.animate-view{opacity: 1 !important;}

Poznaj nasze case studies

Niezależnie od branży w jakiej pracujemy, dajemy z siebie wszystko. Sprawdź efekty naszych działań z dotychczasowymi klientami i wyobraź sobie, co możemy zrobić dla Ciebie!
Umieść tutaj twoją markę!
true

Rezultaty naszej pracy

Co mówią nasi Klienci

Najczęściej zadawane pytania

Nie widzę żadnych case studies dotyczących sektora mojej działalności. Czy to znaczy, że nie robicie SEO dla branży, w której pracuję?

Mimo że liczba case studies opublikowanych na naszej stronie jest całkiem spora, nie znaczy to, że opisujemy wszystkie projekty, nad którymi pracowaliśmy. Inną sprawą jest to, że do tej pory zoptymalizowaliśmy ponad 500 stron internetowych. Istnieje więc bardzo duża szansa, że pracowaliśmy już dla firmy działającej w Twoim sektorze, więc wiemy, jaka strategia może przynieść Ci zamierzone efekty.

W swoich case studies opisujecie punkt po punkcie całe strategie SEO. Czy nie obawiacie się, że inne agencje zaczną korzystać z Waszych technik?

Nie uważamy, żebyśmy w naszych case studies zdradzali tajniki optymalizacji stron internetowych. Dla nas są one raczej krótkim opisem procesów, które opracowaliśmy, żeby pomóc przedsiębiorcom zwiększyć widoczność ich marki w Internecie. Jesteśmy dumni z każdego celu biznesowego, który udało nam się osiągnąć dla naszych klientów. Prawdę mówiąc będzie nam bardzo miło, jeśli nauczysz się czegoś o SEO z naszych case studies.

Z jakimi klientami współpracujecie?

Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują fachowej pomocy w optymalizowaniu stron internetowych oraz zwiększaniu ruchu na stronie. Jak dotąd opracowaliśmy strategię SEO dla domen zarejestrowanych w +25 krajach, należących do +30 branż, takich jak: technologia finansowa, modowa, CBD, erotyczna, techniczna i motoryzacyjna. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, będziemy w stanie zwiększyć efektywność Twoich procesów, nie tylko SEO ale też tych bliżej biznesu.

Czy wygraliście lub byliście kiedyś nominowani do nagrody za jedno ze swoich case studies?

Tak, część naszych case studies została nominowana do różnych konkursów i rankingów związanych z SEO i marketingiem internetowym. Jesteśmy finalistami European E-commerce Awards 2022, US E-commerce Awards 2021 i zwycięzcą Global Agency Awards 2022. Niemniej jednak zdobywanie nagród nie jest naszym głównym celem, ponieważ wolimy przeznaczać całą energię na pomaganie naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Gdzie mogę przeczytać recenzje, które otrzymaliście od swoich klientów?

Jeśli ciekawi Cię, co nasi dawni i obecni klienci myślą o współpracy z Delante, polecamy odwiedzić popularne strony z opiniami i recenzjami klientów. Są to na przykład: Clutch, Opinie Google, czy też Goodfirms.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Zamów bezpłatną wycenę

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM