GO Shop

GO shop

Popularność w Polsce i na świecie

GOshop to nowoczesna platforma pomagająca w zarządzaniu treścią w sklepach internetowych. Oprogramowanie to jest skierowane do przedsiębiorców świadomych i wymagających, którym zależy, aby ich strona była jak najbardziej profesjonalna. CMS GOshop działa na rynku już od 10 lat i pomógł stworzyć już ponad 1000 sklepów internetowych, z czego każdy jest oryginalny i niepowtarzalny.

Krótka charakterystyka

GOshop to platforma posiadająca setki przeróżnych, użytecznych funkcji. Główne cechy, które można wymienić, to:

  • Zwraca on szczególną uwagę na unikatowość wyglądu stron swoich klientów. Pozwala na praktycznie całkowitą personalizację szaty graficznej, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie stworzyć całkowicie inaczej wyglądający sklep internetowy.
  • Nie ogranicza pod względem liczby produktów, kategorii, liczby zdjęć.
  • Pozwala na płatności online dzięki współpracy z najpopularniejszymi systemami.
  • Wspiera możliwość pozycjonowania sklepu na GO Shop w wyszukiwarkach poprzez tworzenie przyjaznych adresów URL; automatycznie generuje mapy strony; pozwala wprowadzać meta tytuły, opisy, tagi itd; pozwala na tworzenie opisów alternatywnych zdjęć; daje możliwość dodawania linków kanonicznych;
  • Jest zintegrowany z Ceneo oraz Allegro.
  • Pozwala zarządzać asortymentem.
  • Oprogramowanie jest nieustannie udoskonalane, dzięki czemu dostosowuje się do ciągle zmieniającego się rynku i wymagań przedsiębiorców.

Co wyróżnia GO Shop na tle innych CMS-ów?

GOshop to przede wszystkim właściwie dowolnie spersonalizowany wygląd strony, który jest dopasowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Po pomocy w budowie administratorzy oferują rok technicznej opieki: szkolą, odpowiadają na pytania, rozwiązują problemy. Co więcej, platforma została w teorii tak zaprojektowana, by sprzyjać pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych. GOshop oferuje możliwość jednorazowego importu produktów. Nasze doświadczenie pokazuje, że pod kątem SEO gorzej reaguje on jednak na wprowadzane zmiany niż inne CMS-y.

Przykład sklepu

Przykładem jest sklep internetowy Bestilbio:

Goshop - przykład sklepu

Dla kogo GO Shop?

Ze względu na brak ograniczeń w kwestii liczby kategorii i produktów oraz możliwość stworzenia dowolnego projektu szaty graficznej strony GOshop jest odpowiedni dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa (szczególnie dla małych i średnich sklepów).
Cena regularna kompleksowego założenia sklepu internetowego wynosi 3990 zł. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia dodatkowych usług, jak np. stworzenie logo, banerów czy wdrożenie aplikacji umożliwiającej drukowanie paragonów. Do stworzenia sklepu nie jest konieczne posiadanie wiedzy technologicznej.

 

(0)