.animate-view{opacity: 1 !important;}
Usługi SEO - Gosia Kwiecień i Mateusz Calik

Usługi SEO

Wyświetlaj się na górze wyników wyszukiwania w Google i zostań tam jak najdłużej.

Przyciągnij więcej potencjalnych klientów i zapewnij swojej stronie długoterminowy wzrost wybierając kompleksowe usługi pozycjonowania stron.
Porozmawiajmy o twoim SEO!
Kompleksowe i profesjonalne
usługi SEO dla firm

Niezależnie od tego, czy wiesz, jak zająć się SEO, nie potrafisz przyciągnąć nowych klientów, przykładasz zbyt dużą wagę do kampanii reklamowych, czy może prowadzisz optymalizacje strony, ale nie widzisz jej rezultatów – jesteś w dobrym miejscu.

Dzięki profesjonalnym usługom SEO
szybko i łatwo poprawisz pozycję swojej strony
w wynikach wyszukiwania

Nawet jeśli sytuacja Twojej strony jest bardzo trudna, stworzymy dla Ciebie indywidualny plan SEO, który zadziała w przypadku Twojej firmy. Nic skomplikowanego, wyłącznie strategie SEO!

Przyciągniemy klientów w naturalny sposób
Nie musisz polegać na reklamach! Spersonalizowane strategie SEO pomogą Ci przyciągnąć klientów naprawdę zainteresowanych Twoją ofertą.
Stworzymy content, który się klika
Nie zastanawiaj się więcej nad tym, co opublikować! Dostarczymy Ci content, który będzie merytoryczny, ciekawy i atrakcyjny dla Twoich klientów.

Zbudujemy reputację Twojej strony
Dzięki linkom odsyłającym z innych stron do Twojej zwiększymy Twój autorytet wśród innych stron z Twojej niszy.

Naprawimy błędy na stronie
Jeśli Twoja strona nie ładuje się odpowiednio szybko albo nie wyświetla się na urządzeniach mobilnych, sprawimy, że będzie działać jak złoto

Zwrócimy Ci Twój cenny czas
Skup się na prowadzeniu firmy – my zajmiemy się SEO dla Ciebie!

Nie zignorujemy Twoich konkurentów
Ustalimy, co robią dobrze i jakie dzialania możemy podjąć, aby ich wyprzedzić, tworząc dla Ciebie spersonalizowaną strategię SEO

Usługi SEO ułatwią znalezienie Twojej strony potencjalnym klientom

Jeśli Twoją stronę trudno znaleźć w wynikach wyszukiwania, rozwijanie Twojej firmy online i zwiększanie przychodów może przypominać błądzenie we mgle. Zdajemy sobie sprawę, że to trudne, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór usług SEO, aby pomóc Twojej stronie przyciągnąć zainteresowanie Twojej wymarzonej publiczności.

Z naszymi usługami SEO:
✔ podniesiesz pozycję w rankingach
✔ przyciągniesz więcej użytkowników, oraz
✔ zauważysz realny wzrost

Jeśli Twoja strona będzie łatwa do znalezienia w wyszukiwarkach, przyciągniesz odpowiednich klientów oraz zwiększysz sprzedaż swoich usług. Sprawimy, że Twoja strona zyska większą widoczność, aby osoby, które potrzebują tego, co oferujesz, po prostu nie mogły jej pominąć!

Chcę przyciągać więcej ruchu!

Odpowiednia strategia SEO może okazać się dla Twojej firmy ogromną zmianą na dobre. Kluczem do jej stworzenia jest zrozumienie, co jest dla Ciebie najistotniejsze i stworzenie planu SEO, który nie tylko działa dobrze w przypadku Twojej firmy, ale również odpowiada Twoim celom biznesowym. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz praktycznemu know-how możemy zaoferować Ci naszą pomoc i wsparcie na każdym kroku Twojej drogi do zwiększania ruchu organicznego. Porozmawiajmy i zastanówmy się wspólnie, jak efektywnie wzmocnić wizerunek Twojego biznesu online!

Gosia Kwiecień
Gosia Kwiecień Head of SEO
Indywidualna strategia SEO stworzona tylko dla Ciebie

Każda firma posiada inne cele i założenia, dlatego w Delante jesteśmy przeciwni polecaniu tego samego pakietu usług SEO każdemu klientowi. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie istnieje uniwersalna strategia SEO dla każdego.

Zamiast tego stosujemy różnorodne strategie i techniki – szukamy słów kluczowych, prowadzimy optymalizację on-site, tworzymy content, budujemy linki oraz dokonujemy zmian technicznych na stronie, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju indywidualną strategię SEO, uszytą na miarę Twojej firmy.

Niezależnie od tego, na jakie usługi SEO się zdecydujesz, przy tworzeniu spersonalizowanej strategii SEO dla Twojego biznesu weźmiemy pod uwagę:

  • charakterystykę Twojej branży,
  • Twoją grupę docelową,
  • Obecny wizerunek Twojej firmy online,
  • Twoje indywidualne cele i założenia,
  • konkurencję.

Nie pozwól, by stres o SEO
ściągnął Twoją firmę w dół

Chcę uzyskać spersonalizowaną strategię SEO

Zbuduj skuteczną strategię SEO dzięki kompleksowej usłudze SEO

Jesteś gotowy na strategię SEO, która pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje plany biznesowe? Niezależnie od tego, czy chcesz:

  • zwiększyć zasięg swojej strony,
  • wspiąć się na sam szczyt wyników wyszukiwania,
  • spotęgować sprzedaż, albo
  • osiągnąć inne cele, w których może pomóc SEO,

Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć efektywną strategię SEO, zwiększyć widoczność Twojej strony online i przyciągnąć swoją grupę docelową:

Im dłużej czekasz, tym szybciej Twoi konkurenci zabierają Twoją wymarzoną pozycję w rankingach!

Pomóż mi wybrać odpowiednie usługi SEO

Za każdą usługą SEO stoi specjalista SEO

Sukces Twojej firmy online – niezależnie od tego, co oznacza dla Ciebie to słowo – tak naprawdę sprowadza się do specjalistów SEO i DEV, którzy pracują nad Twoją stroną. Właśnie z tego powodu w Delante każdy członek zespołu jest prawdziwym mistrzem w swojej dziedzinie SEO.

Pomyśl o nas jak o zgranym zespole, który wykorzystuje wspólną wiedzę i talenty, aby zagwarantować Twojej firmie najlepsze efekty, na które zasługujesz!

Chcę Was poznać!

Sprawdź, co nasi klienci sądzą o naszych usługach SEO

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Agencja SEO w Krakowie - Pozycjonowanie

Porozmawiajmy o twoim SEO

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM