.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy? Sprawdź, jak możemy zwiększyć ruch w Twoim sklepie i podnieść sprzedaż.
Zamów bezpłatną wycenę
pozycjonowanie ecommerce

Pozycjonowanie e-commerce
Impuls do zwiększenia Twojej sprzedaży

Ogromną zaletą e-handlu jest to, że dzięki prawidłowej i dobrze przeprowadzanej optymalizacji oraz przestrzeganiu najważniejszych zasad SEO, sklep jest w stanie generować większy ruch organiczny. Nawet w przypadku kiedy musi konkurować z markami znacznie większymi i – wydawać by się mogło – potężniejszymi od siebie. Podnosząc ruch organiczny danego sklepu, w kilku kolejnych miesiącach możemy zaobserwować rezultaty w postaci zwiększonej sprzedaży.

Należy jednak pamiętać, że praca nad pozycjonowaniem sklepu internetowego to proces ciągły. Nie osiągniesz stałych i wartościowych efektów w tydzień i ktokolwiek Ci to obiecuje – myli się. Pierwsze efekty SEO, w postaci zwiększonej widoczności strony, zazwyczaj dostrzec można po ok. 3 miesiącach od rozpoczęcia prac na stronie. W kolejnych 3-4 miesiącach wzrasta ruch organiczny, a następnie konwersja.

Dlaczego warto to robić z Delante?

W naszej firmie doskonale rozumiemy zasady pozycjonowania dla e-commerce. Znamy specyfikę tej branży, wiemy, jak bardzo jest zmienna. Nie jest nam obce pojęcie sezonowości sprzedaży i nie walczymy z wiatrakami. Bezustannie poszukujemy nowych, jeszcze bardziej skutecznych rozwiązań, które pomogą Twojemu sklepowi internetowemu błyszczeć w wyszukiwarce Google.

W swojej codziennej pracy współpracujemy z różnymi rodzajami sklepów. Mamy doświadczenie w wielu branżach, m.in. oświetlenia, odżywek i suplementów sportowych, artykułów dla dzieci, kosmetyków, ubrań i obuwia, wyposażenia domu, mebli, artykułów przemysłowych, budowlanych, sprzętu komputerowego, sklepów sportowych, hobbystycznych i wielu innych. Żadne nowe wyzwania nie są nam straszne – wręcz przeciwnie, cenimy je i wiemy, że tylko podejmując nowe próby będziemy wciąż się rozwijać.

Dzięki Delante mogę zauważyć wzrosty ruchu oraz wzrost sprzedaży w moim sklepie internetowym. Prace optymalizacyjne są wykonywane bardzo rzetelnie. Widać również zdecydowany przyrost linków do mojej strony od rozpoczęcia współpracy.

Marcin Skoczylas

Director of Electronic Service Department

Zamów bezpłatną wycenę

Delante to godna polecenia agencja SEO. Z miesiąca na miesiąc nasz sklep internetowy osiąga coraz lepsze wyniki – widzimy wyraźny wzrost widoczności i ruchu. Komunikacja z Panią Asią i ogólny przebieg współpracy również jest bez zarzutów.

Jarek Kulewicz

Founder

Pobierz darmowe narzędzia wspierające SEO i marketing!

Pobierz
Zamów bezpłatną wycenę

Pozycjownowanie e-commerce
Co zyskujesz?

Twój sklep się rozwija, jest ciągle optymalizowany. Wprowadzamy w nim najskuteczniejsze działania SEO, działamy na stronie i pomagamy Ci stawać się coraz lepszym dla obecnych oraz potencjalnych Klientów.

Zwiększamy odpowiednio zaplecze wartościowych linków prowadzących do strony Twojego sklepu, co sprawia, że zaufanie do niego wzrasta – zarówno wśród Google, jak i użytkowników.

Jeden z najważniejszych czynników dla sklepów online. Ruch organiczny na stronie wzrasta, a potencjalni klienci, wyszukując odpowiedzi na swoje potrzeby, znajdują właśnie Twój sklep.

