.animate-view{opacity: 1 !important;}

Consent Mode v2 - dowiedz się czym jest i przygotuj na zmiany!

Przygotuj się na Consent Mode v2

Dostosuj swoją stronę do Consent Mode v2

Na wdrożenie działań zgodnych z Google Consent Mode v2 zostalo już niewiele czasu – nowe wymagania zaczną obowiązywać już od marca 2024. Niedostosowanie zbierania informacji o użytkowniku na Twojej stronie, skutktować będzie ograniczeniami z punktu widzenia prowadzenia działań reklamowych, takimi jak zablokowanie kampanii opartych na remarketingu, a nawet ograniczenie śledzenia konwersji.

Czym jest Consent Mode v2, jakie zmiany należy wdrożyć, aby Twoja strona działała zgodnie z najnowszymi wytycznymi i jak sprawić, zeby nowe wymagania Googla nie wpłyneły na efektywność Twoich dzialan reklamowych i analizy danych? O tym opowiedział Tomasz Gniecki, SEM & Analytics Specialist podczas darmowego webinaru!

Obejrzyj nagranie i wykorzystaj rady Tomka, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a Twoje działania nie ucierpiały!

Agenda webinaru

  1. Czym właściwie jest Consent Mode?
  2. Charakterystyka Google Consent Mode v2
  3. Sposoby wdrożenia Google Consent Mode
  4. Konsekwenacje braku implementacji
  5. Jak Consent Mode wpłynie na Twoje dane?
  6. Q&A
Prowadzący webinar
Tomek Gniecki SEM Delante
Prowadzący webinar
Tomek Gniecki

SEM & Analytics Specialist

Absolwent Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W Delante zajmuje sie prowadzeniem kampanii Google Ads oraz wdrożeniami i konfiguracją Google Analytics. Prowadzi również szkolenia z analityki internetowej. Prywatnie gitarzysta, miłośnik ciężkiej muzyki i dobrego footballu.

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando