.animate-view{opacity: 1 !important;}

Delante najlepszą firmą SEO w Polsce według Clutch

Delante najlepszą firmą SEO w Polsce według Clutch
15 października 2019
Clutch to strona zbierająca oceny i opinie o firmach B2B. Pomaga połączyć przedsiębiorstwa, które w danym momencie potrzebują do realizacji kolejnego projektu, z najlepszą agencją lub konsultantem, publikując zweryfikowane recenzje klientów. Z przyjemnością informujemy, że....
Clutch pomaga firmom znaleźć najlepsze agencje (m.in. SEO) dzięki zweryfikowanym recenzjom klientów. Ranking jest dla nas niezwykle cenny, ponieważ uzyskaliśmy na platformie 111 konkretnych i rozbudowanych opinii dotyczących naszych usług. Uwzględnione są w rankingu również dwa bardzo ważne czynniki dla firm, które poszukują agencji SEO. Jest to “albility to deliver” (zdolność do realizowania usług) i “service focus” (koncentracja na usługach). Delante jest na pierwszym miejscu rankingu! [caption id="attachment_59371" align="aligncenter" width="750"]najlepsza firma seo w polsce opinie Źródło: Top Poland SEO Services Companies clutch.com[/caption]

Co przyczyniło się do zdobycia przez nas opinii najlepszej firmy SEO na Clutchu?

Przede wszystkim zadowoleni klienci. Średnia ocen ze wszystkich 111 opinii to 4.9 na 5 gwiazdek. Oznacza to, że skupienie na osiąganiu celów biznesowych klientów i dostosowana do każdej firmy strategia SEO przynosi odpowiednie efekty. [caption id="attachment_59344" align="aligncenter" width="750"]najlepsza firma seo opinia Jedna z opinii Delante na clutch.com[/caption] Dziękujemy każdemu klientowi za poświęcony czas, by opublikować opinie na platformie. To dzięki Wam możemy rozwijać nasze usługi i docierać do nowych firm, które szukają pomocy w zdobywaniu pierwszych pozycji w Google. Tak rzetelne opinie świadczą też o jakości SEO, które wdrażamy każdego dnia na stronach internetowych. Czujemy się więc zmotywowani, by dalej prężnie działać!
W tym roku udało nam się również zostać wyróżnionymi w rankingu najlepszych agencji B2B w Polsce!

Kto jeszcze został wyróżniony w rankingu Clutch w 2022 roku?

Clutch wyróżnił 10 agencji SEO w Polsce, wśród których znalazły się:
  • Webernetic Family
  • Whites
  •  MiroMind
  • MTA Digital
  • createIT
  • Skalski Growth
  • Onely
  • Neadoo Digital Ltd
  • Widoczni
Zachęcam do sprawdzenia całego rankingu na platformie Clutch.

Co teraz?

Jeżeli szukasz najlepszej firmy SEO, która zna się na skutecznym pozycjonowaniu i wie, jak zrealizować cele biznesowe, napisz do nas i porozmawiajmy o współpracy. W międzyczasie możesz przeczytać opinie naszych klientów na Clutch lub zobaczyć z kim pracujemy i jakie efekty osiągamy, w naszej zakładce: Klienci. Do zobaczenia!
Kasia Zielosko Marketing Delante
Autor
Kasia Zielosko

Marketing Team Leader

Kraków

W Delante odpowiada za marketing firmy. Specjalizuje się w generowaniu leadów, marketingu międzynarodowym, content marketingu i analityce. Prywatnie psia mama, saksofoniskta, zaplataczka makram i miłośniczka podróży.

Komentarze

Zostaw komentarz

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

european search awards finalist