Rozwój Twojego sklepu, rozbudowa odpowiedniego zaplecza linków i zwiększenie ruchu organicznego powoduje widoczne zwiększenie Twojej sprzedaży. I o to właśnie chodziło, prawda?

Ludzie pracujący w Delante to profesjonaliści, którzy w każdym momencie i na każdym etapie współpracy są do Naszej dyspozycji. Po kilku agencjach SEO w końcu udało Nam się znaleźć odpowiednich ludzi znających się na tym o robią.

Grzegorz Hałat

CEO

Długo szukaliśmy partnera SEO i Delante okazało się strzałem w dziesiątkę. Procesy dostosowane do naszych potrzeb i branży, adekwatne rekomendacje developerskie a przede wszystkim wyniki, jakich oczekiwaliśmy.

Piotr Szalasny

E-Commerce Manager

Nasze Narzędzia

Google analytics search console logo semstorm MOZ logos ahrefs logo Gtmetrix logo clusteric tag manager majestic logo

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowanie e-commerce

1. Czy warto pozycjonować sklep internetowy?

Tak! Jak najbardziej. Dzięki odpowiedniej strategii SEO dla sklepu internetowego staniesz się bardziej rozpoznawalny i widoczny w sieci, a co za tym idzie, przyciągniesz na stronę więcej użytkowników – potencjalnych Klientów. Co więcej, pozycjonując się “szeroko” będziesz trafiał do zdecydowanych odbiorców, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jeszcze większą liczbą konwersji.

2. Czy warto współpracować z agencją SEO, która pozycjonuje inne sklepy z mojej branży?

Oczywiście, że warto. Doświadczenie agencji SEO w danej branży to zaleta, nie wada. Pracując już z innymi stronami – o tematyce podobnej do Twojej – agencja miała już okazję przetestować różne rozwiązania, strategie, zna specyfikę branży i wie, co może zadziałać w Twoim przypadku.

Trzeba mieć na uwadze to, że każdy biznes, a co za tym idzie, każda strona jest inna i w przypadku każdej strony zamierzone efekty mogą przynieść nieco inne działania – dlatego strategia SEO nigdy nie będzie taka sama.

W Delante specjalizujemy się w pozycjonowaniu szerokim (które jest jednocześnie najlepszym rodzajem SEO dla sklepów online) – strategia ta zakłada pozycjonowanie nawet kilkuset szczegółowych, rozbudowanych fraz. Wszystkie frazy dobierane są indywidualnie do danej strony, więc – chociażby ze względu na różnice w asortymencie czy oferowanych usługach – mało prawdopodobne jest, że będą się one powtarzać z frazami, na które pozycjonuje się konkurencja.

3. Kiedy zobaczę efekty pozycjonowania mojego sklepu internetowego?

Pierwsze efekty pozycjonowania, pod postacią zwiększonej widoczności serwisu w sieci, zazwyczaj zobaczyć można w ciągu 3-4 miesięcy od momentu rozpoczęcia działań SEO. Następnie, w kolejnych miesiącach rośnie ruch organiczny na stronie, a po pewnym czasie wzrasta również konwersja. Obrazuje to poniższy wykres:

pozycjonowanie e-commerce efekty

Nie jest to jednak reguła. Należy pamiętać, że każda strona jest inna, a to, jak szybko zobaczymy efekty SEO, zależy od wielu czynników, m.in. od:

  • branży i rynku, na którym działasz,
  • historii Twojej domeny,
  • działań konkurencji w sieci,
  • stopnia optymalizacji Twojej strony,
  • zmiany algorytmów wyszukiwarki.

Nagrody

european search awards finalist Global Search Awards 2023

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Chcesz przyspieszyć rozwój swojej firmy w internecie dzięki oryginalnym strategiom SEO?

Agencja SEO

Zamów bezpłatną wycenę

Przygotuj swoja stronę do Black Friday!

Zapisz się na bezpłatny webinar!