.animate-view{opacity: 1 !important;}

Przeniesienie danych z Universal Analytics

1 lipca 2024 dostęp do Universal Analytics zostanie zamknięty i jeśli do tego czasu nie przeniesiesz zebrany tam danych – utracisz je bezpowrotnie. Jak to zrobić? Możemy Ci pomóc!

Konsultacje w celu omówienia potrzeb

Przeniesienie danych i przygotowanie raportów

Podsumowanie projektu

Cena: od 1000zł

Tomek Gniecki - SEM & Analytics Specialist

Tomek Gniecki

SEM & Analytics Specialist

Z naszym wsparciem zachowasz dane z Universal Analytics w wygodnej formie, co więcej przygotujemy dla Ciebie raporty w Looker Studio, które pozwolą Ci wykorzystać je podczas analiz razem z aktualnymi danymi zbieranymi w GA4.

Dla każdego, kto zbierał dane w Universal Analytics
– niezależnie czy obecnie je wykorzystujesz.

Koniec Universal Analytics miał miejsce w lipcu 2023, jednak przez ostatnie miesiące wciąż mogliśmy korzystać z zebranych w tej usłudze danych. Już od 1.07.2024 nie będzie to możliwe, a zebrane tam dane muszą zostać przeniesione do innych narzędzi lub zostaną utracone.

  • zachowane dane z Universal Analytics,
  • sposób przeniesienia dostosowany do Twoich potrzeb,
  • historyczne raporty z UA w wybranej formie, do których będzie można wracać w razie potrzeby,
  • dodatkowe informacje od naszego Specjalisty.
  • wyeksportowane dane,
  • customowe raporty w Looker Studio (pozwolą Ci w prosty sposób porównać je z świeżymi, zbieranymi w GA4 danymi na temat zachowań użytkowników na Twojej stronie),
  • zestaw historycznych raportów w wybranej przez siebie formie,
  • raporty stworzone w oparciu o Twoje oczekiwania i potrzeby.

Przeniesienie danych z Universal Analytics – etapy

1.

Konsultacje

W trakcie konsultacji omówimy jakie dane historyczne są dla Ciebie istotne oraz jakie raporty pozwolą Ci osiągnąć Twoje analityczne cele.

2.

Udzielenie dostępów

W celu wyeksportowania danych i przygotowania dla Ciebie raportów będziemy potrzebować dostępu do Universal Analytics i GA4.

3.

Konfiguracja raportów

Zgodnie z naszymi ustaleniami z pierwszego kroku wyeksportujemy Twoje dane z UA oraz przygotowujemy raporty.

4.

Podsumowanie projektu

Na koniec podsumujemy wykonane prace, oraz przekażemy Ci wszystkie informacje o tym jak korzystać z przygotowanych raportów.

Eksport danych z UA i przygotowanie raportów przeprowadzą dla Ciebie Tomek Gniecki – SEM & Analytics Specialists, oraz Wojciech Urban, SEO R&D Specialists.

Tomasz Gniecki – SEM & Analytics Specialist już od ponad 2 lat pracuje w Delante. W tym czasie przeprowadził niemal 100 wdrożeń GA4. Jako specjalista pracuje zarówno z klientami polskimi, jak i zagranicznymi. Prowadzi szkolenia z Google Ads oraz GA4, a także gościnnie wykłada Analitykę Internetową na Uniwersytecie Warszawskim.

Napisz do nas i porozmawiajmy!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM