.animate-view{opacity: 1 !important;}

Usługi content marketingu

Zwiększ swoją widoczność w sieci i zbuduj wizerunek eksperta w branży dzięki treściom, które dla Ciebie stworzymy!

W ramach usług content marketingu pomożemy Twojej marce:

Stworzyć i wdrożyć strategię content marketingową

Stworzyć wysokiej jakości treści dopasowane od grupy docelowej

Zoptymalizować treści pod kątem SEO

Monitorować wyniki, aby ocenić skuteczność strategii content marketingowej

Uzupełnić wiedzę z zakresu content marketingu

Ania Bitner - Content Specialist

Ania Bitner

Content Specialist

Porozmawiajmy o usługach content marketingowych dla Twojej strony!

Do kogo skierowana jest
usługa content marketingowa naszej agencji?

Usługa content marketingowa oferowana przez Delante to rozwiązanie dla:

 • właścicieli sklepów e-commerce,
 • właścicieli stron usługowych i wizerunkowych,
 • firm, które chcą zlecać wykonywanie treści, nie wiedzą jak dopasować content do wymagań Google i potrzebują pomocy,
 • osób, które nie mają czasu i zasobów, aby tworzyć treści wewnętrznie.

Czym dokładnie jest content marketing i jak wymyślimy dla Ciebie plan, który będzie działał, przyniesie Ci ruch, rozpoznawalność marki i przychody?

Czym są usługi
content marketingu?

Usługi content marketingu dla firm to strategiczne podejście skupiające się na tworzeniu i rozpowszechnianiu wartościowych, istotnych i spójnych treści w celu przyciągnięcia i zatrzymania jasno zdefiniowanej grupy docelowej. W rezultacie pomoże to zachęcić potencjalnych klientów do podjęcia konkretnych i korzystnych działań zgodnych z celami biznesowymi firmy.

Szczegółowa strategia content marketingowa umożliwi wyznaczenie celów, poznanie potrzeb swojej grupy docelowej, a także dokładną analizę, jakich słów kluczowych odbiorcy używają, by znaleźć Twoją firmę. Usługa content marketingu pozwoli zaplanować harmonogram publikowania treści oraz określić niezbędny budżet. Zdefiniowanie KPI, opracowanie taktyki działania, kanałów dystrybucji treści, analizy sytuacji wyjściowej i działań konkurencji oraz person to działania w ramach usługi content marketingu, które zapewnią Twojej marce przewagę na rynku. 

Kto pomoże Ci z treściami?
Poznaj nasz zespół

Spadli nam z nieba, kiedy ich najbardziej potrzebowaliśmy. Szybko i skutecznie zoptymalizowali od nowa całą stronę www pod względem SEO, tak aby Google nas znowu polubił. Dodatkowo przeprowadzili nas krok po kroku przez tajniki tworzenia treści pod SEO.

Dominika Jajszczak

Project Manager

Jakie treści możemy dla Ciebie przygotować
w ramach usługi content marketingu?

Jakich treści możesz od nas oczekiwać? Sprawdź poniższą sekcję i zobacz, jak możemy pomóc Ci stworzyć treści adresowane do użytkowników na każdym etapie lejka sprzedażowego:

Blog i artykuły blogowe

Blog firmowy to idealne narzędzie do pozyskiwania potencjalnych klientów praktycznie na każdym etapie lejka sprzedażowego i ścieżki zakupowej. Tworząc zróżnicowane treści, możesz zwrócić się zarówno do użytkowników, którzy szukają odpowiedzi na swoje problemy, czy informacji na interesujący ich temat, jak i tych, którzy są gotowi sfinalizować transakcje.

kampanie facebook ads – testy poprawności zbierania danych

Definicje

Jeśli działasz w skomplikowanej branży i zależy Ci na dotarciu do potencjalnych klientów o różnym poziomie wiedzy i świadomości, możemy stworzyć dla Ciebie przejrzyste i zrozumiałe definicje najważniejszych branżowych pojęć. Z ich pomocą, zbudujesz swój autorytet i wizerunek eksperta w branży.

content plan analysis

Opisy marek i producentów

Współpracujesz ze znanymi markami i producentami? A może chcesz pokazać klientom, dlaczego warto wybierać Twoje produkty? Unikalne opisy producentów i marek pozwolą Ci przekonać użytkowników do sfinalizowania transakcji.

disqus wordpress seo

Studia przypadków (case studies)

To skuteczny sposób na pokazanie potencjalnym klientom, jak Twój produkt lub usługa pomogły innym osiągnąć ich cele i rozwiązać problemy. Są pomocne na ostatnich etapach lejka sprzedażowego, kiedy użytkownicy wiedzą, że chcą dokonać zakupu, ale nie są pewni, którą ofertę wybrać.

