.animate-view{opacity: 1 !important;}

Jak zwiększyć widoczność i sprzedaż na Black Friday? - Webinar

Dowiedz się, jak wykorzystać pełny potencjał Black Friday!

Kiedy odbędzie się webinar?

28.09.2023

15:00

Udzial w webinarze jest darmowy!

Wykorzystaj pełny potencjał Black Friday!

Black Friday od wielu lat jest jedną z najgorętszych dat w świecie handlu, jednak czy wiesz jak wykorzystać pełny potencjał tego dnia?

Już 28 września o godzinie 15:00 Damian Hliwa, Senior SEO Specialist, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z Black Friday oraz pokaże Ci skuteczne strategie przygotowania do tego handlowego wydarzenia.

W trakcie webinaru Damian opowie, kiedy należy zacząc przygotowania do Black Friday oraz jak efektywnie prezentować ofertę, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć konwersję.

Ze szkolenia dowiesz się również, jak uniknąć częstych błędów podczas planowania i przygotowań do Black Friday oraz jak optymalizować dedykowane podstrony. Damian nauczy Cię rownież wypracowanch przez siebie strategiii na działania po Black Friday, aby praca którą włożysz w przygotowania procentowała także po tym dniu!

Co więcej, wszyscy zapisani uczestnicy otrzymają od nas również checklistę, która pomoże wdrożyć w życie działania, które pokaże Damian oraz zmaksymalizować sprzedaż podczas Czarnego Piątku!

Zapisz się już dziś i dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać potencjał Black Friday w Twoim sklepie!

Agenda webinaru

 1. Czym jest Black Friday, skąd się wywodzi i jak zmieniał się przez lata?
 2. Kiedy zacząć przygotowania SEO do czarnego piątku i dlaczego tak wcześnie?
 3. Odpowiednia prezentacja oferty kluczem do sukcesu
 4. O czym nie należy zapominać?
 5. Na co zwrócić uwagę – optymalizacja dedykowanych stron
 6. A co po Black Friday?
 7. Q&A
Damian Hliwa - Delante
Prowadzący webinar
Damian Hliwa

Senior SEO Specialist

Przez kilka lat swojej kariery w SEO, Damian przeszedł przez wiele stanowisk. Rozpoczynają od stażu, przez team leadera na head of SEO kończąc. W ciągu tych lat główną specjalizacją było i nadal pozostaje SEO i audyty techniczne, jednak nie obce są mu również kampanie linkbuildingowe czy contentowe. Po godzinach filmowiec i fotograf jako tzw. one-man-army, miłośnik dobrej kawy parzonej metodami wszelakimi, polskich gór i kolarstwa.

Dlaczego warto

Damian Hliwa – Delante

Wiedza od praktyków

Agenda Webinar poprowadzi Damian, Senior SEO Specialist, który podczas swojej kariery w SEO skupiał się głównie na pracy z ecommerce i, poza wspieraniem swoich klientów w zwiększaniu widoczności, wspierał ich także w poprawieniu poziomu współczynnika konwersji, i działał podczas wielu Black Friday, testując rozwiązania, które teraz możesz poznać w trakcie godzinnego szkolenia!

Materiały po szkoleniu

Wiemy, że samo szkolenie to tylko początek drogi. Dlatego poza nagraniem szkolenia otrzymasz od nas specjalnie przygotowaną checklistę, która pomoże Ci wdrożyć w życie działania przedstawione przez Damiana i jego rady, oraz niegraniczony czasowo dostęp do nagrania!

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony, zwiększaniem ruchu organicznego oraz konwersji to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Metody, które pokazał Damian będą pomocne dla wszystkich biznesów działających w internecie!

Na webinar zapraszamy przede wszystkim:

 • właścicieli sklepów i stron internetowych,
 • marketerów
 • specjalistów ecommerce
 • specjalistów SEO
 • osoby zainteresowane SEO chcące zdobywać nowe umiejętności
 • osoby zajmujące się tworzeniem i optymalizacją treści

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Zapisz się!

Przygotuj swoja stronę do Black Friday!

Zapisz się na bezpłatny webinar!