.animate-view{opacity: 1 !important;}

Polityka prywatności

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Dlatego prosimy o zapoznanie się z zasadami, które przyjęliśmy, by jak najlepiej chronić Twoje dane osobowe. Jeżeli nie znajdziesz poniżej odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas – postaramy się pomóc.

Kim jesteśmy?

Administratorem danych osobowych jest Delante Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialności z siedzibą w Krakowie (31-108) przy ul. Retoryka 1, KRS: 0001003610, NIP: 677 238 5061

Kontakt: info@delante.pl

Jakie dane osobowe zbieramy?

Dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od Ciebie. Wykorzystujemy Twój adres IP i dane o Twojej przeglądarce. Kiedy się z nami kontaktujesz, przekazujesz nam także najczęściej swój adres mailowy i telefon. Możesz także przekazać nam w wiadomości swoje imię, nazwisko lub inne dane. Przekazanie tych danych jest dobrowolne, ale (gdy mowa o IP, danych o przeglądarce czy adresie mailowym w czasie kontaktu) są one niezbędne abyśmy mogli czy to udzielić Ci dostępu do naszej strony czy odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Ponadto, możesz także zapisać się na nasz newsletter za pomocą swojego adresu mailowego.

W jakim celu zbieramy dane osobowe?

Zbieramy dane osobowe w celach statystycznych oraz w przypadku otrzymania od Ciebie wiadomości, także w celu kontaktu z Tobą i odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli zapisałeś się na nasz newsletter, Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu jego obsługi.

Jeśli zapisałeś się na webinar, pobrałeś raport lub inny materiał z naszej strony, twoje dane przetwarzane są w celu wysłania Ci materiału, o który prosisz.

Przetwarzanie jest niezbędne w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym przypadku udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Konsekwencją ich niepodania będzie niemożność otrzymania odpowiedzi.

Jaka jest podstawa przetwarzania danych osobowych?

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest nasz uzasadniony interes – musimy być w stanie prowadzić statystyki naszej strony, a kiedy się z nami skontaktujesz musimy być w stanie odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

W przypadku newslettera, webinaru, raportów, narzędzi itp. podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda.

Komu przekazujemy dane osobowe?

Bardzo starannie dobieramy naszych partnerów. Chcemy współpracować tylko z najlepszymi. Dlatego też ograniczamy do minimum transfer danych do innych podmiotów. Możemy je przekazywać do firm świadczących dla nas usługi wsparcia IT, aplikacji statystycznych i badawczych oraz aplikacji umożliwiających komentowanie. W przypadku newslettera, Twoje dane mogą być przekazane do firm zajmujących się obsługą masowych wiadomości.

Jakie są Twoje prawa?

Masz prawo wniesienia skargi na organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, masz prawo ją w każdej chwili wycofać. Napisz do nas jeśli chcesz to zrobić. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy się z nami skontaktować

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy Twoje dane wyłącznie w okresie ich przetwarzania oraz przez dalszy okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń.

Czy profilujemy dane osobowe?

W celu stworzenia Twojego profilu dla celów marketingowych oraz kierowania do Ciebie marketingu bezpośredniego (np. reklam w serwisie społecznościowym Facebook) dostosowanego do Twoich preferencji, Delante jako Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w sposób zautomatyzowany, w tym także je profilował – nie będzie to jednak wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych, ani w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację.
Zakres profilowanych danych osobowych odpowiada zakresowi wskazanemu powyżej w odniesieniu do analizy Twojej aktywności na Stronie internetowej.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w powyższym celu jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, zgodnie z którym Delante jako Administrator może przetwarzać dane osobowe w celu realizacji swojego prawnie uzasadnionego interesu, w tym przypadku prowadzenia działań marketingowych dopasowanych do preferencji odbiorców. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji ww. celu (konsekwencją ich niepodania będzie niemożność prowadzenia przez Współadministratorów działań marketingowych dopasowanych do preferencji odbiorców).

Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu ich profilowania do czasu skutecznego wniesienia sprzeciwu lub osiągnięcia celu przetwarzania.

Jeżeli masz pytania, napisz do nas. Postaramy się pomóc!