Treści na stronie

Twoja strona internetowa jest jednym z najważniejszych narzędzi content marketingu. Treści na niej powinny być skierowane do użytkowników na wszystkich etapach lejka sprzedażowego. W ten sposób zaangażujesz grupę docelową, zachęcając ją do dokonania konwersji. Strona to wizytówka, która powinna być wartościowym źródłem zarówno dla osób szukających ogólnych, jak i bardzo konkretnych informacji.

Opisy kategorii

To bardzo ważny element strategii contentowej dla sklepów internetowych. Opisy mają za zadanie przekonać użytkowników do zakupu Twoich produktów, a nie produktów konkurencji. Powinny one omawiać najważniejsze cechy danej kategorii, w tym zastosowania produktów, czy korzyści wynikające z korzystania z usług. Dodatkowo dzięki treściom tego typu, możesz zwiększyć pozycje fraz związanych z daną kategorią.

Opisy produktów

Pełnią podobną funkcję jak opisy kategorii. Jednak są one zazwyczaj bardziej szczegółowe, skupiają się na cechach i właściwościach danego produktu. To jedne z treści, które faktycznie są czytane przez użytkowników, udzielają bowiem odpowiedzi na pytania dotyczące produktów i mogą pomóc w podjęciu decyzji zakupowej.

Możemy tworzyć dla Ciebie każdy z wymienionych rodzajów treści. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim contencie

Nagrody Delante

Nagroda - Global Agency Awards 2024 Nagroda - Global Search Awards 2024 Nagrody - European Search Awards 2024 Nagroda - Gazele Biznesu 2023 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - US Search Awards 2021
Stwórzmy razem Twoją strategię contentową

Jakie są korzyści współpracy z
agencją content marketingową Delante?

Strategia marketingowa dobrana do potrzeb Twojego biznesu może przynieść wiele korzyści. Jakie są najważniejsze z nich?

meta ads – badania rynku

Poprawa pozycji w wyszukiwarkach, widoczności strony i ruchu na niej

Tworzenie contentu wysokiej jakości na Twoją stronę internetową i odpowiednie linkowanie wewnętrzne pomoże zatrzymać użytkowników na dłużej. Dzięki temu, ruch i liczba sesji wzrośnie.

Większa liczba fraz, na które rankuje strona

Im więcej działań content marketingowych na Twojej stronie, tym więcej fraz kluczowych, na które rankuje ona w wynikach wyszukiwania. To zwiększa Twoje szanse na dotarcie do potencjalnych klientów.

agencja google ads dla portali ogłoszeniowych

Większa świadomość i rozpoznawalność marki

Zastanawiasz się, jak zwiększyć autorytet i rozpoznawalność marki? Content marketing dla firm Ci w tym pomoże. Dzięki wysokiej jakości treściom zaprezentujesz się jako ekspert w branży, a zwiększony ruch na stronie szybko przełoży się na lepszą świadomość marki.

Ustalenie grupy odbiorców

Dotarcie do właściwej grupy docelowej

Usługa content marketingu to również sposób na dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Jeśli nie jesteś pewien jak dotrzeć do potencjalnych klientów lub kim oni są, pomożemy Ci przeprowadzić odpowiednią analizę i stworzyć treści, które odbiorcy pokochają.

Niższy współczynnik odrzuceń

Wspomniane wyżej czynniki przekładają się bezpośrednio na to, że użytkownicy zostaną na Twojej stronie, ponieważ spełni ich oczekiwania. Jeśli po wejściu na stronę internetową użytkownik zobaczy wysokiej jakości, przejrzystą treść dostosowaną do jego potrzeb, nie będzie miał potrzeby wracać do wyników wyszukiwania.

Większe zaangażowanie klientów

Nasycenie strony internetowej wartościowymi treściami, które zawierają CTA (Call to Action), zachęci użytkowników do konkretnych interakcji, takich jak napisanie komentarza, zapisanie się do newslettera, czy wypełnienie formularza kontaktowego. To przełoży się na większe zaangażowanie użytkowników i pomoże Ci zbudować więź z odbiorcami.

Zwiększenie ruchu dzięki współpracy z agencją google ads

Więcej sprzedaży i leadów

Stworzenie unikalnej treści zaadresowanej do konkretnej grupy docelowej zwiększa szanse, że ta grupa zdecyduje się sfinalizować transakcje. Jeśli chcesz przyciągnąć większą liczbę odbiorców, polepszenie widoczności w wynikach wyszukiwania, zwiększenie bazy słów kluczowych, na które rankuje Twoja strona i content marketing pomogą Ci osiągnąć cel.

