.animate-view{opacity: 1 !important;}

Usługi SEM

Chcesz dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć sprzedaż czy może rozpromować swój brand w sieci dzięki kampaniom płatnym? A może myślisz o wejściu na rynek zagraniczny?

Wiemy, jak skonfigurować reklamy, aby trafić do twoich klientów. Nasze usługi SEM to odpowiedź na twoje wyzwania. 

Dowiedz się więcej!

Porozmawiajmy

Usługi SEM

Marketing efektywnościowy to nasza pasja. Naszych klientów wspieramy w realizacji ich celów zwiększania sprzedaży, widoczności i aktywności. Rodzaje reklam dobieramy w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Delante to dobra komunikacja i świetny stosunek jakości do ceny. Rozumieją cele biznesowe klienta i na nich bazują tworząc strategię SEO. Widać to w wynikach jakie dostarczają.

Nikos - EDUopinions

Nikos Filippakis

Co-founder

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023
Zamów bezpłatną wycenę

Co mówią nasi klienci
o usługach SEM w Delante

Rozpoczęcie współpracy z Delante było dla nas przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Bardzo cenię sobie to, że w całym procesie współpracuję tylko z dwiema specjalistkami jedną, która zajmuje się SEO i drugą zajmującą się SEM. Wspólnie omawiamy wszelkie zmiany i planujemy kolejne działania, na bieżąco też reagujemy na to co dzieje się na stronie. Takie zestawienie SEO, SEM i naszych wewnętrznych działań świetnie wpływa na wyniki HomeKONCEPT.

Izabela - homekoncept

Izabela Jozwik

Marketing Manager

Współpracujemy z Delante już od 2020 roku. Przygotowują dla nas działania Meta Ads, Google Ads oraz SEO. Dzięki Zespołowi Delante rozwinęliśmy się jako firma, staliśmy się bardziej widoczni i dostępni dla klienta. Komunikacja jest na najwyższym poziomie, cenię sobie również profesjonalizm, który posiadają. Polecam!

Klaudia Woźniak

Marketing Manager

Porozmawiajmy o Twojej strategii SEM!

Zacznij zwiększać
obecność Twojej marki w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z działaniami SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

3.

Analiza SEM

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEM

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEM poprawi rankingi Twojej strony.

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM