.animate-view{opacity: 1 !important;}

ChatGPT w SEO: jak wykorzystać do optymalizacji witryny

Usprawnij swoją codzienną pracę wykorzystując AI

Pobierz webinar

Usprawnij swoją codzienną pracę wykorzystując AI

ChatGPT jest zdecydowanie jednym z najgłośniejszych tematów w świecie technologii w ostatnich miesiącach. Jego potencjał można wykorzystać także w SEO i tego jak to zrobić dowiesz się z naszego webinaru!

Wojciech Urban, R&D and SEO Specialist w Delante, pracuje z ChatemGPT od miesięcy i w trakcie  szkolenia pokazuje, jak to narzędzie może ułatwić codzienną prace specjalisty SEO oraz pomóc Ci zwiększyć widoczność.

Jak zawsze skupiamy się na praktyce – z nagrania dowiesz się, jak sztuczna inteligencja może usprawnić Twoją pracę, a w jakich zadaniach ChatGPT się nie sprawdzi. Wojciech pokazuje również jak możesz wykorzystać AI do innych zadań niż tworzenia treści oraz jak nauczyć się efektywnie pracować z ChatemGPT.

Jednym z najważniejszych elementów naszego webinaru jest prowadzenie procesu tworzenia copy z wykorzystaniem AI krok po kroku. Wojciech pokaże Ci jak skutecznie wykorzystać ChatGPT do tworzenia treści, które przyciągną uwagę użytkowników i pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki w SEO.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do nagrania, aby nauczyć się jak usprawnić Twoje działania SEO wykorzystując ChatGPT i zwiększyć widoczność Twojej strony z jego pomocą!

Agenda webinaru

 1. Wstęp
 2. Do czego NIE używać ChataGPT i dlaczego: 
  • wyszukiwanie informacji
  • keyword research
 3. Jak pisać prompty?
 4. #CodingFirst – dlaczego pracę z chatem wykorzystać do pisania kodu? 
  • kod HTML
  • stylowanie CSS z animacją (JS)
  • schema FAQ
  • crawler
  • formuły do arkuszy kalkulacyjnych
 5. On site SEO
  • przerobienie tekstu na HTML
  • wstawianie znaczników – np. linkowania wewnętrznego
  • ekstrakcja entities
 6. Content 
  • generowanie tematów 
  • generowanie briefów contentowych
  • generowanie pełnych tekstów – proces
  • analiza tekstu – tekst do FAQ, streszczenia, meta dane, title. 
 7. Jak długo potrzebny będzie jeszcze człowiek i co mogę zrobić, aby jak najdłużej. 
 8. QA
Prowadzący webinar
Wojciech Urban

SEO R&D Specialist

Specjalista R&D w dziedzinie SEO i analityki internetowej. Najlepiej czuje się w obszarze technicznego SEO, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie, aby strony internetowe były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony i zwiększaniem ruchu organicznego to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Metody, które pokazał Wojciech znajdą zastosowanie w każdej branży i dla każdego typu stronu!

Na webinar zapraszamy przede wszystkim:
– właścicieli sklepów i stron internetowych,
– marketerów, zajmujących się zwiększaniem widoczności stron.
– seo specjalistów
– osoby zainteresowane seo chcące zdobywać nowe umiejętności
– osoby zajmujące się tworzeniem i optymalizacją treści

Dlaczego warto

Wiedza od praktyków

Szkolenie prowadzi Wojciech Urban – R&D SEO Specialist w Delante – który testuje wykorzystanie ChataGPT w SEO od miesięcy. Z webinaru poznasz efekty tych testów i nauczysz się jak wykorzystać to narzędzie praktyce, a przedstawione przez Wojciecha metody z łatwością wdrożysz w swojej pracy.

Praktyczne przykłady

Nie teoretyzujemy – szkolenie skupione jest na praktyce, a Wojciech między inny prowadzi cały proces tworzenia treści z wykorzystaniem ChataGPT na żywo. Wszystko po to, aby wyposażyć Cię w umiejętności, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

Materiały po szkoleniu

Dostęp do nagrania szkolenia jest nieograniczony czasowo – jeśli kiedykolwiek zechcesz wrócić do szkolenia Wojciecha, będzie ono dla Ciebie zawsze dostępne!

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Pobierz swój webinar!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z webinarem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go!