Kariera

Pracuj
w Delante, z profesjonalistami, w zgranym zespole,  

Interesujesz się marketingiem efektywnościowym? Zobacz jak wygląda praca w Delante i dołącz do zespołu profesjonalistów SEO!

O nas

Jesteśmy młodą, szybko rozwijająca się firmą z branży marketingu internetowego. Stawiamy na rozwój i stałe doskonalenie umiejętności. Naszą firmę tworzą młodzi ludzie, pełni zapału, energii i świeżego spojrzenia. Ciągle się rozrastamy – aktywnie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych pracowników, oferując im wynagrodzenie dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Proponujemy także atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Praca w Delante

Stawiamy przede wszystkim na rozwój! Odpowiedzialne zadania, duża dawka wiedzy i ciekawa praca to podstawa. Wiemy też jak ważna jest atmosfera, więc dodatkowo możesz liczyć na:

Dofinansowanie aktywności sportowych

Wierzymy, że sport to zdrowie, dlatego finansujemy naszym pracownikom aktywność sportową. Do wyboru szereg różnych aktywności.

Imprezy okolicznościowe

Zawsze znajdzie się okazja do świętowania! Urodziny Delante, urodziny pracowników czy wigilia są na stałe wpisane do naszego kalendarza.

Kawa
z ekspresu

Królowa poranka jest tylko jedna – kawa! Jeśli potrzebujemy energii sięgamy po kubek pysznej kawy z firmowego ekspresu.

Świeże owoce

Jesteś tym co jesz! Promujemy zdrowy styl życia, dlatego dwa razy w tygodniu zapewniamy dostawę świeżych, sezonowych owoców do biura!

Opieka medyczna

Dbamy o Twoje zdrowie więc dajemy Ci dostęp do rozbudowanego pakietu medycznego.

Strefa rozrywki

Jest miejsce na chill i zabawę. Można się przy piłkarzykach czy odpocząć na wielkich poduchach.

Biblioteczka

Dla żądnych wiedzy przygotowaliśmy firmową biblioteczkę, w której można znaleźć ciekawe pozycje z branży marketingu, sprzedaży, HR-u i zarządzania.

Program rekomendacji

Każdy polecony, a ostatecznie zatrudniony kandydat to dla Ciebie nagroda pieniężna. TY zarabiasz, a MY zyskujemy dobrego i sprawdzonego pracownika.

Dzień z życia w Delante

Wybierz swoją ścieżkę kariery!

Zobacz czym się zajmuje, jak wygląda praca i jak dołączyć do najliczniejszego działu w Delante.
Dowiedz się więcej
Sprawdź czy sprzedaż jest dla Ciebie. Czym charakteryzuje się sprzedaż w Delante i dlaczego wygląda inaczej niż myślisz?
Dowiedz się więcej

Oferty pracy

SEO i marketing efektywnościowy to nasza specjalizacja, jednak do naszego zespołu szukamy nie tylko stażystów, specjalistów SEO lub Google Ads.
Przejrzyj nasze oferty i zobacz czy znajdziesz coś dla siebie. Zawsze chętnie porozmawiamy z pozytywnymi ludźmi, którzy chcą czegoś więcej od swojej pracy.

Poznaj nasze historie