.animate-view{opacity: 1 !important;}

Przyspieszenie strony WordPress

Zadbaj o prędkość ładowania Twojej strony opartej na CMSie WordPress i osiągaj lepsze wyniki działań SEO i SEM.

Szybkość strony wpływa zarówno na doświadczenie użytkownika, nikt z nas nie lubi korzystać ze stron, które długo się ładują, ale także na efektywność Twoich działań marketingowych – wpływa ona zarówno na pozycje w wynikach wyszukiwania jak i ceny reklam Google Ads.

Co oferujemy w ramach usługi przyspieszenia strony WordPress?

Usługa jednorazowa

Optymalizacja obrazów

Optymalizacja zasobów blokujących renderowanie

Optymalizacja pamięci podręcznej

Czas wdrożenia: do 7 dni

Robert Smalarz - Senior Web Developer

Robert Smalarz

Senior Web Developer

Przyspiesz swoją
stronę WordPress z Delante

Twoja strona, oparta o WordPress, ładuje się zbyt długo i zniecierpliwieni klienci uciekają do konkurencji? A może to właśnie szybkość ładowania strony sprawia, że Twoje działania SEO lub SEM nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Dlaczego warto zadbać
o czas ładowania strony?

Przyspieszenie ładowania strony to przede wszystkim ukłon w stronę użytkownika. Nikt z nas nie lubi czekać aż strona się załaduje, wszystkie grafiki będą widoczne i będziemy mogli zescrollować niżej. Jeśli strona ładuje się zbyt wolno, to często rezygnujemy z czekania i przechodzimy na inną o podobnej tematyce. Tak samo postępują Twoi potencjalni klienci.

Przyspieszenie strony ma jednak też inne zalety:

  1. Szybkość ładowania strony jest czynnikiem rankingowym Google, co oznacza tyle, że im szybciej ładuje się Twoja strona, tym wyżej będzie w wyszukiwarce.
  2. Jest to też element oceny jakości strony przez Google, który jest brany pod uwagę przy ustalaniu stawek w reklamach Google Ads. Przyspieszając stronę możesz zmniejszyć koszty reklam w Google Ads.

Ludzie pracujący w Delante to profesjonaliści, którzy w każdym momencie i na każdym etapie współpracy są do Naszej dyspozycji. Po kilku agencjach SEO w końcu udało Nam się znaleźć odpowiednich ludzi znających się na tym o robią.

Grzegorz Hałat

CEO

Zamów indywidualną wycenę

Dlaczego możesz nam zaufać?

Mamy doświadczenie we wdrażaniu zmian, mających na celu przyspieszenie strony. Często wykorzystujemy to jako element procesu SEO i narzędzie do zwiększenia efektywności innych działań. I to naprawdę działa! Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Poniżej znajdziesz kilka przykładów „przed i po” i efektów przyspieszenia stron naszych klientów.

1. Branża kosmetyczna

Wykonano przede wszystkim optymalizację grafik, które znacznie zmniejszyło wagę strony i przyspieszyło czas ładowania.Wyniki przed optymalizacją:

Przed optymalizacją szybkości ładowania

Wyniki po optymalizacji:

po optymalizacji szybkości ładowania

2. Branża marketingowa

Wykonane optymalizacje techniczne, między innymi wdrożenie lazy-loading i włączenie pamięci Cache.Wyniki przed optymalizacją:

Przed optymalizacją

Wyniki po optymalizacji:

Po optymalizacji - wyniki szybkości ładowania strony

3. Branża sportowa

Wykonane przede wszystkim optymalizacje techniczne, między innymi: wdrożenie lazy loading, minifikacja kodu.Wyniki przed optymalizacją:

Szybkość ładowania strony przed optymalizacją

Wyniki po optymalizacji:

Wyniki szybkości ładowania strony

Psst! Przeczytaj za darmo na naszej stronie lub pobierz nasz raport WordPress w 2021 roku.

Współpraca przy projektach SEO z Delante to czysta przyjemność. Przejrzysta komunikacja i duża skuteczność działań to to, co ich wyróżnia.

Konrad think hub

Konrad Zach

Founder&CEO

Co mówią nasi Klienci?

Porozmawiajmy o przyspieszeniu Twojej strony

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

FAQ
najczęściej zadawane pytania o przyspieszenie strony WordPress

Dlaczego warto przyspieszyć czas ładowania strony?

Czas ładowania się strony ma naprawdę duży wpływ na jej działanie oraz pozyskiwanie ruchu. Pamiętaj, że zarówno Google, jak i użytkownicy lubią, kiedy strony ładują się szybko i nie każą na siebie zbyt długo czekać. Jeśli Twoja witryna ładuje się zbyt wolno, może to nie tylko wpłynąć negatywnie na jej pozycjonowanie – i pozycje w wyszukiwarce –  ale i na wyższy bounce rate, a co za tym idzie, niższą konwersję.

Na czym polega przyspieszenie strony na WordPress?

W Delante przyspieszenie strony na WordPress to średnio 7-dniowa usługa, podczas której nasz web developer oraz dedykowany specjalista SEO pracują nad optymalizacją Twojej witryny.

Na początku analizujemy stronę i określamy, jaki rodzaj prac należy podjąć, aby ładowała się ona szybciej. Następnie opracowujemy plan działania i przygotowujemy backup strony (jej aktualnego stanu). Po zrobieniu backupu przychodzi czas na najbardziej czasochłonną część usługi – optymalizację strony i prace nad jej przyspieszeniem. Na koniec ponownie analizujemy witrynę oraz przygotowujemy dla Ciebie podsumowanie działań i ich rezultatów.

Jakie narzędzia pomagają przyspieszyć stronę na WordPress?

Podczas pracy nad przyspieszeniem strony na WordPress wykorzystujemy wiele narzędzi, które pomagają monitorować nasze działania optymalizacyjne oraz osiągać jak najlepsze efekty. Wśród tych narzędzi możemy wyróżnić m.in.:

  • GTmetrix,
  • WebPageTest,
  • WP Rocket,
  • LiteSpeed Cache,
  • PageSpeed Insights.

Wykorzystywane
narzędzia

LiteSpeed Cache WP Rocket WebPageTest Google PageSpeed GTmetrix

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM