Raporty Premium

W Delante lubimy dzielić się wiedzą. Organizujemy szkolenia, napisaliśmy ebooka, regularnie prowadzimy bloga, tworzymy Słownik Definicji SEO/SEM – do tego zestawienia postanowiliśmy dodać też Raporty Premium.

Raporty Premium. Co to takiego?

Raporty Premium to obszerne treści, raporty i same grube analizy, tworzone przez naszych specjalistów. To materiały, na które poświęciliśmy naprawdę dużo czasu, pracy i zaangażowania – wszystko po to, by dostarczyć Ci jak najwięcej branżowego mięsa. Jeśli tego właśnie szukasz, to jesteś w dobrym miejscu.

Aby mieć dostęp do wszystkich tu zamieszczonych treści, wystarczy, że podasz nam swojego maila, a my wyślemy Ci link do wybranego przez Ciebie materiału. Dołącz do naszej listy mailingowej i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata SEO/SEM/e-commerce – obiecujemy, nie spamujemy 😉 Jeśli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, w każdej chwili możesz zrezygnować – choć mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Jak wdrożyć i wykorzystać  Google Analytics 4?

Raport

Jak wdrożyć i wykorzystać
Google Analytics 4?

Jak możesz dodać Google Analytics 4 do twojej strony internetowej? Jak najlepiej wykorzystać to narzędzie, aby zebrać wszystkie cenne dane, które pomogą w rozwoju twojego biznesu? Co konkretnie możesz mierzyć i w jakim celu? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w naszym praktycznym poradniku! Dowiedz się, jak wykorzystać pełną moc danych analitycznych i uzyskać wyniki na jakie zasługuje Twój biznes!

Jak wdrożyć i wykorzystać  Google Analytics 4?

Raport

WordPress w 2021 roku

Czym charakteryzuje się WordPress? Jakie są jego największe zalety, jakie ma wady? O czym pamiętać, optymalizując stronę na WordPressie? Odpowiedzi na te – i inne – pytania znajdziesz w tym raporcie. Zewnętrzne dane, statystyki oparte na wynikach ankiety Delante, wypowiedzi ekspertów, wskazówki dla początkujących… materiał możesz przeczytać online lub pobrać w formacie PDF.

WordPress w 2021 roku
Najczęstsze błędy w link buildinguw 2021 roku

Raport

Najczęstsze błędy w link buildingu
w 2021 roku

Jakie są najczęstsze błędy w link buildingu? Jak się z nimi uporać? Przeanalizowaliśmy profil linków 50 wybranych stron, które zgłosiły się do nas po darmową wycenę w ciągu 3 ostatnich miesięcy i przygotowaliśmy obszerny materiał na temat błędów w link buildingu w 2021 roku. W raporcie znajdziesz przydatne wskazówki, a także rady od ekspertów z branży.

Najczęstsze błędy w link buildinguw 2021 roku

Raport

Najczęstsze błędy SEO
na stronach e-commerce

Jakie błędy SEO powtarzają się na stronach e-commerce najczęściej? Przeanalizowaliśmy 100 audytów sklepów internetowych naszych klientów z ostatniego roku i zapytaliśmy czołowych polskich ekspertów o opinię na ten temat. W raporcie znajdziesz nie tylko informację o tym, jakie błędy najczęściej się powtarzają, ale też wskazówki, jak je wyeliminować i źródła innych pomocnych materiałów.

Najczęstsze błędy SEOna stronach e-commerce