Główne obowiązki na tym stanowisku

  • Pomoc w obsłudze kampanii pozycjonowania
  • Przeprowadzanie audytów SEO pod okiem Specjalistów
  • Aktywne budowanie backlinków
  • Podstawowe modyfikowanie stron www
  • Inne zadania dotyczące marketingu w internecie w zależności od predyspozycji i zainteresowań

Cechy idealnego kandydata

  • 3,4,5 rok studiów lub absolwent do 2 lat po studiach
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zainteresowanie marketingiem internetowym i internetem
  • Samodyscyplina
  • Uczciwość
  • Łatwość pisania tekstów
  • Dyspozycyjność min. 30h tygodniowo
  • Pracowitość

Dodatkowymi atutami będą

  • Doświadczenie pracy w organizacjach studenckich
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języków obcych

Dla zatrudnionych oferujemy

  • Staż płatny (minimalna stawka 2100zł brutto)
  • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług
  • Pracę w młodym zespole w firmie o swobodnej kulturze organizacyjnej
  • Długofalową ścieżkę kariery w firmie
  • Możliwość dłuższej współpracy (większość stażystów zostaje u nas na stałe)
  • Pracę w wygodnym biurze na Salwatorze 2 minuty od tramwaju i autobusu
  • Chill-room z Playstation, taras wypoczynkowy, dobrą kawę z ekspresu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@delante.pl