Zamów indywidualną wycenę

Specjalista SEO z Delante stał się właściwie częścią naszego zespołu content marketingu. Regularne spotkania i dobra współpraca przynoszą efekty – widzimy znaczny wzrost widoczności i ruchu organicznego z rynku UK.

Adam Pogorzelski

CMO, Co-founder

Z jakich elementów składa się
usługa content marketingu?

Jak nasza agencja content marketingowa stworzy dla Ciebie skuteczną strategię? W naszej pracy skupiamy się na poniższych elementach:

Metoda SMART

Na początku współpracy omówimy, co chcesz osiągnąć dzięki działaniom content marketingowym i skupimy się na ustaleniu Twoich celów. Warto wspomnieć, że powinny być one konkretne, mierzalne, osiągalne, istotne i ograniczone w czasie (SMART – specific, measurable, attainable, relevant, and time-limited).

Przykładowo, celem SMART dla content marketingu może być zwiększenie świadomości marki o 50% i pozyskanie większej liczby nowych leadów z ruchu organicznego w ciągu 6 miesięcy.

Kluczowe wskaźniki efektywności

Po ustaleniu celów określimy kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), które pomogą Ci i nam mierzyć postępy.

Wybierając elementy do monitorowania, łatwiej określimy, czy wykonywane działania i realizowana strategia content marketingowa przynoszą zamierzone rezultaty.

Niektóre popularne KPI dla content marketingu to:

 

 • pozycje fraz,
 • ruch organiczny na stronie internetowej,
 • zaangażowanie,
 • generowanie leadów,
 • sprzedaż.

Persony

Aby tworzyć ukierunkowane i skuteczne treści, musimy najpierw poznać Twoich odbiorców.

Tworzenie person marketingowych to świetny sposób na poznanie rynku i zrozumienie jego potrzeb, chęci i bolączek. Aby pomóc Ci zrozumieć Twoją grupę docelową, użyjemy narzędzi, takich jak Google Trends, czy Google Analytics.

Następnie, przeanalizujemy, jakiego typu treści oczekują, jakie funkcjonalności są dla nich najważniejsze i jak przekonać ich do finalizacji transakcji.

Po stworzeniu person marketingowych możemy zacząć tworzyć content, które będą odpowiadał na konkretne potrzeby grupy docelowej.

Warto również wspomnieć, że aby wzmocnić działania strategii content marketingowej, należy pomyśleć o różnorodnych kanałach dystrybucji, takich jak media społecznościowe, czy płatne reklamy.

Jeśli nie jesteś pewny, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, możesz liczyć na nasze wsparcie. Podpowiemy, na co uważać, aby prowadzone działania content marketingowe były w synergii z SEO i nie wyrządziły szkody Twojej stronie.

Typy treści

Warto wspomnieć, że tworzenie contentu to nie tylko pisanie klasycznych artykułów blogowych, opisów kategorii, czy produktów. Istnieje wiele różnych typów treści, które możesz wykorzystać na swojej stronie, aby wzmocnić działania SEO. Dlatego, poza przygotowaną przez nas strategią, warto rozważyć tworzenie:

 • filmów wideo,
 • infografik,
 • podcastów,
 • autorskich zdjęć.

Ponownie, wszystko zależy od Twoich celów i preferencji odbiorców. Spróbuj poeksperymentować z różnymi typami treści, aby zobaczyć, co sprawdza się najlepiej w przypadku Twojej strony.

Jeśli widzisz, że wyniki wyszukiwania dla najważniejszych słów kluczowych związanych z biznesem są pełne filmów lub stron z definicjami, nie ma potrzeby pisania długich artykułów. W ramach usługi content marketingu stworzymy dla Ciebie zarówno dłuższe formy, jak i również definicje, opisy marek, kategorii czy produktów – wszystko według Twoich potrzeb.

Budżet

Content marketing jest strategią długoterminową, wymaga czasu i środków.

Przy ustalaniu budżetu należy wziąć pod uwagę takie elementy jak tworzenie treści, dystrybucja i promocja. Zlecenie tego procesu na zewnątrz często okazuje się najkorzystniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nie posiadasz odpowiednich zasobów.

Pamiętaj, że mimo iż marketing treści może być kosztowny, oferuje liczne korzyści, więc gra jest warta świeczki. Na budżet wpływ ma bowiem rynek, konkurencyjność branży, rodzaj i ilość tworzonych treści, a także zaangażowanie klienta w proces.  

