.animate-view{opacity: 1 !important;}

Jak zapewnić szybką
indeksację i zwiększyć
widoczność

Brak indeksacji = brak ruchu organicznego. Dowiedz się jak rozwiązać potencjalne wyzwania i zapewnić szybką indeksację Twoich stron.

Pobierz webinar

webinar seo szybsza indeksacja
Naucz się, jak zapewnić swoim stronom szybką indeksację!

Indeksacja to fundament SEO. Choć w przeciwieństwie do tekstów, fraz czy linków nie jest ona widoczna, to bez indeksacji wszystkie pozostałe elementy nie przyniosą Ci żadnej wartości. Brzmi strasznie? Tak niestety jest, a problemy z ideksakcją pojawiają się coraz częściej. Strona która nie jest zindeksowana nie pojawi się w wynikach wyszukiwania i tym samym nie będzie generowała ruchu organicznego. Na szczęście można sobie z nimi poradzić. Jak? Tego właśnie dowiesz się z tego webinaru!

Podczas tego szkolenia online Wojciech opowiedział skąd biorą się problemy, pokazał jak sprawdzić stan indeksacji Twojej strony oraz co najważniejsze – podzielił się swoimi metodami na poprawę statusu indeksacji. Przez lata spędzone na prowadzeniu procesów SEO dla naszych klientów Wojciech widział wiele możliwych kombinacji, a wyniki które generuje pokazują, że wie jak sobie z nimi radzić. Tak, wyniki jakie udało się osiągnąć implementując best-practises Wojciecha również zostało przedstawione! Możemy uchylić rąbek tajemnicy już teraz – metody, które pokazał Wojciech pozwoliły jednemu z naszych klientów zwiększyć ruch organiczny o 37% po miesiącu!

Z tego godzinnego, wypełnionego praktyką szkolenia nauczysz się jak odkryć problem z indeksacją i go rozwiązać oraz otrzymasz od nas specjalnie przygotowany arkusz Google Sheets, który umożliwi szybką i precyzyjną identyfikację źródła problemu – co pozwoli Ci zwiększyć widoczność Twojej strony i dotrzeć do Twoich klientów napędzając rozwój Twojego biznesu!

Agenda webinaru

1. Z czego wynikają problemy z indeksacją
2. Jak sprawdzić stan indeksacji stron
3. Co zrobić, aby poprawić status indeksacji:

  • Eliminowanie blokerów i błędów
  • Optymalizacja crawl budget
  • Optymalizacja linkowania wewnętrznegoDziałania off-site
  • Indexing API

4. Jak poprawa indeksacji wpływa na wyniki działań SEO

Prowadzący webinar
Wojciech Urban SEO R&D Specialist
Prowadzący webinar
Wojciech Urban

SEO R&D Specialist

Specjalista R&D w dziedzinie SEO i analityki internetowej. Najlepiej czuje się w obszarze technicznego SEO, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie, aby strony internetowe były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony i zwiększaniem ruchu organicznego to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Wskazówki, które poznasz, będą mogły być zastosowane w każdej branży i dla każdego typu strony.

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim:

  • właścicieli sklepów i stron internetowych,
  • marketerów, zajmujących się zwiększaniem widoczności stron.

Dlaczego warto?

wojciech urban webinar prowadzący

Wiedza od praktyków

Szkolenie prowadzi Wojciech, nasz specjalista SEO i R&D, który wielokrotnie rozwiązywał problemy z indeksacją stron naszych klientów i wypracował wiele metod, które pozwalają zidentyfikować źródło problemu i efektywnie się z nim uporać. Ogladając nagranie możesz poznać je w godzinę!

Realne przykłady

Nie zamierzamy teoretyzować – Wojciech nie tylko pokazał realne przykłady wyników, które udało się osiągnąć, ale też prawdziwe blokery i stosowane przez siebie taktyki rozwiązywania tych problemów dostarczając Wam wszystko czego potrzebujecie, żeby zrobić to samodzielnie.

Materiały po szkoleniu

Wiemy, że samo szkolenie to tylko początek drogi. Dlatego otrzymasz od nas nagranie szkolenia i specjalne narzędzie, co pozwoli Ci sprawnie wdrożyć w życie metody, których nauczy Cię Wojciech!

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Pobierz swój webinar!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z webinarem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go!