.animate-view{opacity: 1 !important;}

Audyt linków

Dowiedz się jak zwiększyć efektywność Twoich działań off-site i tym samym zwiększyć widoczność Twojej strony w wyszukiwarce.
Zamów bezpłatną wycenę
Link building audit services for business
Audyt linkowania

Linkowanie zewnętrzne, czyli proces SEO off-site, to ważny element pozycjonowania. Prowadzony samodzielnie nie da zbyt dużych efektów, ale skorelowany z działaniami na stronie i oparty o przemyślaną strategię może wynieść Twoją stronę na wyżyny wyników wyszukiwania. Chcesz sprawdzić, czy proces linkowania jest prowadzony poprawnie, czy linki prowadzące do Twojej strony rzeczywiście wnoszą wartość i przyczyniają się do wzmocnienia Twojej strony w Google?

Z nami odpowiesz sobie na pytanie, co możesz zrobić lepiej, żeby Twoje backlinki stały się wsparciem Twojego pozycjonowania. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Dla kogo jest
audyt linków?

Audyt linkowania jest usługą skierowaną do sklepów i stron internetowych, które prowadzą działania SEO off-site i chcą sprawdzić czy są one prowadzone dobrze. Niezależnie czy działania prowadzisz sam czy z pomocą innej agencji, taki audyt wykaże elementy wymagające poprawy i pomoże Ci lepiej zaplanować dalsze aktywności. Dowiesz się również jak Twoje linki wyglądają na tle konkurencji. Pamiętaj, że odpowiednie linkowanie jest konieczne aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google na konkretne frazy.

Z Delante współpracujemy od 2017 roku. Współpraca jest owocna i od początku stanowi dla Ceneo.pl wsparcie w realizacji strategii linkbuildingu. Naszą współpracę opieramy na zaufaniu, jakości i odpowiedzialności.

Adrian - ceneo

Adrian Olszewski

SEO and Content Marketing Manager

Delante wykonuje prace optymalizacyjne bardzo rzetelnie, a linki przez nich tworzone są wysokiej jakości. Bez wątpienia posiadają bardzo dużą wiedzę techniczną.

Sabina Broda

CEO

Nasze Narzędzia

Google analytics search console logo semstorm MOZ logos ahrefs logo Gtmetrix logo clusteric tag manager majestic logo

Doceniamy, że Delante, jako partner biznesowy, poza budowaniem z dużą skutecznością ruchu organicznego, dba również o konsultacje w innych kwestiach związanych ze stroną.

Konrad Kargol

Coo & Co-funder

Nagrody

european search awards finalist Global Search Awards 2023

FAQ – najczęściej zadawane pytania
o audyt linków

Czym jest audyt linków?

Audyt linków to dogłębna analiza procesu linkowania strony. Ma on m.in. na celu ocenę istniejących już odnośników (ich liczby, jakości, tempa przyrostu/spadku, całego profilu), wykrycie elementów do poprawy, a następnie przygotowanie listy zaleceń i wskazówek dotyczących dalszych działań link buildingowych.

Dlaczego warto dbać o dobrej jakości linki?

Linkowanie (inaczej link building, proces off-site) jest integralną częścią procesu SEO. Odpowiednio prowadzone działania link buildingowe, mające na celu budowę wartościowego profilu odnośników (unikalnych, naturalnych, pochodzących z dobrej jakości serwisów) do strony docelowej, mogą przełożyć się na większą widoczność danej witryny w sieci i wyższe pozycje w wyszukiwarce.

Czy audyt linków jest dla mnie?

Jeśli prowadzisz działania link buildingowe, mające na celu zwiększenie widoczności Twojej strony i jej pozycji w wyszukiwarce, i chcesz sprawdzić, czy to co robisz, robisz dobrze, to audyt linków jest dla Ciebie. Dzięki temu audytowi dowiesz się, czy Twoje linkowanie ma sens – czy przekłada się na realne rezultaty – jakie elementy procesu można poprawić i jaki kierunek działań obrać, aby link building wspierał SEO Twojej strony.

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Chcesz przyspieszyć rozwój swojej firmy w internecie dzięki oryginalnym strategiom SEO?

Agencja SEO

Zamów bezpłatną wycenę

Przygotuj swoja stronę do Black Friday!

Zapisz się na bezpłatny webinar!