.animate-view{opacity: 1 !important;}

Praca w Delante

Wybierz swoją ścieżkę kariery w Agencji SEO / SEM
Dołącz do nas!

Oferty pracy

Pokaż mi oferty pracy:
Sales

Otwarta

Konsultant Sprzedaży SEO

10 000 – 25 000 zł netto B2B

Szczegóły
SEM

Otwarta

Specjalista SEM

6000 – 8500 brutto UOP 6000 – 8500 netto B2B

Szczegóły
SEO

Otwarta

Specjalista SEO

7 000-12 000 netto B2B
7 000-12 000 brutto UoP

SENIOR
12 000 – 18 000 netto B2B

Szczegóły

Otwarta

Starszy Specjalista SEO

15000-20000 brutto UoP

Szczegóły

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Napisz do nas!

Benefity

Dbamy o Twój rozwój

Budżet
szkoleniowy

Firmowa
biblioteczka

Szkolenia
wewnętrzne

Dbamy o Twoje miejsce pracy

Praca
hybrydowa

user personas research content plan services

Program rekomendacji
pracowników

Google Ads dla sklepów internetowych

Program rekomendacji
klientów

Dofinansowanie
home office

Regularna
wymiana sprzętu

Dopłata
do prądu

Integracje

Dbamy o Ciebie po pracy

Karta
Multisport

Karta
Unlimited

Dbamy o Twoje zdrowie

Opieka
LUX MED

agencja facebook ads - kontakt ze specjalistą

Wsparcie
psychologiczne

Pracuj w Delante

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.

Wyślij swoją aplikację

Po kliknięciu przycisku „aplikuj” na naszej stronie kariery i wypełnieniu kwestionariusza. Jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania, zostaniesz zaproszony do kolejnego etapu.

2.

Rozmowa kwalifikacyjna Z HR

Po przeprowadzeniu screeningu, wysyłamy zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do kandydatów, których aplikacja doskonale wpisuje się w nasz profil. Rozmowa jest zazwyczaj prowadzona online poprzez Google Meet przez Karolinę z Zespołu HR. W tej części procesu rekrutacyjnego skupimy się bardziej na tym, czy nadajesz się do danej roli – Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i nastawieniu, a także motywacji i aspiracjach.

Najbardziej zależy nam na tym, aby po prostu lepiej poznać Ciebie i Twoje oczekiwania, dlatego będziemy wdzięczni za szczerość i otwartość.

3.

Rozmowa techniczna z Managerem

Jeśli okaże się, że do nas pasujesz – zostaniesz zaproszony na rozmowę techniczną z Twoim przyszłym Managerem i często jedną osobą z zespołu, do którego aplikujesz. Zagłębimy się w odpowiedzi z poprzednich etapów i skupimy się na Twoich celach zawodowych, doświadczeniu i motywacji. Zapewnimy Ci przestrzeń do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i pytań, które możesz mieć.

4.

Podsumowanie i oferta pracy

Jeśli wszystko pójdzie dobrze na każdym z tych 4 kroków – bardzo szybko znajdziesz ofertę pracy w swojej skrzynce pocztowej.

Co chcielibyście wiedzieć o pracy z nami –FAQ

1. Czy dostanę informację o niezakwalifikowaniu się na rozmowę rekrutacyjną?

Obecnie, ze względu na dużą liczbę aplikacji, nie jesteśmy w stanie odpowiadać na każde z nich indywidualnie. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania. Po przesłaniu CV otrzymasz automatyczną odpowiedź potwierdzającą, że Twoje zgłoszenie do nas dotarło. Zgodnie z Twoim wyborem w kwestii przetwarzania danych osobowych, Twoje CV będzie przetwarzane tylko w zakresie stanowiska, na które obecnie aplikujesz lub – jeśli wyraziłeś/aś taką chęć – w tym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

2. Jak długo będę czekać na informację zwrotną z rekrutacji?

Cenimy sobie Twój czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny był możliwie najszybszy. Kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, a czas oczekiwania na takie zaproszenie wynosi około 2 tygodnie od momentu złożenia aplikacji. W ciągu tygodnia od ostatniego etapu rekrutacji, udzielamy odpowiedzi dotyczącej ewentualnego zatrudnienia. Staramy się, aby nasz proces rekrutacyjny przebiegał maksymalnie szybko, sprawnie i efektywnie!

3. W jaki sposób Delante wspiera rozwój pracowników?

W Delante staramy podchodzić do rozwoju pracowników w sposób kompleksowy – chcemy, aby członkowie zespołu rozwijali się poprzez wypełnianie codziennych obowiązków i zadań oraz korzystanie z dodatkowych zasobów i aktywności.

