Główne obowiązki na tym stanowisku

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z użyciem sprawdzonych w firmie sposobów
  • Wymiana maili, prowadzenie rozmów telefonicznych i spotkania z potencjalnymi klientami
  • Poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów
  • Udział w tworzeniu treści marketingowych
  • Raportowanie swoich działań i wyników
  • Współpraca z działami realizującymi usługi dla klientów

Cechy idealnego kandydata

  • Mocne zainteresowanie marketingiem, e-commerce lub IT
  • Łatwość komunikacji biznesowej
  • Czerpanie satysfakcji z kontaktu z ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Samodzielność myślenia i działania
  • Pracowitość

Dodatkowymi atutami będą

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, zwłaszcza w IT lub w marketingu
  • Doświadczenie pracy w organizacjach studenckich
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języków obcych

Dla zatrudnionych oferujemy

  • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług i osiągającej bardzo dobre wyniki sprzedażowe
  • Sporą dawkę wiedzy o sprzedaży i marketingu
  • Pracę w młodym zespole w firmie o swobodnej kulturze organizacyjnej
  • Długofalową ścieżkę kariery
  • Wysokie wynagrodzenie – podstawa + premia za realizację celów sprzedażowych + prowizja jako procent od pozyskanych umów
  • Dodatkowe benefity pracownicze (m.in. dofinansowanie sportowe)
  • Pracę w wygodnym biurze na Salwatorze 2 minuty od tramwaju i autobusu
  • Chill-room z Playstation, taras wypoczynkowy, dobra kawa z ekspresu