Tworzenie unikalnych i wartościowych treści

Pora na najważniejszy krok dla skutecznej agencji content marketingowej. Po określeniu Twoich celów oraz grupy docelowej czas przejść do tworzenia treści.

Oprócz zadbania o unikalność treści skupimy się na tworzeniu contentu, który jest wartościowy i oferuje coś nowego, czego Twoi odbiorcy jeszcze nie widzieli.

Zadbamy o to, aby Twoje treści były dobrze napisane, angażujące i atrakcyjne wizualnie. Dzięki temu ludzie będą chcieli czytać je do samego końca. Przeanalizujemy rozwiązania wdrażane przez Twoich konkurentów i stworzymy coś jeszcze lepszego.

Optymalizacja treści

Po stworzeniu treści, ważne jest, aby zoptymalizować je zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek.

Zadbamy o to, aby Twoje nagłówki były chwytliwe i opisywały główną myśl contentu. Wyróżnimy najważniejsze fragmenty, pamiętając o słowach kluczowych, opisach alternatywnych i linkowaniu wewnętrznym.

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjne meta description i unikalny title, który poinformuje zarówno użytkowników, jak i roboty Google, czego mogą oczekiwać od strony.

Upewnimy się, że Twoja strona jest responsywna i szybka. W końcu nikt nie lubi witryn, które ładują się wieki.

Wszystko to sprawi, że Twoje treści będą bardziej wartościowe zarówno dla użytkowników, jak i Google.

Pamiętaj, że stworzone treści warto promować na wszystkich dostępnych kanałach. Im więcej osób je zobaczy, tym większe prawdopodobieństwo, że się zaangażują.

Analiza wyników i modyfikacja strategii w razie potrzeby

Wiemy, jak ważne jest śledzenie wyników i analizowanie danych. Dlatego regularnie będziemy przygotowywać dla Ciebie raporty i informować Cię o rezultatach.

Wykorzystamy te informacje, aby znaleźć obszary do poprawy i uczynić Twoje działania content marketingowe bardziej efektywnymi. Będziemy regularnie sprawdzać Twoje wskaźniki efektywności KPI, i w razie potrzeby ulepszać strategię.

To już wszystko! To najważniejsze elementy strategii content marketingowej oferowanej przez Delante. Pamiętaj, aby być cierpliwym i konsekwentnym. Tworzenie wysokiej jakości treści wymaga czasu, ale zdecydowanie warto podjąć ten wysiłek.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub nie jesteś pewien, od czego zacząć, skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy!

Zamów bezpłatną wycenę

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Co mówią o nas nasi klienci

Porozmawiajmy o content marketingu dla Twojej strony!

Jakie efekty przynoszą
usługi contentowe?

Pokażemy Ci przykłady dwóch klientów, dla których tworzyliśmy content.

Agencja reklamowa

Opis: Agencja reklamowa, niski budżet

Rynek: PL

współpraca od: wrzesień 2019

Ruch i słowa kluczowe:
wykres wzrostu ruchu i słów kluczowych

Przykładowy artykuł:

wykres wyniki wyświetleń i kliknięć artykułu

Przykładowe frazy generujące ruch i wyświetlenia:

przykładowe frazy dla agencji reklamowej

Producent przypinek

Opis: Producent przypinek oraz buttonów reklamowych, oferują także usługi graficzne

Rynek: PL

Współpraca od: 11.2017

Bardzo niski budżet

Contentowo: prowadzimy proces blogowy, jeden artykuł miesięcznie

Widoczność strony w SemStorm:

wykres efektów w semstorm

Wdrożenie praktycznych wskazówek pani Mileny sprawiło, że moja strona wystrzeliła w Google. Ilość fraz w pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania podwoiła się w ciągu zaledwie 5 miesięcy. W czasie jednorazowego projektu dostałam szczegółowe instrukcje jak działać i radę z jakich narzędzi korzystać, aby osiągnąć optymalny efekt. Wszystko dopasowane do specyfiki i skali mojej działalności oraz wytłumaczone z cierpliwością i w zrozumiały dla laika sposób. Inwestycja w moją współpracę z Delante już dawno się zwróciła, dlatego szczerze polecam każdemu, kto chce profesjonalnie zająć się SEO swojego bloga.

Marta Lazar

Owner & Managing Partner

Sprawdź opinie naszych klientów
o tworzeniu contentu przez Delante

Komentarz do artykułu o kotłach klasy 5 – trudna branża merytoryczna

komentarz dotyczący dostarczonych treści

Komentarz z podziękowaniem za nasze wskazówki dotyczące contentu

strategia content marketingu komentarz od klienta

Komentarz do artykułów o myślistwie – trudna branża merytoryczna

Porozmawiajmy!

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.