.animate-view{opacity: 1 !important;}

Google Zakupy

Pozwala Ci szybko dotrzeć ze swoimi produktami do
klientów bezpośrednio zainteresowanych ich zakupem.
Zamów bezpłatną wycenę
Zwiększ sprzedaż
dzięki kampaniom produktowym

Czy wiesz, że wyszukiwarka Google nie jest tylko odpowiednim miejscem do pokazania strony swojego sklepu (czy to osiągając odpowiednie pozycje, czy też używając reklam w wynikach wyszukiwania)? Jest ona także wygodną i krótszą drogą w dotarciu ze sprecyzowaną ofertą do potencjalnych klientów. Jak to zrobić? Włączyć usługę Google Shopping od Ads (dawne Google AdWords)! Dla lepszych efektów sprzedażowych z tej opcji powinien skorzystać każdy sklep internetowy. Dzięki Google Zakupy i narzędziu Google Merchant Center, informacje o produktach dostępnych w Twoim sklepie (odnośnik do artykułu, zdjęcie, cena, itp.) pojawią się bezpośrednio w Google po wpisaniu przez użytkownika odpowiedniej frazy. W niektórych przypadkach usługa ta działa podobnie do znanych porównywarek cenowych.

To kolejny, bardzo skuteczny sposób, aby o Twoich usługach czy produktach dowiedziało się więcej użytkowników i żeby wybrali właśnie Twój sklep.

Delante proponuje kompleksowe przeprowadzenie Twojej kampanii produktowej, która szybko przyniesie spodziewane efekty sprzedażowe.

Jak to działa?

Kampanie produktowe Google Ads najczęściej wyświetlają się na górze wyników wyszukiwania bądź też z ich prawej strony. Jest to zdjęcie danego produktu, z krótkim opisem i ceną. By z nich korzystać musisz połączyć Twój sklep internetowy z narzędziem Google Merchant Center oraz Google Ads (bez problemów pozwalają na to praktycznie każde najbardziej znane platformy i oprogramowania sklepów online). Jest to niezbędne aby właściwie wyświetlać reklamy artykułów z Twojego asortymentu.

Jeśli odpowiednio prowadzi się kampanie produktowe, bardzo szybko można zauważyć zwiększoną konwersję w Twoim sklepie internetowym. Poza tym, jest to stosunkowo dość niedrogi sposób na znalezienie potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży. Świetne efekty daje też połączenie tego typu reklamy z remarketingiem dynamicznym, o którym przeczytacie więcej tutaj.

Zamów bezpłatną wycenę

Jestem pod wrażeniem, jak szybko mogliśmy zobaczyć wyniki. Specjaliści Delante są bardzo profesjonalni i naprawdę znają się na tym co robią.

Bart Bober

Bartłomiej Bober

Manager

Nagrody

european search awards finalist Global Search Awards 2023

Dlaczego warto uruchomić
kampanie produktowe

woocomerce wordpress seo

To doskonałe rozwiązanie aby skutecznie promować Twój sklep internetowy i jego ofertę

Znacznie zwiększą zasięg reklamy w wynikach wyszukiwania

international seo results and strategy

Podwyższą wskaźniki efektywności, a co za tym idzie wskaźniki konwersji

Wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google i wśród partnerów wyszukiwarki takich jak YouTube

Zaawansowane możliwości konfiguracji a co za tym idzie możliwość skuteczniejszej optymalizacji konwersji

Opinie naszych klientów

Dlaczego warto robić to
z Delante

Zajmują się tym u nas specjaliści, którzy robili to skutecznie wcześniej, mają doświadczenie i potrzebną wiedzę

Przeprowadzimy Cię przez cały proces. Założymy konto Ads oraz konto Google Merchant Center. Odpowiednio je zoptymalizujemy i przygotowujemy do pracy, tak aby działały sprawnie i wykorzystywały pełnię możliwości tych narzędzi

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i Twój biznes, dopasujemy do niego najbardziej skuteczną strategię reklamową

Content for wordpress seo

Pomożemy Ci w przygotowaniu pliku produktowego: treści, słów kluczowych itp.

link building services monitoring

Będziemy monitorować i optymalizować plik produktowy w razie potrzeby (np. gdy zmieni się cena produktu w Twoim sklepie uaktualnimy dane).

Utworzymy niestandardowe etykiety (Google Zakupy ma kilka standardowych tagów, mogą się one jednak okazać nieodpowiednie dla Twojego biznesu – dzięki etykietom niestandardowym prostsze staje się monitorowanie danego produktu, pozwalają bowiem np. wykazać, że dany artykuł jest na wyprzedaży, jest popularny lub sezonowy).

Zoptymalizujemy kampanię w oparciu o niestandardowe dane wyświetlania produktów w Google Zakupy, portalu YouTube oraz sieci partnerów Google.

Realizujemy nasze działania kampanii produktowych w oparciu o wymieniane wcześniej zasady – znamy je i rozumiemy, dlatego pomożemy Ci stworzyć skuteczne reklamy doskonałej jakości.

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie pytań i wątpliwości.

Współpracę z Delante podjęliśmy dwa lata temu, będąc nad „internetową przepaścią widoczności”. To, co szczególnie lubię w Delante to bardzo przyjazny kontakt i otwarta komunikacja.

Kasia luelue

Katarzyna Cieślik

Owner

Co zyskujesz

Twoje produkty są lepiej widoczne w wyszukiwarce Google a także w witrynach jej partnerów – zasięg reklamy rośnie.

woocomerce wordpress seo

Ludzie mają większy kontakt z Twoją marką, poznają ją lepiej, co rodzi w nich większe zaufanie do Twojego sklepu.

Szybko zauważasz, że wskaźniki odwiedzin na stronie oraz wskaźniki ważnej dla Twojego biznesu konwersji rosną.

seo migration monitoring stage

A właściwie wyższy poziom sprzedaży, czyli zyskujesz dokładnie to, na czym zależy wszystkim sklepom internetowym.

Nasze Narzędzia

Google analytics search console logo semstorm MOZ logos ahrefs logo Gtmetrix logo clusteric tag manager majestic logo

Zacznij zwiększać
obecność Twojej marki w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z działaniami SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

3.

Analiza SEM

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEM

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEM poprawi rankingi Twojej strony.

Chcesz przyspieszyć rozwój swojej firmy w internecie dzięki oryginalnym strategiom SEM?

Agencja SEO

Zamów bezpłatną wycenę