.animate-view{opacity: 1 !important;}

Search intent w zwiększaniu ruchu i konwersji – webinar

Naucz się jak wykorzystać intencję wyszukiwania do napędzenia rozwoju Twojego biznesu!

Pobierz nagranie webinaru

Wykorzystaj intencje wyszukiwania do zwiększenia ruchu i konwersji!

Czy wiesz dlaczego użytkownicy odwiedzają Twoją stronę? Dlaczego czytają Twoje treści i co nimi kieruje? Co więcej, wiesz, że intencja wyszukiwania jest odzwierciedlona już w słowach kluczowych wpisywanych w wyszukiwarkę?

Poznanie intencji użytkowników i odpowiadanie na nią treściami, które trafiają “w punkt” nie tylko sprawi, że odpowiesz na pytania docelowych odbiorców. Wiedza ta pozwoli Ci zwiększyć czas spędzony na Twojej witrynie, przyciągnąć większy ruch i skrócić czas poświęcany na przygotowanie każdego artykułu.

O tym, jak przygotować taki plan, opowiada nasz SEO Specialist Damian Hliwa podczas darmowego szkolenia online. Z webinaru dowiesz się czym dokładnie jest intencja słów kluczowych i dlaczego ma to tak duże znaczenie dla rozwoju Twojego biznesu.

Jak zawsze na naszych webinarach, Damian nie tylko omówia kwestie teoretyczne i przedstawia 4 rodzaje intencji, ale także pokazuje, jak wykorzystać te wiedzę w praktyce – zarówno na etapie identyfikacji intencji i dobierania do niej odpowiednich słów kluczowych, jak i potem dobrania odpowiednich treści, które trafią w potrzeby Twoich odbiorców.

Praktyczne wskazówki, które poznasz w trakcie szkolenia, możesz z łatwością wdrożyć w swoje działania i wykorzystać do zwiększenia ruchu i konwersji na Twojej stronie!

Agenda webinaru

 1. Czym są intencje wyszukiwania?
 2. Dlaczego intencje wyszukiwania są tak ważne w SEO?
 3. Cztery typy intencji wyszukiwania
  • Nawigacyjna
  • Informacyjna
  • Komercyjna/handlowa
  • Transakcyjna
  • Czym różni się intencja komercyjna/handlowa od transakcyjnej?
 4. Jak określić intencję wyszukiwania?
 5. Wykorzystanie intencji wyszukiwania w strategii content marketingu
Prowadzący webinar
Damian Hliwa - Delante
Prowadzący webinar
Damian Hliwa

Senior SEO Specialist

Przez kilka lat swojej kariery w SEO, Damian przeszedł przez wiele stanowisk. Rozpoczynają od stażu, przez team leadera na head of SEO kończąc. W ciągu tych lat główną specjalizacją było i nadal pozostaje SEO i audyty techniczne, jednak nie obce są mu również kampanie linkbuildingowe czy contentowe. Po godzinach filmowiec i fotograf jako tzw. one-man-army, miłośnik dobrej kawy parzonej metodami wszelakimi, polskich gór i kolarstwa.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony i zwiększaniem ruchu organicznego to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Metody, które pokazał Damian będą pomocne dla wszystkich biznesów działających w internecie!

Na webinar zapraszamy przede wszystkim:

 • właścicieli sklepów i stron internetowych,
 • marketerów, zajmujących się zwiększaniem widoczności stron.
 • seo specjalistów
 • osoby zainteresowane SEO chcące zdobywać nowe umiejętności
 • osoby zajmujące się tworzeniem i optymalizacją treści

Dlaczego warto

Damian Hliwa – Delante

Wiedza od praktyków

Szkolenie prowadzi Damian Hliwa – Senior SEO Specialist w Delante – który w ciągu swojej wieleletniej kariery w SEO wspiera firmy w zwiększaniu wartościowego ruchu organicznego i poprawie UX stron internetowych. Damian w ciągu tego godzinnego szkolenia przedstawia nie tylko informacje teoretyczne, ale także metody który wypracował!

Dostęp do nagrania jest nieograniczony czasowo

Jeśli kiedykolwiek zechcesz wrócić do szkolenia Damiana, będzie ono dla Ciebie zawsze dostępne!

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Pobierz nagranie webinaru!