Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Z początkiem marca 2021 roku otrzymaliśmy naprawdę świetną wiadomość – zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Financial Times i znaleźliśmy się w gronie 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie! Dowiedz się więcej.

Ostatnio na naszym blogu: Jak porównać oferty agencji SEO?

FT 1000 to coroczny – zapoczątkowany w 2017 roku – prestiżowy ranking Financial Times, zawierający 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie (tj. tych, które osiągnęły najwyższy procentowo wzrost przychodów z ostatnich czterech lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryteriach branych pod uwagę podczas tworzenia rankingu, to znajdziesz je tu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies).

W tegorocznej, piątej już edycji rankingu FT 1000, wśród wyróżnionych znalazło się także Delante, ze wzrostem przychodów (w latach 2016-19) na poziomie 1162.6%.

Delante w FT 1000

Według Financial Times Delante jest 3. najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce (zaraz za Spyrosoft i ITDS Poland) i 120. w Europie! To naprawdę duża sprawa i ogromny sukces całego zespołu Delante.

FT 1000 delante

Z całego serca gratulujemy też innym firmom z Polski, które również znalazły się w zestawieniu. Świetnie być w takim gronie!

Link do rankingu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies

(3)
Autor
Marketing Specialist - Ola

Marketing Specialist

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Jak porównać oferty agencji SEO?

Jak porównać oferty agencji SEO?

Rozpocząłeś poszukiwania agencji, która zrealizuje dla Ciebie kampanię SEO i zebrałeś już kilka ofert. Widzisz w nich mnóstwo przeróżnych informacji, z których nie do końca wszystko rozumiesz. Jak powinieneś porównać oferty, aby wybrać tą, która będzie dla Ciebie najlepsza? Na co powinieneś zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Kiedy rozpocząć współpracę z agencją SEO?

Kiedy rozpocząć współpracę z agencją SEO?

Posiadasz stronę internetową, na której znajdują się opisy Twoich usług? A możesz jesteś właścicielem sklepu online lub prowadzisz inną witrynę internetową? Zapewne zależy Ci na tym, aby dotrzeć z ofertą do jak największej liczby odbiorców w sieci, a w tym może Ci pomóc agencja SEO. Dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na taką współpracę.

Czytaj więcej
Czerwcowa aktualizacja głównego algorytmu Google

Czerwcowa aktualizacja głównego algorytmu Google

2 czerwca Google wdrożyło aktualizację głównego algorytmu wyszukiwarki. Czego można się spodziewać? Czy zobaczymy zawirowania w wynikach wyszukiwania i w jaki sposób można się przygotować do kolejnych aktualizacji, które czekają nas już w kolejnym miesiącu (spoiler alert!)?

Czytaj więcej