.animate-view{opacity: 1 !important;}

SEO Setup

SEO na start dla Twojej nowej strony internetowej. Zwiększ widoczność i dowiedz się jak samodzielnie pracować nad zwiększaniem ruchu organicznego.


Bez stabilnych fundamentów ciężko będzie Ci osiągnąć imponujące wyniki i zając topowe pozycje w SERPach. Skorzystaj z naszego wsparcia i jednorazowej usługi wdrożenia pierwszych optymalizacji i przygotowania zaleceń dla Twojej strony. Nasze działania pozwolą Ci zaadresować wszystkie podstawowe potrzeby Twojej strony z punktu widzenia SEO oraz przygotują ją pod wszystkie dalsze działania!

Dowiedz się więcej!

Porozmawiajmy!

Co to jest SEO Setup?

Właśnie uruchomiłeś nową stronę lub bloga i jeszcze nie możesz sobie pozwolić na stałą współpracę SEO z dobrą agencją? Pozwól że zadbamy o najważniejsze rzeczy i pokażemy Ci, jak zrobić pierwsze kroki i pracować nad tym, żeby Twoja strona wyświetlała się wysoko w wyszukiwarce.

SEO Setup to jednorazowa usługa zrobienia pierwszych optymalizacji i wykonania zaleceń dla Twojej nowej strony. Po wstępnej analizie i skróconym audycie strony, przygotujemy dla Ciebie rekomendacje dotyczące strategii SEO, wdrożymy narzędzia analityczne i wykonamy pierwsze optymalizacje dla najważniejszych podstron. Jeśli będzie to możliwe, wdrożymy globalne ustawienia dla strony, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki widoczności.

SEO Setup to usługa, która pomoże Ci samodzielnie optymalizować Twoją stronę, wyznaczy kierunek działań i zwiększy ich efektywność.

Dla kogo jest
SEO Setup?

Usługa SEO Setup jest przeznaczona dla właścicieli mniejszych stron internetowych, którzy jeszcze nie chcą lub nie mogą inwestować w stały proces SEO. Świetnie się sprawdzi na stronach usługowych, małych sklepach internetowych czy stronach firm produkcyjnych i jest dobrym sposobem na przekonanie się jak działa SEO.

Wykonane przez nas pierwsze optymalizacje i odpowiednio wdrażane przez Ciebie zalecenia wpłyną na zwiększenie widoczności Twojej strony. Pokażemy Ci też jak mierzyć efektywność SEO.

Dzięki Delante mogę zauważyć wzrosty ruchu oraz wzrost sprzedaży w moim sklepie internetowym. Prace optymalizacyjne są wykonywane bardzo rzetelnie. Widać również zdecydowany przyrost linków do mojej strony od rozpoczęcia współpracy.

Marcin Skoczylas

Director of Electronic Service Department

Co zawiera się w usłudze
SEO Setup?

Dokładny zakres usługi jest uzależniony od konkretnych potrzeb strony i jest ustalany wraz ze specjalistą. Naszym głównym celem jest jak najlepsze wykorzystanie naszego czasu i Twojej inwestycji, tak abyś po otrzymaniu od nas dokumentu z podsumowaniem wiedział, co wpływa na SEO Twojej strony i jakie są najważniejsze elementy na które powinieneś zwrócić uwagę. Dostaniesz również instrukcję jak samodzielnie wprowadzać najważniejsze optymalizacje na Twojej stronie.

Zakres jednorazowej usługi może zawierać następujące elementy:

wdrożenie i konfiguracja google analytics 4
Konfiguracja narzędzi analitycznych: Google Analytics i Google Search Console
symulator serpów
Analiza strony Identyfikacja głównych problemów z punktu widzenia SEO.
Identyfikacja potrzeb klienta
Rozmowa telefoniczna lub mailowa. Ukierunkowanie działań.
Identyfikacja i analiza głównych słów kluczowych i obszarów działalności strony na podstawie narzędzi analitycznych.
Ustalenie planu wdrożenia zaplanowanych optymalizacji na stronie.
Wdrożenie globalnych zmian na stronie.
Jeśli jest to konieczne angażujemy również naszego developera.
Wdrożenie optymalizacji na stronie: optymalizacja strony głównej, 1-2 podstron usługowych i/lub kategorii wskazanych przez klienta.
strategia link buildingu - spójność działań on-site i off-site
Rekomendacje działań
z zakresu SEO i dalszego rozwoju stron, do samodzielnej kontynuacji.
Targeted SEO content
Rekomendacje w zakresie: indeksacji strony, zmian do wprowadzenia przez developera, strategii contentowej.
Konsultacje przy kampaniach google ads
Podsumowanie działań: telefoniczne lub mailowe omówienie wprowadzonych zmian.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Co zyskujesz?

