.animate-view{opacity: 1 !important;}

Jak zwiększyć
współczynnik konwersji
w sklepie internetowym

Dowiedz się, jak zwiększyć współczynnik konwersji i napędzić rozwój Twojego biznesu!

Pobierz webinar

jak zwiekszyc konwersje w sklepie internetowym
Zwiększ konwersję
aby zwiększyć przychody!

Duży ruch organiczny, świetnie wyniki PPC czy rewelacyjny Brand Awareness – te wszystkie elementy sprawiają, że wiele osób odwiedza Twoją stronę, ale czy to wystarczy, żeby osiągnąć wysoki przychód i rozwijać biznes? Nie! Do tego potrzebujesz jeszcze dobrej konwersji, czyli przekształcenia odwiedzających w klientów, którzy dokonają zakupu Twoich produktów lub usług. Jak zwiększyć współczynnik konwersji dowiesz się z darmowego webinaru prowadzonego przez naszego SEO Specjalistę Damiana Hliwa przygotowanego w partnerstwie z CUX!

W trakcie webinaru Damian opowie, czym jest i jak sprawdzić współczynnik konwersji, co na niego wpływa, przedstawi najczęściej popełniane błędy zmniejszające konwersje oraz pokaże sprawdzone przez siebie metody na zwiększenie współczynnika konwersji.

Damian większość swojej 8-letniej kariery w SEO spędził, pracując dla klientów z segmentu e-commerce, wspierając ich nie tylko w zwiększeniu ruchu organicznego, ale także w zwiększeniu współczynnika konwersji. Podczas szkolenia podzieli się metodami, które miał okazję przetestować i które przyniosły rezultaty, zwiększając konwersje. Poznaj dokładną agendę poniżej i zapisz się, aby nauczyć się jak zwiększyć współczynnik konwersji!

Agenda Webinaru

  • Czym jest współczynnik konwersji i gdzie go sprawdzić?
  • Dlaczego klienci kupują — czyli co wpływa na konwersję?
  • Co zniechęca do zakupu — najczęściej popełniane błędy zmniejszające konwersje
  • Cognitive walkthrough — dlaczego warto analizować wędrówkę poznawczą?
  • Treści wielkiej wagi — microcopy w służbie konwersji
  • Błędy na stronie koszyka i jego porzucenia — jak zmniejszyć ich liczbę?
  • Q&A
Prowadzący webinar
Damian Hliwa - Delante
Prowadzący webinar
Damian Hliwa

Senior SEO Specialist

Przez kilka lat swojej kariery w SEO, Damian przeszedł przez wiele stanowisk. Rozpoczynają od stażu, przez team leadera na head of SEO kończąc. W ciągu tych lat główną specjalizacją było i nadal pozostaje SEO i audyty techniczne, jednak nie obce są mu również kampanie linkbuildingowe czy contentowe. Po godzinach filmowiec i fotograf jako tzw. one-man-army, miłośnik dobrej kawy parzonej metodami wszelakimi, polskich gór i kolarstwa.

Czy ten webinar jest dla Ciebie?

Jeśli pracujesz nad widocznością strony i zwiększaniem ruchu organicznego to ten webinar jest zdecydowanie dla Ciebie! Wskazówki, które poznasz, będą mogły być zastosowane w każdej branży i dla każdego typu strony.

Na szkolenie zapraszamy przede wszystkim:

  • właścicieli sklepów i stron internetowych,
  • marketerów, zajmujących się poprawą konwersji i zwiększaniem widoczności stron.

Dlaczego warto?

Damian Hliwa – Delante

Wiedza od praktyków

Szkolenie prowadzi Damian, nasz specjalista SEO, który podczas swojej kariery w SEO skupiał się głównie na pracy z ecommerce i poza wspieraniem swoich klientów w zwiększaniu widoczności, wspierał ich także w poprawieniu poziomu współczynnika konwersji, testując wiele metod, które teraz możesz poznać w trakcie godzinnego szkolenia!

Materiały pod szkoleniu

Wiemy, że samo szkolenie to tylko początek drogi. Dlatego po webinarze otrzymasz od nas nagranie szkolenia i specjalnie przygotowaną checklistę, co pomoże Ci zwiększyć współczynnik konwersji na Twojej stronie.

Materiały edukacyjne of partnera webinaru – CUX

Poza nagraniem szkolenia i checklistą przygotowaną przez Damiana, wszyscy uczestnicy otrzymają również materiały edukacyjne związane z optymalizacją customer experience stworzone przez partnera naszego szkolenia, firmę CUX, które pozwolą Ci jeszcze bardziej rozwinąć wiedzę w tym obszarze!

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Miałam okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez Delante. Za każdym razem były po brzegi wypełnione wiedzą i praktycznymi przykładami z różnych branż. Prowadzący zawsze byli świetnie przygotowani i odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to profesjonaliści znający się bardzo dobrze na swojej pracy. Gorąco polecam szkolenia Delante.

Olga Jando

Pobierz swój webinar!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z webinarem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM