.animate-view{opacity: 1 !important;}

SEO zagraniczne
od A do Z

Zastanawiasz się nad rozwojem swojego biznesu na innych rynkach? Nie wiesz od czego rozpocząć ekspansję na nowe obszary sprzedaży? Dowiedz się, jak przygotować się do działań SEO za granicą!

Pobierz webinar

webinar seo zagraniczne od a do z
Dlaczego zagraniczne SEO jest tak ważne?

Globalny rynek otwiera przed nami nieograniczone wręcz możliwości. Żeby jednak zdobyć wysoką widoczność i wartościowy ruch za granicą, nie wystarczy angielska wersja językowa strony internetowej i powielenie działań, które prowadzisz lokalnie.

Potrzebujesz do tego strategii dostosowanej do danego rynku, która pozwoli Ci wyróżnić się spośród obecnej tam konkurencji. Jak ją przygotować? Tego właśnie dowiesz się z naszego webinaru!

W trakcie godzinnego szkolenia Kinga Ochojska, nasza Specjalistka SEO, przedstawiła podstawy pozycjonowania za granicą, opowiedziała, jak się do tego przygotować, jakie decyzje warto podjąć, oraz pokazała przykłady działań, które pomogą zdobyć widoczność w docelowym kraju. Webinar już się odbył, ale możesz obejrzeć nagranie!

Agenda webinaru

1. Podstawy SEO

2. Podstawy pozycjonowania na zagranicę

3. Decyzje po stronie klienta i analityka po stronie SEOwca

4. Przygotowanie strony krok po kroku

5. Content w pozycjonowaniu zagranicznym

6. Link-building w pozycjonowaniu zagranicznym

7. Mierzenie efektów działań

 

Prowadząca webinar
Kinga Ochojska Delante
Prowadząca webinar
Kinga Ochojska

SEO Specialist

W Delante od października 2018 roku. Kiedyś zapalona studentka edytorstwa, teraz – szczęśliwa absolwentka. Dobrze wie, gdzie wstawić przecinek i gdzie smacznie zjeść w Krakowie (i w Warszawie!). Frela ze Ślonska na emigracji w stolicy, miłośniczka snu, kotletów z szałotym i Friendsów. Wychodzi na dwór, nie na pole.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli zastanawiasz się nad wyjściem ze swoim biznesem za granicę lub już działasz globalnie, ale chcesz zwiększyć widoczność i ruch na Twojej stronie, to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Wskazówki, które uzyskasz, będą mogły być zastosowane w każdej branży i dla każdego typu strony.

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim:

  • właścicieli sklepów i stron internetowych,
  • marketerów zajmujących się zwiększaniem widoczności stron.

Dlaczego warto?

Wiedza od praktyków
Szkolenie prowadzone jest przez Kingę, naszą Specjalistkę SEO, która na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem zagranicznym dla naszych klientów i z sukcesami zwiększa ruch na ich stronach.

Realne
przykłady

Tematy poruszane od strony praktycznej z przykładami z życia wziętymi, które zadziałały.

Nieograniczony dostęp do nagrania
Dostęp do szkolenia, który od nas otrzymasz, nie będzie ograniczony czasowo – tym samym zawsze możesz do niego wrócić, aby rozwiać potencjalne wątpliwości.

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Pobierz swój webinar!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z webinarem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM