.animate-view{opacity: 1 !important;}

12 typowych błędów UX przez które tracisz klientów

Dowiedz się, jak poprawić UX strony, aby zwiększyć konwersję!

Poznaj sprawdzone metody, na poprawę UX na Twojej stronie!

UX jest jednym z kluczowych elementów wpływających na konwersję na Twojej stronie. Wciąż jednak wiele stron, boryka się z typowymi błędami, które odwodzą użytkowników od ostatecznej decyzji o zakupie, i tym samym zmniejszają Twoją sprzedaż.

Jakie to błędy? Wśród nich znajdziemy na przykład nieintuicyjne i zbyt długie formularze, niespójny design, kiepską czytelność, brak responsywności, czy niedostosowanie strony do zasad dostępności.

W trakcie darmowego webinaru Damian Hliwa, Senior SEO Specialist, pokazał na realnych przykładach 12 najczęściej występujących błędów, oraz opowiedział jak się z nimi uporać, aby wizyta na Twojej stronie była dla użytkownika przyjemnością i wspierała konwersje!

Obejrzyj nagranie i dowiedz się, co możesz zrobić, aby zwiększyć konwersję!

Agenda webinaru

  • Dlaczego użyteczność i doświadczenia użytkownika (UX) są ważne
  • Jak poprawa UX może wpłynąć na lepszą konwersję w sklepie?
  • Typowe błędy UX w ecommerce — 12 przykładów, czego unikać
  • Podsumowanie
  • Q&A
Prowadzący webinar
Damian Hliwa - Delante
Prowadzący webinar
Damian Hliwa

Senior SEO Specialist

Przez kilka lat swojej kariery w SEO, Damian przeszedł przez wiele stanowisk. Rozpoczynają od stażu, przez team leadera na head of SEO kończąc. W ciągu tych lat główną specjalizacją było i nadal pozostaje SEO i audyty techniczne, jednak nie obce są mu również kampanie linkbuildingowe czy contentowe. Po godzinach filmowiec i fotograf jako tzw. one-man-army, miłośnik dobrej kawy parzonej metodami wszelakimi, polskich gór i kolarstwa.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony, zwiększaniem ruchu organicznego i konwersji to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Wskazówki, które poznasz, będą mogły być zastosowane w każdej branży i dla każdego typu strony.

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim:

  • właścicieli sklepów i stron internetowych,
  • marketerów, zajmujących się poprawą konwersji i zwiększaniem widoczności stron.
Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando