Blog

Webinary – czym są i jak wspierają pozycjonowanie?

Webinary – czym są i jak wspierają pozycjonowanie?

Spotkania i szkolenia za pośrednictwem sieci internetowej znane nam są już od dłuższego czasu. Jednak sam fakt zwiększającej się popularności wykorzystywania formatu wideo w content marketingu sprawił, że obecnie naprawdę warto wykorzystywać je w swoich kampaniach. Szczególnie teraz, w czasie spopularyzowanej pracy zdalnej i zakupów online, możemy dzięki nim osiągać widoczne wzrosty wielu wskaźników.

Czytaj więcej

6 elementów obsługi klienta w e-commerce

6 elementów obsługi klienta w e-commerce

Przyszedł czas na kolejny wpis z serii e-commerce. Już nieraz radziliśmy Ci, co (i jak) możesz ulepszyć na swojej stronie, aby przyciągać, a nie skutecznie odpychać, użytkowników. Dziś skupimy się na nieco szerszej perspektywie działania e-sklepów, a konkretniej, na obsłudze ich klientów. Weź w dłoń kubek gorącej herbaty (choć każdy inny napój też się sprawdzi) i poznaj 6 elementów, o które powinieneś zadbać w obsłudze klienta w e-commerce.

Czytaj więcej

Case Study. Sukcesy Delante na rynku międzynarodowym

Case Study. Sukcesy Delante na rynku międzynarodowym

Najlepszą częścią naszej pracy jest obserwowanie jak klienci z naszą pomocą mogą rozwijać swój biznes, także na skalę międzynarodową. Jesteśmy dumni z każdej naszej współpracy i staramy się dzielić tym na zewnątrz. Dlatego, jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z case studies Delante, to koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się o firmach, które dzięki naszemu wsparciu podbijają nowe rynki sprzedaży!

Czytaj więcej

Branża jubilerska w dobie koronawirusa

Branża jubilerska w dobie koronawirusa

Walentynki, rocznica, urodziny… to tylko kilka przykładów uroczystości, z okazji których wręczana jest biżuteria. Można ją kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Na co warto zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu takich stron ofertowych? Jak obecnie wygląda rynek biżuterii w Polsce i na świecie? Czy ograniczenia związane z pandemią Covid-19 są odczuwalne także w branży jubilerskiej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule!

Czytaj więcej
Ebook - Pozycjonowanie sklepów www - Zacznij czytać
Senior SEO Specialist - Paulina

Paulina

Senior SEO Specialist

Zabłyśnij na pierwszej stronie Google z naszą pomocą!
Skontaktuj się