1.

SEO na start

Wdrożenie najważniejszych optymalizacji na stronie głównej oraz 1-2 podstronach.

2.

Globalne ustawienia

Wdrożenie globalnych ustawień, które zautomatyzują część optymalizacji.

3.

Narzędzia

Skonfigurujemy Google Analytics i Search Console na Twojej stronie i pokażemy Ci jak mierzyć efektywność Twoich działań SEO.

4.

Instrukcje i konsultacje

Plan działania i instrukcje, jak optymalizować najważniejsze elementy na Twojej stronie oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Doceniamy, że Delante, jako partner biznesowy, poza budowaniem z dużą skutecznością ruchu organicznego, dba również o konsultacje w innych kwestiach związanych ze stroną.

Konrad Kargol

Coo & Co-funder

Zamów bezpłatną wycenę
Ile to kosztuje?

Cena usługi SEO Setup jest zawsze ustalana indywidualnie i zależy od wielkości strony, jej potrzeb i stopnia skomplikowania wprowadzanych optymalizacji.

SEO Setup zakres cen

Od
1500 zł
  • Bardzo mała strona, oparta na popularnym CMSie, do wdrożenia podstawowe optymalizacje, analiza strony i przygotowanie zaleceń.
Do
3000 zł
  • Większa strona, oparta na mniej popularnym lub indywidualnym CMSie, konieczność dużego zaangażowania developera do wprowadzania optymalizacji, które mogą być mniej standardowe, przygotowanie analizy i rekomendacji.

Wdrożenie praktycznych wskazówek pani Mileny sprawiło, że moja strona wystrzeliła w Google. Ilość fraz w pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania podwoiła się w ciągu zaledwie 5 miesięcy. W czasie jednorazowego projektu dostałam szczegółowe instrukcje jak działać i radę z jakich narzędzi korzystać, aby osiągnąć optymalny efekt. Wszystko dopasowane do specyfiki i skali mojej działalności oraz wytłumaczone z cierpliwością i w zrozumiały dla laika sposób. Inwestycja w moją współpracę z Delante już dawno się zwróciła, dlatego szczerze polecam każdemu, kto chce profesjonalnie zająć się SEO swojego bloga.

Marta Lazar

Owner & Managing Partner

Zamów bezpłatną wycenę

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

FAQ – najczęściej zadawane pytania
o SEO Setup

Czym jest SEO Setup?

SEO Setup jest jednorazową usługą, polegającą na wdrożeniu pierwszych optymalizacji na stronę oraz stworzeniu listy zaleceń (rekomendacji) do dalszych działań optymalizacyjnych. Usługa ta ma na celu pomoc Klientowi w dalszej, samodzielnej optymalizacji jego strony, ustalenie strategii działań i, co więcej, zwiększenie ich efektywności.

W zakres usługi SEO Setup mogą wchodzić elementy takie jak m.in.:

  • wdrożenie narzędzi analitycznych (takich jak Google Search Console czy Google Analytics),
  • analiza witryny,
  • poznanie potrzeb Klienta (i, na ich bazie, ukierunkowanie strategii),
  • wprowadzenie zmian optymalizacyjnych na stronie,
  • wdrożenie globalnych ustawień na stronie,
  • przygotowanie zbioru rekomendacji dalszych optymalizacji, strategii contentowej czy zmian, które muszą być wdrożone przez developera.

Jednak warto zaznaczyć, że każda strona jest inna – każda ma inne potrzeby i każda może wymagać nieco innych działań, dlatego szczegółowy zakres usługi ustalany jest indywidualnie w przypadku danego Klienta.

Czy SEO Setup jest dla mnie?

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny, czy chcesz zainwestować w długofalowy proces SEO bądź nie możesz tego zrobić, SEO Setup jest właśnie dla Ciebie. To dobry sposób na to, by dowiedzieć się więcej na temat tego, czym jest pozycjonowania, jak działa i jakie przynosi efekty.

Usługa sprawdzi się bardzo dobrze w przypadku małych sklepów internetowych, stron usługowych czy produkcyjnych.

Ile kosztuje SEO Setup?

Cena SEO Setup ustalana jest indywidualnie w przypadku każdego Klienta – koszt usługi zależy między innymi od wielkości danej witryny, tego, jakie ma potrzeby i jakich optymalizacji wymaga.

Zazwyczaj cena usługi SEO Setup waha się od 1500 zł (w przypadku małych, opartych na popularnych CMSach stron, wymagających podstawowych optymalizacji) do 3000 zł (w przypadku większych, opartych na mniej popularnych/dedykowanych CMSach, wymagających mniej standardowych optymalizacji i większego zaangażowania developera).

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM