.animate-view{opacity: 1 !important;}

Consent Mode v2 - dowiedz się czym jest i przygotuj na zmiany!

Przygotuj się na Consent Mode v2

Dostosuj swoją stronę do Consent Mode v2

Na wdrożenie działań zgodnych z Google Consent Mode v2 zostalo już niewiele czasu – nowe wymagania zaczną obowiązywać już od marca 2024. Niedostosowanie zbierania informacji o użytkowniku na Twojej stronie, skutktować będzie ograniczeniami z punktu widzenia prowadzenia działań reklamowych, takimi jak zablokowanie kampanii opartych na remarketingu, a nawet ograniczenie śledzenia konwersji.

Czym jest Consent Mode v2, jakie zmiany należy wdrożyć, aby Twoja strona działała zgodnie z najnowszymi wytycznymi i jak sprawić, zeby nowe wymagania Googla nie wpłyneły na efektywność Twoich dzialan reklamowych i analizy danych? O tym opowie Tomasz Gniecki, SEM & Analytics Specialist podczas darmowego webinaru już 22.02.20224 o godzinie 15:00

Co więcej, po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymają od nas 50% zniżkę na 1h konsultacji z Tomkiem, która obniży ich cenę z 400zł do 200zł. W trakcie konsutlacji będziecie mogli umówić nie tylko wątpliwości związane z Consent Mode v2, ale także inne tematy z obszaru Google Ads!

Zapisz się już dziś i wykorzystaj rady Tomka, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a Twoje działania nie ucierpiały!

Agenda webinaru

  1. Czym właściwie jest Consent Mode?
  2. Charakterystyka Google Consent Mode v2
  3. Sposoby wdrożenia Google Consent Mode
  4. Konsekwenacje braku implementacji
  5. Jak Consent Mode wpłynie na Twoje dane?
  6. Q&A
Prowadzący webinar
Tomek Gniecki SEM Delante
Prowadzący webinar
Tomek Gniecki

SEM & Analytics Specialist

Absolwent Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W Delante zajmuje sie prowadzeniem kampanii Google Ads oraz wdrożeniami i konfiguracją Google Analytics. Prowadzi również szkolenia z analityki internetowej. Prywatnie gitarzysta, miłośnik ciężkiej muzyki i dobrego footballu.

Dlaczego warto

Tomek Gniecki SEM Delante

Wiedza od praktyków

Webinar prowadzi Tomasz Gniecki, SEM & Analytics Specialist, który na codzień wspiera naszych klientów w działaniach Google Ads oraz zbieraniu i analizie danych w narzędziach Google. W trakcie szkolenia przedstawi on nie tylko teorie, ale także praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci sprostać nowym wymaganiom stawiamym przez Google!

Nagranie szkolenia

Po szkoleniu na żywo, prześlemy Ci jego nagranie, do którego dostęp nie będzie ograniczony czasowo.

Zniżka na konsultacje z Tomkiem Gnieckim

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymają od nas 50% zniżki na godzinne konsultacje z Tomaszem Gnieckim, co obniży ich cenę z 400zł do 200zł! W ich trakcie będziecie mogli rozwiać nie tylko wątpliwości związane z Consent Mode v2, ale także innymi obszarami Google Ads!

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM