.animate-view{opacity: 1 !important;}

Link building

Chcesz wzmocnić swoją stronę w oczach Google? Pomożemy Ci w pozyskaniu wysokiej jakości odnośników zewnętrznych i stworzeniu mocnego profilu linków.
Porozmawiajmy o link buildingu dla Twojej strony!

Link building w pigułce

link building services by seo sem agency

Link Building
1/3 procesu SEO

Linki
Fundamenty + linki płatne

Czas
Stały proces

Jak budujemy strategię linkowania
dla naszych klientów?

Link building to uzupełnienie działań SEO prowadzonych na stronie oraz content marketingu. To 1/3 działań SEO, której nie można lekceważyć. W Delante, dla każdego klienta wdrażamy indywidualną strategię, dopasowaną do branży, rynku oraz prowadzonych działań marketingowych.

Strategię linkowania dzielimy na 3 części:

  1. Fundamenty linkowania – to etap, podczas którego wzmacniamy witrynę korzystając z naszej bazy różnorodnych miejsc do linkowania.
  2. Linkowanie ważnych słów kluczowych– wewnętrznie mówimy na nie „money keywords”, czyli takie podstrony i takie słowa kluczowe, które są najcenniejsze w danym momencie dla klienta.
  3. Publikacje płatne – wsparcie linków dywersyfikujących i walka o wyższe pozycje fraz. W zależności od potrzeb linki płatne są wdrażane od razu lub później w procesie.

Co dostajesz w ramach naszego procesu link buildingu?

core web vitals audit services icon
Indywidualna strategia
Dla każdej strony tworzymy indywidualną strategię link buildingu opartą na jejpotrzebach oraz na naszym doświadczeniu.
Dywersyfikacja linków
Nigdy nie linkujemy tylko z jednego kanału. Dywersyfikujemy źródła, z których pozyskujemy linki dla jednej strony.
Indeksacja linków
Niezindeksowany link nie będzie działać. Korzystamy z autorskich indekserów, które wspierają ten proces i są wciąż doskonalone.
Jakość, a nie ilość
Ważniejsza dla nas jest jakość linków a nie ich ilość.Jeden dobry link może zdziałać dużo więcej niż 5 linków pochodzących ze słabych domen.
Spójność on-site i off-site
Linkowanie wzmacnia pozycje fraz, nad którymi pracujemy przy procesie on-site. Dlatego te 2 strategie są u nas zawsze połączone.
Sprawdzenie potencjału
Podstrony dobieramy tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty.
Badanie konkurencji
Sprawdzamy też co robi Twoja konkurencja! To doskonałe źródło informacji o ich strategii może przynieść nowe, sprawdzone źródła linkowania.
Monitorowanie i raportowanie
Stale monitorujemy wyniki naszych działań. Raz na miesiąc otrzymasz od nas raport, który możemy dla Ciebie spersonalizować.

Delante wykonuje prace optymalizacyjne bardzo rzetelnie, a linki przez nich tworzone są wysokiej jakości. Bez wątpienia posiadają bardzo dużą wiedzę techniczną.

Sabina Broda

CEO

Skontaktuj się

Po co Ci linki zewnętrzne?

Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania

Budowanie wiarygodności i zaufania

Wzrost świadomości marki

Zwiększenie parametrów strony

Z Delante współpracujemy od 2017 roku. Współpraca jest owocna i od początku stanowi dla Ceneo.pl wsparcie w realizacji strategii linkbuildingu. Naszą współpracę opieramy na zaufaniu, jakości i odpowiedzialności.

Adrian - ceneo

Adrian Olszewski

SEO and Content Marketing Manager

Czym nie jest link building?

Link building to nie:

  1. Zwiększanie parametrów w narzędziach – wszystkie narzędzia, które służą do pomiaru DR, UR, liczby linków, liczby domen to narzędzia zewnętrzne, którymi można manipulować. Link building robimy dla efektów w postaci zwiększania pozycji fraz.
  2. Pozyskanie ruchu referral – link building może wpłynąć na wzrost ruchu z kanału referral ale w procesie SEO skupiamy się na wzroście ruchu organicznego i pod tym kątem dobieramy domeny, z których linkujemy.
  3. ePR, guest posting – te ważne elementy strategii marketingowej nie są elementem link buildingu SEO. Spełniają one inne cele i powinny być prowadzone odrębnie od strategii linkowania.
Zamów bezpłatną wycenę

Nagrody

european search awards finalist Global Search Awards 2023

Co mówią o nas nasi klienci

Nasze Narzędzia

Google analytics search console logo semstorm MOZ logos ahrefs logo Gtmetrix logo clusteric tag manager majestic logo

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Chcesz przyspieszyć rozwój swojej firmy w internecie dzięki oryginalnym strategiom SEO?

Agencja SEO

Zamów bezpłatną wycenę

Przygotuj swoja stronę do Black Friday!

Zapisz się na bezpłatny webinar!