.animate-view{opacity: 1 !important;}

Delante najlepszą firmą SEO w Polsce według Clutch

2min.

Komentarze:1

Delante najlepszą firmą SEO w Polsce według Clutchd-tags
15 października 2019
Clutch to strona zbierająca oceny i opinie o firmach B2B. Pomaga połączyć przedsiębiorstwa, które w danym momencie potrzebują do realizacji kolejnego projektu, z najlepszą agencją lub konsultantem, publikując zweryfikowane recenzje klientów. Z przyjemnością informujemy, że....

2min.

Komentarze:1

Clutch pomaga firmom znaleźć najlepsze agencje (m.in. SEO) dzięki zweryfikowanym recenzjom klientów. Ranking jest dla nas niezwykle cenny, ponieważ uzyskaliśmy na platformie 111 konkretnych i rozbudowanych opinii dotyczących naszych usług.

Uwzględnione są w rankingu również dwa bardzo ważne czynniki dla firm, które poszukują agencji SEO. Jest to “albility to deliver” (zdolność do realizowania usług) i “service focus” (koncentracja na usługach).

Delante jest na pierwszym miejscu rankingu!

najlepsza firma seo w polsce opinie

Źródło: Top Poland SEO Services Companies clutch.com

Co przyczyniło się do zdobycia przez nas opinii najlepszej firmy SEO na Clutchu?

Przede wszystkim zadowoleni klienci. Średnia ocen ze wszystkich 111 opinii to 4.9 na 5 gwiazdek. Oznacza to, że skupienie na osiąganiu celów biznesowych klientów i dostosowana do każdej firmy strategia SEO przynosi odpowiednie efekty.

najlepsza firma seo opinia

Jedna z opinii Delante na clutch.com

Dziękujemy każdemu klientowi za poświęcony czas, by opublikować opinie na platformie. To dzięki Wam możemy rozwijać nasze usługi i docierać do nowych firm, które szukają pomocy w zdobywaniu pierwszych pozycji w Google.

Tak rzetelne opinie świadczą też o jakości SEO, które wdrażamy każdego dnia na stronach internetowych. Czujemy się więc zmotywowani, by dalej prężnie działać!


W tym roku udało nam się również zostać wyróżnionymi w rankingu najlepszych agencji B2B w Polsce!


Kto jeszcze został wyróżniony w rankingu Clutch w 2022 roku?

Clutch wyróżnił 10 agencji SEO w Polsce, wśród których znalazły się:

  • Webernetic Family
  • Whites
  •  MiroMind
  • MTA Digital
  • createIT
  • Skalski Growth
  • Onely
  • Neadoo Digital Ltd
  • Widoczni

Zachęcam do sprawdzenia całego rankingu na platformie Clutch.

Co teraz?

Jeżeli szukasz najlepszej firmy SEO, która zna się na skutecznym pozycjonowaniu i wie, jak zrealizować cele biznesowe, napisz do nas i porozmawiajmy o współpracy.

W międzyczasie możesz przeczytać opinie naszych klientów na Clutch lub zobaczyć z kim pracujemy i jakie efekty osiągamy, w naszej zakładce: Klienci.

Do zobaczenia!

Autor
Kasia Zielosko Marketing Delante
Autor
Kasia Zielosko

Marketing Team Leader

Kraków

W Delante odpowiada za marketing firmy. Specjalizuje się w generowaniu leadów, marketingu międzynarodowym, content marketingu i analityce. Prywatnie psia mama, saksofoniskta, zaplataczka makram i miłośniczka podróży.

Autor
Kasia Zielosko Marketing Delante
Autor
Kasia Zielosko

Marketing Team Leader

Kraków

W Delante odpowiada za marketing firmy. Specjalizuje się w generowaniu leadów, marketingu międzynarodowym, content marketingu i analityce. Prywatnie psia mama, saksofoniskta, zaplataczka makram i miłośniczka podróży.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022