Blog

Migracja treści. Jak przenieść content na nową stronę?

Migracja treści. Jak przenieść content na nową stronę?

Migracja treści to jeden z elementów szerszego procesu, jakim jest migracja strony WWW. Przeniesienie treści jest kluczowe z punktu widzenia SEO. Ilość oraz jakość kontentu na stronie decyduje, na jak wiele zapytań w wyszukiwarce wyświetla się nasza witryna. To zaś przekłada się na ruch oraz konwersję – czyli np. sprzedaż w sklepie internetowym. Jak dobrze przeprowadzić migrację tekstu? O tym w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej

Migracja strony – jak uniknąć katastrofy?

Migracja strony – jak uniknąć katastrofy?

Migracja strony może mieć różne oblicza. Najczęściej spotyka się przypadki przenosin z hostingu na hosting, z systemu CMS na drugi CMS lub z domeny na domenę. Migracja może także dotyczyć zmiany adresu strony, platformy, struktury, treści, redesignu strony i nie tylko. To jak ją przeprowadzimy ma ogromne znaczenie w kontekście SEO, ponieważ może ona znacząco wpłynąć na widoczność strony w wyszukiwarkach.

Czytaj więcej

Audyt SEO przed czy po podpisaniu umowy?

Audyt SEO przed czy po podpisaniu umowy?

Audyt strony jest niezbędny do zaplanowania skutecznej kampanii SEO. Agencje zajmujące się działaniami związanymi z optymalizacją stron internetowych mają w swojej ofercie takie audyty. Część z nich jest darmowa i przeprowadzona przed podpisaniem umowy, inne zaś są elementem składającym się na działania ujęte w umowie. Czym więc różni się audyt, który zostaje przeprowadzony przed podpisaniem umowy od tego, który jest wykonywany już po jej podpisaniu?

Czytaj więcej
Ebook - Pozycjonowanie sklepów www - Zacznij czytać
Head of Growth  - Jacek

Jacek

Head of Growth

Porozmawiajmy
o Twojej stronie
  • +48 12 200 20 10
  • info@delante.pl
Skontaktuj się