.animate-view{opacity: 1 !important;}

Opinie
o Delante

Chcesz powierzyć nam pozycjonowanie swojej strony (SEO) lub tworzenie reklam Google Ads / Facebook Ads? Nic dziwnego, że potrzebujesz potwierdzenia, czy to, co robimy, przynosi naszym klientom wartość. Sprawdź, gdzie możesz znaleźć opinie o Delante!

Strony internetowe,
które zbierają opinie o wynikach naszej pracy

Współpraca z Delante od samego początku układa nam się bardzo dobrze. Przede wszystkim jednak wyniki naszej firmy po przejęciu naszych działań SEO przez Delante odnotowały zdecydowane wzrosty w wielu aspektach. Na uwagę zasługuje również bardzo dobra obsługa przez naszych opiekunów – szczegółowe odpowiedzi na pytania, regularne raportowanie i chęć wdrażania nowych działań. Polecam!

Agata Greguła

Marketing Specialist

Clutch

opinie Delante na Clutch

Opinie o Delante na Clutch zbieramy od kilku lat. Opinie dodają tylko klienci, gdyż Clutch weryfikuje czy jesteś pracownikiem firmy i nie zatwierdza opinii, jeżeli na Linkedinie widniejesz jako jej pracownik. Jeżeli klient nie posiada profilu na Linkedinie, można prosić o wypełnienie spcejalnego formularza.

W swojej opinii trzeba podać budżet usług, z których korzystasz. Dodatkowo trzeba odpowiedzieć na szczegółowe pytania o wyniki, jak znalazłeś daną firmę czy dlaczego się zdecydowałeś się na współpracę.

Opinie o Delante na Clutchu są rozbudowane i w zależności od branży pytania się różnią, więc są dostosowane do specyfiki firmy.

Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie!
Goodfirms

goodfirms opinie o Delante

Opinie o Delante na GoodFirms są bardzo szczegółowe, dzięki czemu dowiadujemy się, jaki był budżet projektu, czy współpraca już została zakończona czy dalej trwa.

GoodFirms wyróżnia się tym, że dodając opinię, zaznaczasz ocenę w gwiazdkach dla poszczególnych obszarów jak komunikacja czy jakość usług, a dodatkowo wpisujesz plusy i minusy firmy i oceniasz ją w ramach „User Score”, gdzie maksymalną wartością jest 10.

GoodFirms łączy się z Linkedinem, co zapewnia weryfikację opinii i podobnie jak w Clutch, tylko klienci mogą dodawać tam opinie, pracownicy nie mają takiej możliwości.

Przykładowa opinia o Delante

opinia delante goodfirms

Google

Delante opinie Google

Łatwość dodania opinii jest bardzo duża, gdyż Google nie gwarantuje weryfikacji opinii, poza koniecznością posiadania maila. Do każdej opinii dodaje się gwiazdki i można dodać również swój komentarz. Na opinie w Google może odpowiedzieć właściciel, jednak konwersacji nie da się kontynuować.

Z opiniami w Google związane są również trzy kluczowe problemy: opinie często znikają, po udostępnieniu czasem nie są widoczne, a także nie są odpowiednio weryfikowane.

Skontaktuj się z nami!
DesignRush

opinie o Delante designrush

Opinie o Delante na DesignRush są krótsze niż na Clutch i GoodFirms.

Klienci podają typ projektu, który realizuje dla nich firma, ocenę w gwiazdkach do poszczególnych obszarów współpracy oraz pisemną opinię. Dodatkowo dodają swoje zdjęcie oraz opis stanowiska, które obejmują w firmie, dla której usługi były oferowane.

DesignRush również zapewnia weryfikacje opinii przez Linkedina.

Porozmawiaj z nami o pozycjonowaniu!

Podczas prawie 2 letniej współpracy z Delante obserwowaliśmy stały wzrost pozycji strony, co przekładało się na lepszy zysk. Cenimy sobie ich responsywność, profesjonalizm zespołu i transparentność procesu. Są otwarci na sugestie i gotowi pomóc z bieżącymi problemami na stronie.

Konopne - owner

Pawel Krystian

Owner

G2

opinie o Delante na G2

Opinie o Delante na stronie G2 polegają na odpowiedzi na kilka pytań. Klient musi napisać, co mu się podobało najbardziej, jakie minusy współpracy dostrzega, w jakich projektach pomogła firma czy rekomendację dla tych, którzy się zastanawiają nad wybraniem usługodawcy.

Opinie na G2 są szczegółowo weryfikowane.

Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy!
Sortlist

opinie o Delante na SortList

Opinie na Sortlist składają się z odpowiedzi na trzy pytania i oceny czterech obszarów: budżet, jakość, harmonogram oraz współpraca.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej strony!
GoWork

gowork opinie o Delante

GoWork to portal, na którym zbieramy opinie od pracowników. Portal jest mocno moderowany przez administratorów.

Wrzucane opinie niestety nie są w żaden sposób weryfikowane, nie trzeba podawać nawet maila, więc trudno określić, przez kogo są pisane.

Na GoWorku potencjalni pracownicy mogą zadawać pytania, na które może odpowiadać zarówno firma jak i pracownicy lub anonimowi użytkownicy.

Zadbajmy wspólnie o widoczność Twojej strony!

Nagrody

european search awards finalist Global Search Awards 2023
Agencja SEO

Zamów bezpłatną wycenę

Przygotuj swoja stronę do Black Friday!

Zapisz się na bezpłatny webinar!