.animate-view{opacity: 1 !important;}

Jak zrobić nową stronę firmową i nie stracić pracy?

Poznaj sprawdzone metody na zmianę firmowej strony internetowej!

Dowiedz się stworzyć nową stronę, aby zmiana przyniosła Ci oczekiwane rezultaty!

Zmiana strony internetowej firmy może napędzić rozwój Twojej firmy, jednak każdy kto brał udział w takim projekcie, wie jak złożone jest to zadanie i jak duże jest ryzyko, że nowa stroną nie tylko nie podniesienie sprzedaży i ruchu, ale nawet może sprawić że wykresy ruchu i konwersji zaczną świecić się na czerwono.

Jak przeprowadzić taki projekt bez wyrywania sobie włosów z głowy? O tym opowie Wojciech Urban, nasz SEO R&D Specialist, który miał okazje brać udział zarówno w modernizacjach wielu stron jak i budowie całkiem nowych witryn!

Zaczynając od określenia strategii marketingowo sprzedażowej, przez audyt starej strony i wyciągniecię informacji, które będą kluczowe do optymalnego zaprojektowania nowej wersji, analizę konkurencji, research KW i przygotowanie artchitektury informacji aż do specyfikacji technicznej – Wojciech w trakcie szkolenia omówi wszystkie te etapy i pokaże, jak ważną rolę w finalnym sukcesie odgrywa każdy z nich.

Co więcej, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy specjalną zniżkę – 10% rabatu na audyt SEO lub wsparcie migracji!

Agenda webinaru

1/ Określenie strategii marketingowo sprzedażowej

2/ Audyt starej strony (SEO, UX, Content)

3/ Analiza konkurencji

4/ Research fraz kluczowych i przygotowanie struktury informacji

5/ Specyfikacja techniczna

6/ Q&A

Prowadzący webinar
Wojciech Urban SEO R&D Specialist
Prowadzący webinar
Wojciech Urban

SEO R&D Specialist

Specjalista R&D w dziedzinie SEO i analityki internetowej. Najlepiej czuje się w obszarze technicznego SEO, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie, aby strony internetowe były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto?


Wiedza od praktyków

Prowadzący szkolenia, Wojciech Urban, wspieral wiele zmian stron firmowym i ma doświadczenie na każdym z etapów tego procesu. W trakcie szkolenia poznasz metody, które wypracował na przestrzeni lat, podane w skondensowanej formie.

Rabat na Audyt SEO lub wsparcie migracji

Dla wszystkich uczestników szkolenia live przygotowaliśmy specjalny rabat – 10% na Audyt SEO lub Wsparcie Migracji


Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli planujesz zmianę strony Twojej firmy lub  pracujesz nad widocznością strony, zwiększaniem ruchu organicznego i konwersji to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Wskazówki, które poznasz, będą mogły być zastosowane w każdej branży i dla każdego typu strony.

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim:

  • właścicieli sklepów i stron internetowych,
  • marketerów

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando