.animate-view{opacity: 1 !important;}

Usługi SEM

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć sprzedaż, poprzez marketing efektywnościowy.
Zamów bezpłatną wycenę

Usługi SEM

Marketing efektywnościowy to nasza pasja. Naszych klientów wspieramy w realizacji ich celów zwiększania sprzedaży, widoczności i aktywności. Rodzaje reklam dobieramy w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Delante to dobra komunikacja i świetny stosunek jakości do ceny. Rozumieją cele biznesowe klienta i na nich bazują tworząc strategię SEO. Widać to w wynikach jakie dostarczają.

Nikos - EDUopinions

Nikos Filippakis

Co-founder

Nagrody

european search awards finalist Global Search Awards 2023
Zamów bezpłatną wycenę

Co mówią nasi klienci
o usługach SEM w Delante

Rozpoczęcie współpracy z Delante było dla nas przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Bardzo cenię sobie to, że w całym procesie współpracuję tylko z dwiema specjalistkami jedną, która zajmuje się SEO i drugą zajmującą się SEM. Wspólnie omawiamy wszelkie zmiany i planujemy kolejne działania, na bieżąco też reagujemy na to co dzieje się na stronie. Takie zestawienie SEO, SEM i naszych wewnętrznych działań świetnie wpływa na wyniki HomeKONCEPT.

Izabela - homekoncept

Izabela Jozwik

Marketing Manager

Porozmawiajmy o Twojej strategii SEM!

Zacznij zwiększać
obecność Twojej marki w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z działaniami SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

3.

Analiza SEM

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEM

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEM poprawi rankingi Twojej strony.

Chcesz przyspieszyć rozwój swojej firmy w internecie dzięki oryginalnym strategiom SEM?

Agencja SEO

Zamów bezpłatną wycenę