.animate-view{opacity: 1 !important;}

Europejski Akt Dostępności 2025 |
6 najważniejszych rad jak się przygotować

Przygotuj się na zmiany i upewnij, że każdy potencjalny klient może korzystać z strony Twojego sklepu!

Dla kogo?

Webinar dedykowany jest Managerom E-commerce, Marketingu i wszystkim zarządzającym stronami internetowymi oraz pracującymi nad rozwojem witrym

Global SEO strategy

Dlaczego warto zająć się dostępnością strony już teraz?

Rady Damiana pozwolą Ci nie tylko przygotować się na wejście EAA, ale również już teraz zapewnić dostępność Twojej strony wszystkim Twoim potencjalym klientom! Nie czekaj, aż ustawa wymusi zmiany – chcemy pomóc Ci przygotować się jako jedni z pierwszych, żeby wejście regulacji nie zmusiło Cię do podejmowania gwałtownych kroków i zmian.

Dodatkowo darmowa checklista dla uczestników

Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy dodatkowo darmową checklistę, która ułatwi weryfikacje poziomu dostepności Twojej strony i pomoże wdrożyć w życie wiedzę z szkolenia!

seo services usa

Udział w webinarze jest darmowy!

Dowiedz się, jak sprawić, żeby Twoja strona była dostępna dla wszystkich

Z roku na rok znaczenie dostępności produktów i usług rośnie – także, gdy mówimy o produktach cyfrowych jak strony internetowe. Co więcej, już 28 czerwca 2025 roku w życie wejdą regulacje związane z Europejskim Aktem o Dostępności, wymuszające spełnienie konkretnych wymagań.

Choć do czasu, gdy kwestia dostępności zostaniemy uregulowana prawnie został jeszcze niecały rok, dostosowanie strony Twojego sklepu do potrzeb wszystkich jej użytkowników powinno zostać przeprowadzone jak najszybciej. Dlaczego?

Strona przygotowana zgodnie z wytycznymi dostępności, będzie przyjazna dla wszystkich użytkowników i tym samym zapewni, że żaden potencjalny klient nie zostanie wykluczony przez problemy techniczne, których możesz uniknąć. 

Ale jak to zrobić, czym w ogóle jest dostępność i na co należy zwracać uwagę?

Na te pytania odpowiada Damiana Hliwa, Senior SEO Specialists,  podczas darmowego webinaru w trakcie którego opowiedział czym są wytyczne dostępności, jakie kryteria i zasady opisuje WCAG 2.1, czym jest Europejski Akt o Dostępności, co zmieni jego wejście w życie oraz jak stworzyć witrynę zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Weź udział w szkoleniu, dowiedz sie jak dostosować Twój sklep do potrzeb wszystkich jego użytkowników już teraz i upewnij się, że każdy potencjalnie zainteresowany Twoją ofertą będzie mógł dokonać zakupów bez przeszkód – dla uczestników przygotowaliśmy także specjalną checklistę, która pomoże Wam wdrożyć w życie rady Damiana!

Agenda webinaru

  • Czym jest Europejski Akt o Dostępności (EAA)
  • Czym są wytyczne dla dostępności cyfrowej stron internetowych
  • Jakie mamy rodzaje ograniczeń
  • Kryteria i zasady dostępności cyfrowej WCAG 2.1
  • Co zmienia Europejski Akt o Dostepności
  • Jak nowe regulacje wpłyną na zmiany w sieci
  • Jak stworzyć witrynę zgodnie z wytycznymi EAA?
Prowadzący webinaru
Damian Hliwa - Delante
Prowadzący webinaru
Damian Hliwa

Senior SEO Specialist

Przez kilka lat swojej kariery w SEO, Damian przeszedł przez wiele stanowisk. Rozpoczynają od stażu, przez team leadera na head of SEO kończąc. W ciągu tych lat główną specjalizacją było i nadal pozostaje SEO i audyty techniczne, jednak nie obce są mu również kampanie linkbuildingowe czy contentowe. Po godzinach filmowiec i fotograf jako tzw. one-man-army, miłośnik dobrej kawy parzonej metodami wszelakimi, polskich gór i kolarstwa.

zdjęcie Damian Hliwa

Pomożemy Ci zapewnić dostepność Twojej strony!

Poznaj nasz audyt dostepności