.animate-view{opacity: 1 !important;}

Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

Delante wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times
10 marca 2021
Z początkiem marca 2021 roku otrzymaliśmy naprawdę świetną wiadomość - zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Financial Times i znaleźliśmy się w gronie 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie! Dowiedz się więcej.
FT 1000 to coroczny - zapoczątkowany w 2017 roku - prestiżowy ranking Financial Times, zawierający 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie (tj. tych, które osiągnęły najwyższy procentowo wzrost przychodów z ostatnich czterech lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryteriach branych pod uwagę podczas tworzenia rankingu, to znajdziesz je tu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies). W tegorocznej, piątej już edycji rankingu FT 1000, wśród wyróżnionych znalazło się także Delante, ze wzrostem przychodów (w latach 2016-19) na poziomie 1162.6%.

Delante w FT 1000

Według Financial Times Delante jest 3. najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce (zaraz za Spyrosoft i ITDS Poland) i 120. w Europie! To naprawdę duża sprawa i ogromny sukces całego zespołu Delante. FT 1000 delante Z całego serca gratulujemy też innym firmom z Polski, które również znalazły się w zestawieniu. Świetnie być w takim gronie! Link do rankingu: FT 1000: the fifth annual list of Europe’s fastest-growing companies
Ola Gajoch SEO Delante
Autor
Ola Gajoch

SEO Coordinator

W Delante od lipca 2019. Swoją delantową przygodę rozpoczęła w marketingu. Od listopada 2021 zasila szeregi działu SEO jako jego Koordynator. Prywatnie absolwentka Zarządzania mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim i studentka Zarządzania produktem na Uniwersytecie Ekonomicznym. Lubi azjatycką kuchnię, taniec high heels i odmóżdżacze randkowe na Netflix.

Komentarze

Zostaw komentarz

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

european search awards finalist