Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Z początkiem marca 2021 roku otrzymaliśmy naprawdę świetną wiadomość – zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Financial Times i znaleźliśmy się w gronie 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie! Dowiedz się więcej.

Ostatnio na naszym blogu: 10 powodów spadku sprzedaży w sklepie online

FT 1000 to coroczny – zapoczątkowany w 2017 roku – prestiżowy ranking Financial Times, zawierający 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie (tj. tych, które osiągnęły najwyższy procentowo wzrost przychodów z ostatnich czterech lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryteriach branych pod uwagę podczas tworzenia rankingu, to znajdziesz je tu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies).

W tegorocznej, piątej już edycji rankingu FT 1000, wśród wyróżnionych znalazło się także Delante, ze wzrostem przychodów (w latach 2016-19) na poziomie 1162.6%.

Delante w FT 1000

Według Financial Times Delante jest 3. najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce (zaraz za Spyrosoft i ITDS Poland) i 120. w Europie! To naprawdę duża sprawa i ogromny sukces całego zespołu Delante.

FT 1000 delante

Z całego serca gratulujemy też innym firmom z Polski, które również znalazły się w zestawieniu. Świetnie być w takim gronie!

Link do rankingu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies

(3)
Autor
Junior SEO Coordinator - Ola

Junior SEO Coordinator

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

10 powodów spadku sprzedaży w sklepie online

10 powodów spadku sprzedaży w sklepie online

Prowadzisz sklep WWW, który generuje oczekiwane przychody. Nagle jednak okazuje się, że z dnia na dzień masz coraz mniej zamówień i działalność przestaje przynosić takie wyniki, jak dotąd. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele – nie oczekuj, że poprawa nadejdzie natychmiast, z dnia na dzień, bez żadnej interwencji. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc teraz Twoim zadaniem jest ustalenie źródła problemu i jego rozwiązanie. Sprawdź, z czego może wynikać spadek sprzedaży w sklepie internetowym.

Czytaj więcej