Webinar – Jak zrozumieć
i wykorzystać
Google Analytics 4?

Zrozum jak działa Google Analytics 4 i naucz się wykorzystywać nowe i zmienione funkcje tego narzędzia!

Wykorzystaj pełny potencjał Google Analytics 4!

Google Analytics 4 już 1 lipca 2023 zastąpi Universal Analytics – czy wiesz jak wykorzystać jego możliwości do rozwoju Twojego biznesu?

Podczas tego darmowego webinaru Tomasz Gniecki, nasz specjalista SEM, pokazał jak wdrożyć GA4, dotrzeć do danych które Cię interesują oraz efektywnie je zbierać i analizować. Jak zawsze podczas naszych szkoleń Tomek skupił się na praktycznych wskazówkach, które po szkoleniu wykorzystasz w codziennej pracy.

Nieważne czy korzystasz z Universal Analytics, czy implementacja GA4 będzie Twoim pierwszym kontaktem z analitycznym narzędziem Google to szkolenie pozwoli Ci zrozumieć jego działanie, zależności w nim występujące i tym samym wykorzystać jego potencjał do napędzenia rozwoju Twojego biznesu!

Poznaj dokładną agendę szkolenia poniżej i wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do nagrania i nauczyć się jak efektywnie korzystać z Google Analytics 4.

Agenda Webinaru

 • Co, jak i dlaczego badamy w Internecie?
 • Czym jest Google Analytics 4?
 • Wdrożenie GA4, wyzwanie czy formalność?
 • Jak sprawdzić poprawność implementacji?
 • Jakie informacje przekazujemy do GA4 – cookie, userID, Google Signals
 • Nowy model pomiaru – nie sesje, a zdarzenia
 • Raporty standardowe – na co zwrócić uwagę?
 • Sekcja eksploracje – jak wyklikać pożądany raport
 • Modelowanie, progowanie, prognozowanie, jak się w tym połapać?

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony i zwiększaniem ruchu organicznego to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Wskazówki, które poznasz, będą mogły być zastosowane w każdej branży i dla każdego typu strony.

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim:

 • właścicieli sklepów i stron internetowych,
 • marketerów, zajmujących się poprawą konwersji i zwiększaniem widoczności stron.

Kto poprowadzi szkolenie?

SEM Specialist - Tomek

SEM Specialist

Absolwent Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W Delante zajmuje sie prowadzeniem kampanii Google Ads oraz wdrożeniami i konfiguracją Google Analytics. Prowadzi również szkolenia z analityki internetowej. Prywatnie gitarzysta, miłośnik ciężkiej muzyki i dobrego footballu.

Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń!

Komentarz uczestniczki
Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze buli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.
Olga Jando