  • Możesz liczyć na regularne wsparcie swojego managera/leadera, z którym będziesz ustalać swoje cele rozwojowe, aby połaczyć Twoje indywidualne ambicje z rozwojem i celami firmy
  • Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem pomiędzy poszczególnymi działami w firmie. Tradycją są u nas na przykład #educzwartki – cotygodniowe szkolenia z zakresu marketingu online.. Z uwagi na to, że branża SEO i SEM jest bardzo dynamiczna – nie brakuje u nas update’ów, które pozwalają na bieżąco śledzić zmiany w algorytmach Google.
  • Delante współpracuje z wieloma Klientami i przedsiębiorstwami w Polsce i za granicą. Obsługujemy klientów w różnych branżach, również tych bardzo niszowych. Są to nie tylko e-commerce’y, ale i firmy usługi i B2B – dlatego będziesz mieć szansę pracować i rozwijać swoją wiedzę marketingową w obszarze wielu dziedzin.
  • Możesz angażować się w wewnętrzne projekty i inicjatywy – np. R&D, uczestnictwo w webinarach, projekty rozwijające procesy i usługi w Twoim przyszłym dziale.
  • Każdy pracownik ma swój indywidualny budżet rozwojowy – który możesz przeznaczyć na szkolenia i wyjazdy na eventy branżowe w kraju i za granicą.

4. Jaki poziom znajomości języków obcych jest wymagany?

Mamy wielu klientów zagranicznych (a ich liczba cały czas się zwiększa!) dlatego zwracamy uwagę na znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej poziomie B2. Do bieżącej pracy z klientem wymagany jest poziom C1-C2. Jeśli znasz inne języki, np: niemiecki, włoski, francuski, hiszpański czy japoński to będzie to dodatkowy atut podczas rekrutacji.

5. Jak wygląda wdrożenie do firmy?

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, skontaktuje się z Tobą Dział Administracji i dopełni wszelkich formalności. Na tydzień przed planowaną datą rozpoczęcia pracy wyślemy do Ciebie e-mail z agendą – Wszystko po to, abyś mógł rozpocząć swój pierwszy dzień w pełni przygotowany 🙂

Przygotujemy dla Ciebie 3 dniowy onboarding, który odbędzie się w naszym biurze. Podczas pierwszego dnia onboardingu poznasz inne osoby, rozpoczynające pracę w Delante w tym samym czasie co Ty. Wspólnie weźmiecie udział w spotkaniach z reprezentantami poszczególnych działów – aby poznać nasz system działania. Później przyjdzie czas na wdrożenia i szkolenia stanowiskowe.

Od samego początku zostaną Ci powierzone zadania w swoim obszarze, które będziesz realizować samodzielnie. Nie ma na pewno czasu na nudę, a pierwsze miesiące w Delante to ogromna ilość nowej wiedzy!

6. Nie udało mi się przejść przez proces rekrutacji za pierwszym razem. Czy mogę spróbować jeszcze raz?

Jasne!!! Zachęcamy do podniesienia swoich umiejętności i spróbowania jeszcze raz. Jeśli nie dostałeś pracy, o którą się ubiegałeś – wyślij swoją aplikację na inne stanowisko, które odpowiada Twoim wymaganiom. Jeśli chciałbyś spróbować jeszcze raz na tym samym stanowisku, prosimy, abyś odczekał 6 miesięcy przed kolejną próbą. Pamiętaj również, że zawsze możesz poprosić o informację zwrotną.

7. Czy mogę pracować w 100% zdalnie?

Większość naszych ogłoszeń oferuje możliwość pracy w 100% zdalnej i w elastycznych godzinach pracy. Jeśli jest wymóg pracy częściowo z biura, to piszemy o tym w ogłoszeniu.

Pamiętaj, że możesz pracować w taki sposób, jaki uważasz za najlepszy dla siebie, pod warunkiem, że będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach.

8. Jak wygląda ścieżka kariery?

Każda osoba pracująca na pełny etat w Delante ma swoją własną ścieżkę kariery – zdefiniowaną i realizowaną przy wsparciu lidera, aby dać pracownikom ramy i punkt odniesienia dla ich rozwoju.

Delante oprócz standardowej ścieżki kariery oferuje takżę, mniej sformalizowaną drogę rozwoju, która może być połączona z główną ścieżką lub oddzielona na pewnym etapie( np. specjalizacja w obszarze SEO – R&D). Jesteśmy otwarci na sugestie naszych pracowników dotyczące tego, co chcieliby robić i zderzeniu z celami i strategią firmy jesteśmy otwarci na temat nowych możliwości.

W przypadku stanowisk stażowych – o osobach, które rekrutujemy myślimy jako o przyszłych Specjalistach. Ścieżka stażowa w działach SEO i SEM wygląda w sposób następujący:

  • Stażysta
  • Młodszy Specjalista
  • Specjalista
  • Starszy Specjalista

9. Jakie są możliwe formy współpracy z Delante?

To zależy od stanowiska, na które aplikujesz – możesz to sprawdzić w ramce przy opisie oferty pracy. Oferujemy stałe umowy o pracę, umowę zlecenie lub współpracę B2B.

Zostań częścią Delante!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM