SEO Setup

SEO na start dla Twojej nowej strony internetowej. Zwiększ widoczność i dowiedz się jak samodzielnie pracować nad zwiększaniem ruchu organicznego.

Co to jest SEO Setup?

Właśnie uruchomiłeś nową stronę lub bloga i jeszcze nie możesz sobie pozwolić na stałą współpracę SEO z dobrą agencją? Pozwól że zadbamy o najważniejsze rzeczy i pokażemy Ci, jak zrobić pierwsze kroki i pracować nad tym, żeby Twoja strona wyświetlała się wysoko w wyszukiwarce.

SEO Setup to jednorazowa usługa zrobienia pierwszych optymalizacji i wykonania zaleceń dla Twojej nowej strony. Po wstępnej analizie i skróconym audycie strony, przygotujemy dla Ciebie rekomendacje dotyczące strategii SEO, wdrożymy narzędzia analityczne i wykonamy pierwsze optymalizacje dla najważniejszych podstron. Jeśli będzie to możliwe, wdrożymy globalne ustawienia dla strony, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki widoczności.

SEO Setup to usługa, która pomoże Ci samodzielnie optymalizować Twoją stronę, wyznaczy kierunek działań i zwiększy ich efektywność.

Dla kogo jest SEO Setup?

Usługa SEO Setup jest przeznaczona dla właścicieli mniejszych stron internetowych, którzy jeszcze nie chcą lub nie mogą inwestować w stały proces SEO. Świetnie się sprawdzi na stronach usługowych, małych sklepach internetowych czy stronach firm produkcyjnych i jest dobrym sposobem na przekonanie się jak działa SEO.

Wykonane przez nas pierwsze optymalizacje i odpowiednio wdrażane przez Ciebie zalecenia wpłyną na zwiększenie widoczności Twojej strony. Pokażemy Ci też jak mierzyć efektywność SEO.

Dzięki Delante mogę zauważyć wzrosty ruchu oraz wzrost sprzedaży w moim sklepie internetowym. Prace optymalizacyjne są wykonywane bardzo rzetelnie. Widać również zdecydowany przyrost linków do mojej strony od rozpoczęcia współpracy.

Marcin Skoczylas

Dyrektor Działu Obsługi Elektronicznej

Co zawiera się w usłudze SEO Setup?

Dokładny zakres usługi jest uzależniony od konkretnych potrzeb strony i jest ustalany wraz ze specjalistą. Naszym głównym celem jest jak najlepsze wykorzystanie naszego czasu i Twojej inwestycji, tak abyś po otrzymaniu od nas dokumentu z podsumowaniem wiedział, co wpływa na SEO Twojej strony i jakie są najważniejsze elementy na które powinieneś zwrócić uwagę. Dostaniesz również instrukcję jak samodzielnie wprowadzać najważniejsze optymalizacje na Twojej stronie.

Zakres jednorazowej usługi może zawierać następujące elementy:

 • Konfiguracja narzędzi analitycznych: Google Analytics i Google Search Console.
 • Analiza strony – identyfikacja głównych problemów z punktu widzenia SEO.
 • Identyfikacja i analiza głównych słów kluczowych i obszarów działalności strony na podstawie narzędzi analitycznych i estymujących.
 • Identyfikacja potrzeb klienta – rozmowa telefoniczna lub mailowa. Ukierunkowanie działań.
 • Ustalenie planu wdrożenia optymalizacji na stronie.
 • Wdrożenie globalnych zmian na stronie – jeśli jest to konieczne angażujemy również naszego developera.
 • Wdrożenie optymalizacji na stronie: optymalizacja strony głównej, podstron usługowych / kategorii, produktów – w ramach konsultacji optymalizacja 1-2 podstron z każdego obszaru ze wskazaniem kierunków, które klient może wykonywać samodzielnie.
 • Rekomendacje działań z zakresu SEO i rozwoju strony.
 • Rekomendacje w zakresie indeksacji strony, zmian do wprowadzenia przez developera, strategii contentowej.
 • Podsumowanie działań: telefoniczne lub mailowe.

Co zyskujesz?

1.

SEO na start

Wdrożenie najważniejszych optymalizacji na stronie głównej oraz 1-2 podstronach.

2.

Globalne ustawienia

Wdrożenie globalnych ustawień, które zautomatyzują część optymalizacji.

3.

Narzędzia

Skonfigurujemy Google Analytics i Search Console na Twojej stronie i pokażemy Ci jak mierzyć efektywność Twoich działań SEO.

4.

Instrukcje i konsultacje

Plan działania i instrukcje, jak optymalizować najważniejsze elementy na Twojej stronie oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Doceniamy, że Delante, jako partner biznesowy, poza budowaniem z dużą skutecznością ruchu organicznego, dba również o konsultacje w innych kwestiach związanych ze stroną.

Konrad Kargol

Coo & Co-funder

Ile to kosztuje?

Cena usługi SEO Setup jest zawsze ustalana indywidualnie i zależy od wielkości strony, jej potrzeb i stopnia skomplikowania wprowadzanych optymalizacji.

Od

1500 zł

Bardzo mała strona, oparta na popularnym CMSie, do wdrożenia podstawowe optymalizacje, analiza strony i przygotowanie zaleceń.

Do

3000 zł

Większa strona, oparta na mniej popularnym lub indywidualnym CMSie, konieczność dużego zaangażowania developera do wprowadzania optymalizacji, które mogą być mniej standardowe, przygotowanie analizy i rekomendacji.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o SEO Setup

SEO Setup jest jednorazową usługą, polegającą na wdrożeniu pierwszych optymalizacji na stronę oraz stworzeniu listy zaleceń (rekomendacji) do dalszych działań optymalizacyjnych. Usługa ta ma na celu pomoc Klientowi w dalszej, samodzielnej optymalizacji jego strony, ustalenie strategii działań i, co więcej, zwiększenie ich efektywności.

W zakres usługi SEO Setup mogą wchodzić elementy takie jak m.in.:

 • wdrożenie narzędzi analitycznych (takich jak Google Search Console czy Google Analytics),
 • analiza witryny,
 • poznanie potrzeb Klienta (i, na ich bazie, ukierunkowanie strategii),
 • wprowadzenie zmian optymalizacyjnych na stronie,
 • wdrożenie globalnych ustawień na stronie,
 • przygotowanie zbioru rekomendacji dalszych optymalizacji, strategii contentowej czy zmian, które muszą być wdrożone przez developera.

Jednak warto zaznaczyć, że każda strona jest inna – każda ma inne potrzeby i każda może wymagać nieco innych działań, dlatego szczegółowy zakres usługi ustalany jest indywidualnie w przypadku danego Klienta.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny, czy chcesz zainwestować w długofalowy proces SEO bądź nie możesz tego zrobić, SEO Setup jest właśnie dla Ciebie. To dobry sposób na to, by dowiedzieć się więcej na temat tego, czym jest pozycjonowania, jak działa i jakie przynosi efekty.

Usługa sprawdzi się bardzo dobrze w przypadku małych sklepów internetowych, stron usługowych czy produkcyjnych.

Cena SEO Setup ustalana jest indywidualnie w przypadku każdego Klienta – koszt usługi zależy między innymi od wielkości danej witryny, tego, jakie ma potrzeby i jakich optymalizacji wymaga.

Zazwyczaj cena usługi SEO Setup waha się od 1500 zł (w przypadku małych, opartych na popularnych CMSach stron, wymagających podstawowych optymalizacji) do 3000 zł (w przypadku większych, opartych na mniej popularnych/dedykowanych CMSach, wymagających mniej standardowych optymalizacji i większego zaangażowania developera).