Kariera

Pracuj
w Delante, z profesjonalistami, w zgranym zespole,  

Interesujesz się marketingiem efektywnościowym? Zobacz jak wygląda praca w Delante i dołącz do zespołu profesjonalistów SEO!

O nas

Jesteśmy młodą, szybko rozwijająca się firmą z branży marketingu internetowego. Stawiamy na rozwój i stałe doskonalenie umiejętności. Naszą firmę tworzą młodzi ludzie, pełni zapału, energii i świeżego spojrzenia. Ciągle się rozrastamy – aktywnie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych pracowników, oferując im wynagrodzenie dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Proponujemy także atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Praca w Delante

Stawiamy przede wszystkim na rozwój! Odpowiedzialne zadania, duża dawka wiedzy i ciekawa praca to podstawa. Wiemy też jak ważna jest atmosfera, więc dodatkowo możesz liczyć na:

Dofinansowanie aktywności sportowych

Wierzymy, że sport to zdrowie, dlatego finansujemy naszym pracownikom aktywność sportową. Do wyboru szereg różnych aktywności.

Imprezy okolicznościowe

Zawsze znajdzie się okazja do świętowania! Urodziny Delante, urodziny pracowników czy wigilia są na stałe wpisane do naszego kalendarza.

Kawa
z ekspresu

Królowa poranka jest tylko jedna – kawa! Jeśli potrzebujemy energii sięgamy po kubek pysznej kawy z firmowego ekspresu.

Świeże owoce

Jesteś tym co jesz! Promujemy zdrowy styl życia, dlatego dwa razy w tygodniu zapewniamy dostawę świeżych, sezonowych owoców do biura!

Komfort pracy

Nasze biuro jest przyjazne i komfortowe. Znajduje się blisko centrum i tras rowerowych. Wygodne fotele i duże biurka, a do tego wiele udogodnień!

Strefa rozrywki

Jest miejsce na chill i zabawę. Można się zrelaksować na tarasie czy zagrać w PlayStation w chillroomie pełnym poduszek.

Biblioteczka

Dla żądnych wiedzy przygotowaliśmy firmową biblioteczkę, w której można znaleźć ciekawe pozycje z branży marketingu, sprzedaży, HR-u i zarządzania.

Program rekomendacji

Każdy polecony, a ostatecznie zatrudniony kandydat to dla Ciebie nagroda pieniężna. TY zarabiasz, a MY zyskujemy dobrego i sprawdzonego pracownika.

Dzień z życia w Delante

Ścieżka kariery w SEO i SEM

Jeśli Twoja przygoda z marketingiem internetowym dopiero się zaczyna to dobrze trafiłeś! U nas zdobędziesz wiedzę i doświadczenie potrzebne do osiągnięcia stanowiska specjalisty.
Staż jest intensywny, ale daje wiele korzyści, z których największą jest unikalna wiedza. Stawiamy na długofalową współpracę , dlatego też większość stażystów zostaje u nas na stałe, awansując na wyższe stanowiska.

Stażysta

Dopiero wkraczasz na swoją ścieżkę zawodową i czujesz że kręci Cię marketing? Dołącz do nas i ucz się od najlepszych.

Specjalista

Złapałeś bakcyla i jesteś w tym niezły? Na stanowisku specjalisty zaczniesz samodzielnie prowadzić pozycjonowanie dla klientów.

Starszy specjalista

Świetnie sobie radzisz. Samodzielne doradzanie różnym klientom nie jest dla Ciebie niczym trudnym.

Manager

Kiedy dobrze radzisz sobie również w pracy z ludźmi, możesz zarządzać grupą specjalistów i mieć duży wpływ na kształtowanie firmy.

Oferty pracy

SEO i marketing efektywnościowy to nasza specjalizacja, jednak do naszego zespołu szukamy nie tylko stażystów, specjalistów SEO lub Google Adwords.
Przejrzyj nasze oferty i zobacz czy znajdziesz coś dla siebie. Zawsze chętnie porozmawiamy z pozytywnymi ludźmi, którzy chcą czegoś więcej od swojej pracy.

Specjalista ds. sprzedaży usług SEO

Szczegóły

Stażysta SEO

Szczegóły

Poznaj nasze historie