.animate-view{opacity: 1 !important;}

Top Managerowie E-Commerce i Marketingu

Obejrzyj rozmowy Mileny Fietko z topowymi managerami i business leaderami, w których poruszą tematy aktualnych wyzwań stojących przed branżą e-commerce i metod radzenia sobie z nimi!

Rozmowa z Tomaszem Kowalczykiem – założycielem Luxtrade

Dowiedz się jak licealny pomysł na biznes przerodził się w lidera rynku ReCommerce słuchając rozmowy poniżej lub z jej transkrypcji. 

Rozmowa z Piotrem Szałaśnym – Kierownikiem E-Commerce w Martes Sport

Posłuchaj jak pandemia zmusiła Martes do zmian lub przeczytaj transkrypcję rozmowy.

Rozmowa z Aleksandrą Plewą – Marketing Manager w Woblink

Dowiedz się jak promować produkty z krótkim cyklem życia z filmu poniżej lub transkrypcji rozmowy.

Rozmowa z Adamem Jankowiakiem – E-Commerce Managerem w Chocolissimo

Posłuchaj o trendach marketingowych w 2023 i dobieraniu parterów biznesowych lub jeśli wolisz formę pisemną to przeczytaj transkrypcję rozmowy.

Jeśli jesteś E-Commerce Managerem i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem w rozmowie z Mileną skontaktuj się z nami mailowo na info@delante.pl

To nie wszystko!
Jeszcze więcej o marketingu internetowym dowiesz się na naszym kanale YouTube!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o SEO i zobaczyć jak nasi specjaliści analizują strony internetowe liderów różnych branż czy poznać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące SEO konieczne odwiedź nasz kanał na YT!

Nowe materiały dodajemy regularnie, więc jeśli nie chcesz nic przegapić – koniecznie zasubskrybuj!

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM