Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Z początkiem marca 2021 roku otrzymaliśmy naprawdę świetną wiadomość – zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Financial Times i znaleźliśmy się w gronie 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie! Dowiedz się więcej.

Ostatnio na naszym blogu: Dlaczego nie widzę swoich reklam Google Ads w wynikach wyszukiwania?

FT 1000 to coroczny – zapoczątkowany w 2017 roku – prestiżowy ranking Financial Times, zawierający 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie (tj. tych, które osiągnęły najwyższy procentowo wzrost przychodów z ostatnich czterech lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryteriach branych pod uwagę podczas tworzenia rankingu, to znajdziesz je tu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies).

W tegorocznej, piątej już edycji rankingu FT 1000, wśród wyróżnionych znalazło się także Delante, ze wzrostem przychodów (w latach 2016-19) na poziomie 1162.6%.

Delante w FT 1000

Według Financial Times Delante jest 3. najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce (zaraz za Spyrosoft i ITDS Poland) i 120. w Europie! To naprawdę duża sprawa i ogromny sukces całego zespołu Delante.

FT 1000 delante

Z całego serca gratulujemy też innym firmom z Polski, które również znalazły się w zestawieniu. Świetnie być w takim gronie!

Link do rankingu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies

(3)
Autor
Marketing Specialist - Ola

Marketing Specialist

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Dlaczego nie widzę swoich reklam Google Ads w wynikach wyszukiwania?

Dlaczego nie widzę swoich reklam Google Ads w wynikach wyszukiwania?

Wyszukujesz swoją reklamę w wyszukiwarce Google i nie wyświetla Ci się? Zaczynasz zastanawiać się, czy Twoja kampania w ogóle działa? Spokojnie! Istnieje wiele powodów, dla których możesz nie znajdować swojej reklamy w wynikach wyszukiwania. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci kilka tych najczęściej występujących.

Czytaj więcej
Co czyta dział SEO w Delante? Prasówka #9

Co czyta dział SEO w Delante? Prasówka #9

Czy to już pora żeby celebrować dłuższe jesienne wieczory? Jeśli już zamieniasz się w jesieniarę lub jesieniarza to przygotowaliśmy dla Ciebie idealny zestaw lektur na wieczór! Nasz dział SEO zebrał najważniejsze i najciekawsze newsy ze świata SEO. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
Refleks, kontekst, zasięgi - co to jest RTM i jak może wpłynąć na komunikację z klientami w sieci?

Refleks, kontekst, zasięgi - co to jest RTM i jak może wpłynąć na komunikację z klientami w sieci?

Chcesz zwiększyć zasięgi w komunikacji Twojej firmy z odbiorcami? Wcale nie musisz przeznaczać ogromnego budżetu na płatne kampanie. Real-Time Marketing jest takim sposobem komunikacji, który przy odpowiednim przygotowaniu pozwala osiągnąć zadowalające efekty, bez pomocy nakładów finansowych. Co to jest RTM? O czym trzeba pamiętać przy tworzeniu RTM’ów i na co warto uważać? Sprawdź!

Czytaj więcej