Raport Premium

Najczęstsze błędy w link buildingu w 2021 roku

Jakie błędy w link buildingu powtarzają się najczęściej? Jak sobie z nimi radzić? Na jakie działania w linkowaniu warto postawić w obecnym, 2021 roku? Na te pytania odpowiada nasz raport – powstał on na bazie solidnej analizy link buildingu 50 wybranych witryn, które zgłosiły się do Delante po darmową wycenę SEO w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Aby uzyskać do niego dostęp, zostaw nam swojego maila, a my prześlemy Ci link do raportu, który będziesz mógł za darmo przeczytać na naszej stronie lub pobrać go w formacie PDF.

Najczęstsze błędy link buildingu w 2021 roku

Raport

Najczęstsze błędy link buildingu w 2021 roku

Kolejny raport z serii Premium to raport w całości poświęcony link buildingowi. Analiza linkowania wybranych leadów z inbound marketingu (z ostatnich 3 miesięcy) pozwoliła nam założyć, że badamy strony, które faktycznie wymagają poprawy swojego procesu off-site.

Na tej bazie stworzyliśmy obszerny materiał, który, mamy nadzieję, pozwoli Ci udoskonalić Twoją strategię linkowania w 2021 roku. Nasz raport to:

– 50 przeanalizowanych stron,
– lista najczęściej powtarzających się błędów w link buildingu,
– duża dawka wiedzy na ich temat,
– wskazówki, jak sobie z nimi radzić,
– komentarze i rady ekspertów.

Najczęstsze błędy link buildingu w 2021 roku

Dlaczego link building jest ważny?

Linkowanie (inaczej link building, proces off-site) to nic innego jak pozyskiwanie odnośników do strony w celu zwiększenia jej widoczności i podwyższenia pozycji w Google – od lat jest uznawany za integralną część SEO. Odpowiednio zaplanowane i konsekwentnie prowadzone działania link buildingowe mogą znacznie wpłynąć na lepsze pozycjonowanie Twojej witryny.

Z drugiej strony – nieumiejętne, słabej jakości linkowanie może Ci bardzo zaszkodzić i sprawić, że stracisz w oczach Google. Nierzadko prowadzi to do częściowego lub całkowitego zniknięcia witryny z wyników wyszukiwania.

Dlatego też postanowiliśmy przygotować ten raport – aby pomóc Ci w wykryciu, analizie i wyeliminowaniu błędów Twojego procesu off-site, które mogą skutecznie utrudniać Ci uplasowanie się na najwyższych pozycjach w Google.

Jeśli masz – lub będziesz miał – jakieś pytania, pisz śmiało! Chętnie pomożemy. Jeśli jednak wolisz, abyśmy przejęli pałeczkę, odwiedź naszą podstronę Audyt linków i zobacz, jak możemy pomóc Ci zwiększyć efektywność Twoich działań link buildingowych.

Dla kogo jest raport o najczęstszych błędach link buildingu w 2021 roku?

Ten raport jest dla Ciebie jeśli:

  • prowadzisz działania off-site i chcesz sprawdzić, czy nie popełniasz najczęstszych błędów,
  • chcesz udoskonalić swoją strategię i zwiększyć efektywność linkowania,
  • planujesz rozpocząć pozyskiwanie odnośników do strony, ale nie wiesz od czego zacząć/chcesz się doszkolić,
  • chcesz ocenić swój profil linkowania na tle konkurencji,
  • korzystasz z usług firmy, która buduje Twój profil linków i chcesz sprawdzić, czy nie popełnia ona błędów.

To co, gotowy na walkę o najwyższe pozycje w Google? Zostaw nam swojego maila, a my podeślemy Ci link, dzięki któremu będziesz mógł przeczytać lub pobrać raport w PDF całkowicie za darmo.