów internetowych.
  • Pokaż się w Google z dobrej strony!
Pobierz PDF