.animate-view{opacity: 1 !important;}

Jak zwiększyć widoczność i sprzedaż na Black Friday? - Webinar

Dowiedz się, jak wykorzystać pełny potencjał Black Friday!

Wykorzystaj pełny potencjał Black Friday!

Black Friday od wielu lat jest jedną z najgorętszych dat w świecie handlu, jednak czy wiesz jak wykorzystać pełny potencjał tego dnia?

Damian Hliwa, Senior SEO Specialist, podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z Black Friday oraz pokazał skuteczne strategie przygotowania do tego handlowego wydarzenia.

Obejrzyj nagranie i dowiedz się kiedy należy zacząć przygotowania do Black Friday oraz jak efektywnie prezentować ofertę, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć konwersję.

Ze szkolenia dowiesz się również, jak uniknąć częstych błędów podczas planowania i przygotowań do Black Friday oraz jak optymalizować dedykowane podstrony. Damian nauczy Cię również wypracowanych przez siebie strategii na działania po Black Friday, aby praca którą włożysz w przygotowania procentowała także po tym dniu!

Co więcej, wszyscy zapisani uczestnicy otrzymają od nas również checklistę, która pomoże wdrożyć w życie działania, które pokazał Damian oraz zmaksymalizować sprzedaż podczas Czarnego Piątku!

Wypełnij formularz i dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać potencjał Black Friday w Twoim sklepie!

Agenda webinaru

 1. Czym jest Black Friday, skąd się wywodzi i jak zmieniał się przez lata?
 2. Kiedy zacząć przygotowania SEO do czarnego piątku i dlaczego tak wcześnie?
 3. Odpowiednia prezentacja oferty kluczem do sukcesu
 4. O czym nie należy zapominać?
 5. Na co zwrócić uwagę – optymalizacja dedykowanych stron
 6. A co po Black Friday?
 7. Q&A
Prowadzący webinar
Damian Hliwa - Delante
Prowadzący webinar
Damian Hliwa

Senior SEO Specialist

Przez kilka lat swojej kariery w SEO, Damian przeszedł przez wiele stanowisk. Rozpoczynają od stażu, przez team leadera na head of SEO kończąc. W ciągu tych lat główną specjalizacją było i nadal pozostaje SEO i audyty techniczne, jednak nie obce są mu również kampanie linkbuildingowe czy contentowe. Po godzinach filmowiec i fotograf jako tzw. one-man-army, miłośnik dobrej kawy parzonej metodami wszelakimi, polskich gór i kolarstwa.

Dlaczego warto

Damian Hliwa – Delante

Wiedza od praktyków

Agenda Webinar poprowadził Damian, Senior SEO Specialist, który podczas swojej kariery w SEO skupiał się głównie na pracy z ecommerce i, poza wspieraniem swoich klientów w zwiększaniu widoczności, wspierał ich także w poprawieniu poziomu współczynnika konwersji, i działał podczas wielu Black Friday, testując rozwiązania, które teraz możesz poznać w trakcie godzinnego szkolenia!

Nieograniczony dostep do nagrania

Wiemy, że samo szkolenie to tylko początek drogi. Dlatego poza nieograniczonym czasowo dostępem do nagraniem szkolenia otrzymasz od nas specjalnie przygotowaną checklistę, która pomoże Ci wdrożyć w życie działania przedstawione przez Damiana i jego rady.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony, zwiększaniem ruchu organicznego oraz konwersji to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Metody, które pokazał Damian będą pomocne dla wszystkich biznesów działających w internecie!

Na webinar zapraszamy przede wszystkim:

 • właścicieli sklepów i stron internetowych,
 • marketerów
 • specjalistów ecommerce
 • specjalistów SEO
 • osoby zainteresowane SEO chcące zdobywać nowe umiejętności
 • osoby zajmujące się tworzeniem i optymalizacją treści

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Zapisz się!