Barcamp SEO w Krakowie – SEO Poland On Tour

Barcamp SEO w Krakowie – SEO Poland On Tour

Już za tydzień odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane w ramach SEO Poland On Tour by Linkhouse & papaSEO, którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Tym razem będzie ono miało miejsce w Krakowie! Czego możemy się spodziewać?

29 lipca SEO Poland On Tour zagości w Krakowie! Tego dnia spotkamy się w nieco luźniejszej atmosferze, żeby wspólnie porozmawiać o SEO. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18, a w jego trakcie będziemy mieli okazję posłuchać m.in. o tym, jaką wartość mają atrybuty rel w linkach zewnętrznych (Sebastian Heymann), jak podejść do raportowania działań SEO (Wojciech Urban) oraz jakie jest miejsce pozycjonowania w podejściu growth hackingowym (Ewelina Podrez-Siama).

Tematy kolejnych prelekcji zostaną podane wkrótce. Chcesz wystąpić na scenie krakowskiego Barcampu? Masz jeszcze szansę! Zgłoś się na oficjalnej stronie wydarzenia! – https://seopoland.pl/spot/krakow/.

Wśród prelegentów nadchodzącego wydarzenia znajduje się także specjalista z zespołu Delante. Wojciech w trakcie swojej prezentacji odpowie na pytanie, czy w trakcie raportowania lepiej postawić na personalizację, czy automatyzację procesu oraz pokaże, jak w naszej firmie poradziliśmy sobie z wyzwaniem, jakim są raporty.

Barcamp SEO

Po części merytorycznej nastąpi ta mniej oficjalna, podczas której będziemy mieli okazję spotkać się w niezobowiązującej atmosferze, porozmawiać na temat SEO (ale nie tylko!) i wymienić swoimi spostrzeżeniami!

Szykuje się potężna dawka SEO-wej wiedzy! Jako partner barcampu serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Miejsce zostanie ogłoszone wkrótce. Zachęcamy do śledzenia informacji pojawiających się na wydarzeniu na Facebooku i stronie internetowej Barcamp SEO.

 

 

(4)
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

10 pytań i odpowiedzi o SEO

10 pytań i odpowiedzi o SEO

Czy w SEO odpowiedzią na każde pytanie jest “to zależy”? Wojciech Urban udowadnia, że nie zawsze! Zebraliśmy 10 najczęściej powtarzających się pytań o SEO i nagraliśmy krótkie filmiki z odpowiedziami. Możesz ich posłuchać na naszym kanale na YouTube lub przeczytać transkrypcję na naszym blogu. 

Czytaj więcej
Jak dodać firmę do Google Maps?

Jak dodać firmę do Google Maps?

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była dobrze widoczna w sieci, wykorzystaj możliwości wizytówki Google Moja Firma. Jej posiadanie pozytywnie wpływa nie tylko na wizerunek, ale również pozycjonowanie strony. Podpowiadamy, jak dodać firmę do Google Maps. Dzięki temu przy niewielkim wysiłku zyskasz liczne korzyści dla swojego biznesu.

Czytaj więcej