.animate-view{opacity: 1 !important;}

Barcamp SEO w Krakowie – SEO Poland On Tour

1min.

Komentarze:0

Barcamp SEO w Krakowie – SEO Poland On Tour
22 lipca 2022
Już za tydzień odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane w ramach SEO Poland On Tour by Linkhouse & papaSEO, którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Tym razem będzie ono miało miejsce w Krakowie! Czego możemy się spodziewać?

1min.

Komentarze:0

29 lipca SEO Poland On Tour zagości w Krakowie! Tego dnia spotkamy się w nieco luźniejszej atmosferze, żeby wspólnie porozmawiać o SEO. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18, a w jego trakcie będziemy mieli okazję posłuchać m.in. o tym, jaką wartość mają atrybuty rel w linkach zewnętrznych (Sebastian Heymann), jak podejść do raportowania działań SEO (Wojciech Urban) oraz jakie jest miejsce pozycjonowania w podejściu growth hackingowym (Ewelina Podrez-Siama). Tematy kolejnych prelekcji zostaną podane wkrótce. Chcesz wystąpić na scenie krakowskiego Barcampu? Masz jeszcze szansę! Zgłoś się na oficjalnej stronie wydarzenia! - https://seopoland.pl/spot/krakow/. Wśród prelegentów nadchodzącego wydarzenia znajduje się także specjalista z zespołu Delante. Wojciech w trakcie swojej prezentacji odpowie na pytanie, czy w trakcie raportowania lepiej postawić na personalizację, czy automatyzację procesu oraz pokaże, jak w naszej firmie poradziliśmy sobie z wyzwaniem, jakim są raporty. Barcamp SEO Po części merytorycznej nastąpi ta mniej oficjalna, podczas której będziemy mieli okazję spotkać się w niezobowiązującej atmosferze, porozmawiać na temat SEO (ale nie tylko!) i wymienić swoimi spostrzeżeniami! Szykuje się potężna dawka SEO-wej wiedzy! Jako partner barcampu serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Miejsce zostanie ogłoszone wkrótce. Zachęcamy do śledzenia informacji pojawiających się na wydarzeniu na Facebooku i stronie internetowej Barcamp SEO.    
Autor
Kasia Walczyk SEO Delante
Autor
Kasia Walczyk

Junior SEO Specialist

Autor
Kasia Walczyk SEO Delante
Autor
Kasia Walczyk

Junior SEO Specialist

Zostaw komentarz

Przeczytaj inne podobne posty

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM