.animate-view{opacity: 1 !important;}

Najczęstsze błędy w link buildingu
w 2021 roku

raport najczestsze bledy w link buildingu
Jakie są najczęstsze błędy w link buildingu? Jak się z nimi uporać? Na jakie działania w linkowaniu warto postawić? Na te pytania odpowiada nasz raport!

Pobierz raport

Na podany adres email otrzymasz link do strony z raportem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go lub czytania online!

O raporcie

Kolejny raport z serii Premium to raport w całości poświęcony link buildingowi. Analiza linkowania wybranych leadów z inbound marketingu (z ostatnich 3 miesięcy) pozwoliła nam założyć, że badamy strony, które faktycznie wymagają poprawy swojego procesu off-site.

Na tej bazie stworzyliśmy obszerny materiał, który, mamy nadzieję, pozwoli Ci udoskonalić Twoją strategię linkowania w 2021 roku. Nasz raport to:

  • 50 przeanalizowanych stron,
  • lista najczęściej powtarzających się błędów w link buildingu,
  • duża dawka wiedzy na ich temat,
  • wskazówki, jak sobie z nimi radzić,
  • komentarze i rady ekspertów.

Powoli kończy się era wykupywania płatnych publikacji, artykułów sponsorowanych czy linków z miejsc researchowanych ze względu na ich parametry. Co raz częściej stawiamy na outreach, budowanie stałych relacji, pozyskiwanie unikalnych linków od partnerów (nie takich, które może mieć każdy).

Milena Fietko
Milena Fietko Senior SEO Specialist

Dlaczego link building jest ważny?

Linkowanie (inaczej link building, proces off-site) to nic innego jak pozyskiwanie odnośników do strony w celu zwiększenia jej widoczności i podwyższenia pozycji w Google – od lat jest uznawany za integralną część SEO. Odpowiednio zaplanowane i konsekwentnie prowadzone działania link buildingowe mogą znacznie wpłynąć na lepsze pozycjonowanie Twojej witryny.

Z drugiej strony – nieumiejętne, słabej jakości linkowanie może Ci bardzo zaszkodzić i sprawić, że stracisz w oczach Google. Nierzadko prowadzi to do częściowego lub całkowitego zniknięcia witryny z wyników wyszukiwania.

Dlatego też postanowiliśmy przygotować ten raport – aby pomóc Ci w wykryciu, analizie i wyeliminowaniu błędów Twojego procesu off-site, które mogą skutecznie utrudniać Ci uplasowanie się na najwyższych pozycjach w Google.

Jeśli masz – lub będziesz miał – jakieś pytania, pisz śmiało! Chętnie pomożemy. Jeśli jednak wolisz, abyśmy przejęli pałeczkę, odwiedź naszą podstronę Audyt linków i zobacz, jak możemy pomóc Ci zwiększyć efektywność Twoich działań link buildingowych.

Dla kogo jest raport o najczęstszych błędach link buildingu w 2021 roku?

Ten raport jest dla Ciebie jeśli:

  • prowadzisz działania off-site i chcesz sprawdzić, czy nie popełniasz najczęstszych błędów,
  • chcesz udoskonalić swoją strategię i zwiększyć efektywność linkowania,
  • planujesz rozpocząć pozyskiwanie odnośników do strony, ale nie wiesz od czego zacząć/chcesz się doszkolić,
  • chcesz ocenić swój profil linkowania na tle konkurencji,
  • korzystasz z usług firmy, która buduje Twój profil linków i chcesz sprawdzić, czy nie popełnia ona błędów.

To co, gotowy na walkę o najwyższe pozycje w Google? Zostaw nam swojego maila, a my podeślemy Ci link, dzięki któremu będziesz mógł przeczytać lub pobrać raport w PDF całkowicie za darmo.

Pobierz swój raport!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z raportem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go lub czytania online!