.animate-view{opacity: 1 !important;}

Looknij w głąb GSC Darmowy webinar o analizie i wizualizacji danych w Looker Studio

Dowiedz się jak wykorzystać pełny potencjał danych z Google Search Console!

Efektywna analiza danych bez dodatkowych kosztów – GSC i Looker Studio

Zbieranie i analiza danych pozwala podejmować decyzje oparte na faktach, a nie subiektywnych odczuciach. Działanie te powinny być jednym z fundamentów procesu SEO i marketingu w całości. I choć wielu może wydawać się, że żeby zebrać wartościowe dane czy wygodnie je analizować potrzebujesz drogich narzędzi, prawda jest zupełnie inna. Informacje których potrzebujesz, możesz znaleźć w darmowych narzędziach, a także wygodnie je obrazować – musisz jedynie wiedzieć jak to zrobić.

Google Search Console pozwala zebrać wiele danych jednak ma także wiele ograniczeń związanych z interfacem, co sprawia, że wykorzystanie go do analizy nie jest ani wygodne, ani bardzo efektywne. Z pomocą przychodzi Looker Studio, kolejne z darmowych narzędzi od Google, która pozwala niejako znieść ograniczenia GSC, analizować większe ilości danych oraz wizualizować je w wygodny sposób.

Dokładnie o tym opowiada Wojciech Urban, R&D and SEO Specialist, podczas naszego webinaru. Dowiesz się jak połączyć te dwa narzędzia, oraz jak przygotować customowe raporty, które pozwolą Ci efektywnie analizować dane i tym samym podejmować oparte na faktach decyzje!

Zapisz się już dziś i naucz jak stworzyć raporty z których wnioski pomogą CI napędzić rozwój Twojego biznesu!

Agenda webinaru

1. Korzyści z wykorzystania Looker Studio do analizy danych z Google Search Console
2. Podstawowe koncepty (źródła danych, wymiary, metryki, wykresy, filtrowanie)
3. Przykłady praktyczne:
– defaultowy dashboard dla GSC
– Google Grafika + Gooogle Web
– dashboard Kanibalizacja
4. Pytania

Prowadzący webinar
Wojciech Urban SEO R&D Specialist
Prowadzący webinar
Wojciech Urban

SEO R&D Specialist

Specjalista R&D w dziedzinie SEO i analityki internetowej. Najlepiej czuje się w obszarze technicznego SEO, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie, aby strony internetowe były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto

Wiedza od praktyków

Webinar prowadzi Wojciech Urban, R&D and SEO Specialist, ekspert w obszarze analizy danych, który na spędził godziny na zwiększaniu efektywności tego procesu. Teraz w trakcie godzinnego szkolenia, możesz poznać wypracone przez niego metody!

Dostęp do nagrania

Dostęp do nagrania jest nieograniczony czasowo!

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony, zwiększaniem ruchu organicznego oraz konwersji to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Metody, które pokaże Wojciech będą pomocne dla wszystkich biznesów działających w internecie!

Na webinar zapraszamy przede wszystkim:

  • właścicieli sklepów i stron internetowych,
  • marketerów
  • specjalistów ecommerce
  • specjalistów SEO
  • osoby zainteresowane SEO chcące zdobywać nowe umiejętności
  • osoby zajmujące się tworzeniem i optymalizacją treści

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Zapisz się!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM