.animate-view{opacity: 1 !important;}

ChatGPT w SEO: jak wykorzystać do optymalizacji witryny

Usprawnij swoją codzienną pracę wykorzystując AI

Usprawnij swoją codzienną pracę wykorzystując AI

ChatGPT jest zdecydowanie jednym z najgłośniejszych tematów w świecie technologii w ostatnich miesiącach. Jego potencjał można wykorzystać także w SEO i tego jak to zrobić dowiesz się z naszego webinaru!

Wojciech Urban, R&D and SEO Specialist w Delante, pracuje z ChatemGPT od miesięcy i w trakcie  szkolenia pokazuje, jak to narzędzie może ułatwić codzienną prace specjalisty SEO oraz pomóc Ci zwiększyć widoczność.

Jak zawsze skupiamy się na praktyce – z nagrania dowiesz się, jak sztuczna inteligencja może usprawnić Twoją pracę, a w jakich zadaniach ChatGPT się nie sprawdzi. Wojciech pokazuje również jak możesz wykorzystać AI do innych zadań niż tworzenia treści oraz jak nauczyć się efektywnie pracować z ChatemGPT.

Jednym z najważniejszych elementów naszego webinaru jest prowadzenie procesu tworzenia copy z wykorzystaniem AI krok po kroku. Wojciech pokaże Ci jak skutecznie wykorzystać ChatGPT do tworzenia treści, które przyciągną uwagę użytkowników i pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki w SEO.

Kliknij w button i przejdź do nagrania, aby nauczyć się jak usprawnić Twoje działania SEO wykorzystując ChatGPT i zwiększyć widoczność Twojej strony z jego pomocą!

Agenda webinaru

 1. Wstęp
 2. Do czego NIE używać ChataGPT i dlaczego: 
  • wyszukiwanie informacji
  • keyword research
 3. Jak pisać prompty?
 4. #CodingFirst – dlaczego pracę z chatem wykorzystać do pisania kodu? 
  • kod HTML
  • stylowanie CSS z animacją (JS)
  • schema FAQ
  • crawler
  • formuły do arkuszy kalkulacyjnych
 5. On site SEO
  • przerobienie tekstu na HTML
  • wstawianie znaczników – np. linkowania wewnętrznego
  • ekstrakcja entities
 6. Content 
  • generowanie tematów 
  • generowanie briefów contentowych
  • generowanie pełnych tekstów – proces
  • analiza tekstu – tekst do FAQ, streszczenia, meta dane, title. 
 7. Jak długo potrzebny będzie jeszcze człowiek i co mogę zrobić, aby jak najdłużej. 
 8. QA
Prowadzący webinar
Wojciech Urban SEO R&D Specialist
Prowadzący webinar
Wojciech Urban

SEO R&D Specialist

Specjalista R&D w dziedzinie SEO i analityki internetowej. Najlepiej czuje się w obszarze technicznego SEO, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie, aby strony internetowe były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony i zwiększaniem ruchu organicznego to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Metody, które pokazał Wojciech znajdą zastosowanie w każdej branży i dla każdego typu stronu!

Na webinar zapraszamy przede wszystkim:
– właścicieli sklepów i stron internetowych,
– marketerów, zajmujących się zwiększaniem widoczności stron.
– seo specjalistów
– osoby zainteresowane seo chcące zdobywać nowe umiejętności
– osoby zajmujące się tworzeniem i optymalizacją treści

Dlaczego warto

Wiedza od praktyków

Szkolenie prowadzi Wojciech Urban – R&D SEO Specialist w Delante – który testuje wykorzystanie ChataGPT w SEO od miesięcy. Z webinaru poznasz efekty tych testów i nauczysz się jak wykorzystać to narzędzie praktyce, a przedstawione przez Wojciecha metody z łatwością wdrożysz w swojej pracy.

pozycjonowanie stron seo – optymalizacja techniczna

Praktyczne przykłady

Nie teoretyzujemy – szkolenie skupione jest na praktyce, a Wojciech między inny prowadzi cały proces tworzenia treści z wykorzystaniem ChataGPT na żywo. Wszystko po to, aby wyposażyć Cię w umiejętności, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

Materiały po szkoleniu

Dostęp do nagrania szkolenia jest nieograniczony czasowo – jeśli kiedykolwiek zechcesz wrócić do szkolenia Wojciecha, będzie ono dla Ciebie zawsze dostępne!

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM