.animate-view{opacity: 1 !important;}

Najczęstsze błędy SEO
na stronach e-commerce

Jakie błędy SEO powtarzają się na stronach e-commerce najczęściej? Przeanalizowaliśmy 100 audytów i zapytaliśmy czołowych ekspertów o ich opinię na ten temat!

Pobierz raport

Na podany adres email otrzymasz link do strony z raportem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go lub czytania online!

O raporcie

Raport o najczęstszych błędach SEO na stronach e-commerce to nie tylko lista błędów, ale też praktyczne rady, jak te błędy wyeliminować, cenne, dodatkowe źródła wiedz i wskazówki od polskich ekspertów z branży. Raport powstał na bazie solidnej analizy audytów SEO, ale też doświadczenia, które nabyli nasi specjaliści podczas pracy ze sklepami online.

Przeprowadzając audyty sklepów internetowych, często spotykamy się z błędami technicznymi, których wyeliminowanie może później poprawić widoczność, pozycje i ruch w sklepie internetowym.

Gosia Kwiecień
Gosia Kwiecień Head of SEO

Nie ma idealnych stron – zawsze znajdzie się coś, co można poprawić, a my przygotowaliśmy dla Ciebie idealne narzędzie, które, mamy nadzieję, posłuży Ci w analizie i późniejszych optymalizacjach. To co, gotowy na zmiany?

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Pobierz swój raport!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z raportem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go lub czytania online!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM