.animate-view{opacity: 1 !important;}

Raporty Premium

W Delante uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą. Organizujemy szkolenia SEO/SEM, udostępniamy wpisy edukacyjne na naszym blogu, tworzymy Glosariusz SEO/SEM – teraz postanowiliśmy wzbogacić ten pakiet edukacyjny SEO z White Papers.

Jak wdrożyć i wykorzystać Google Analytics 4?
Praktyczny poradnik

jak wdrożyć GA4 poradnik online
Jeśli zastanawiasz się jak skonfigurować Google Analytics 4 lub jak wykorzystywać dane z GA4 do uzyskania lepszych wyników w biznesie to jesteś w dobrym miejscu! Mamy dla Ciebie odpowiedzi na wszystkie pytania związane z Google Analytics 4 + nawet więcej!
Pobierz darmowy PDF

WordPress w 2021 roku

raport wordpress w roku 2021
Czym charakteryzuje się WordPress? Jakie są jego największe zalety? Jakie ma wady? Jak optymalizować stronę na tym CMSie? Odpowiadamy, instruujemy.
Pobierz darmowy PDF

Najczęstsze błędy w link buildingu
w 2021 roku

raport najczestsze bledy w link buildingu
Jakie są najczęstsze błędy w link buildingu? Jak się z nimi uporać? Na jakie działania w linkowaniu warto postawić? Na te pytania odpowiada nasz raport!
Pobierz darmowy PDF

Najczęstsze błędy SEO
na stronach e-commerce

Jakie błędy SEO powtarzają się na stronach e-commerce najczęściej? Przeanalizowaliśmy 100 audytów i zapytaliśmy czołowych ekspertów o ich opinię na ten temat!
Pobierz darmowy PDF

Raporty Premium
Co to takiego?

Raporty Premium to obszerne treści, raporty i same grube analizy, tworzone przez naszych specjalistów. To materiały, na które poświęciliśmy naprawdę dużo czasu, pracy i zaangażowania – wszystko po to, by dostarczyć Ci jak najwięcej branżowego mięsa. Jeśli tego właśnie szukasz, to jesteś w dobrym miejscu.

Aby mieć dostęp do wszystkich tu zamieszczonych treści, wystarczy, że podasz nam swojego maila, a my wyślemy Ci link do wybranego przez Ciebie materiału. Dołącz do naszej listy mailingowej i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata SEO/SEM/e-commerce – obiecujemy, nie spamujemy 😉 Jeśli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, w każdej chwili możesz zrezygnować – choć mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM