Delante najlepszą firmą SEO w Polsce według Clutch

Delante najlepszą firmą SEO w Polsce według Clutch

Clutch to strona zbierająca oceny i opinie o firmach B2B. Pomaga połączyć przedsiębiorstwa, które w danym momencie potrzebują do realizacji kolejnego projektu, z najlepszą agencją lub konsultantem, publikując zweryfikowane recenzje klientów. Z przyjemnością informujemy, że….

Ostatnio na naszym blogu: Duża zmiana w celach kampanii w Facebook Ads w 2022 roku

…jesteśmy na czele listy najlepszych agencji SEO w Polsce!

Zespół analityków Clutch starannie klasyfikuje dostawców usług, w oparciu o kilka czynników, w tym doświadczenia z przeszłości, oceny i obecności na rynku.

Od momentu założenia firmy w 2014 roku, staraliśmy się zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych klientów, dostarczając efektywne rozwiązania, rozumiejąc ich potrzeby i dbając o sprawną komunikację. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad SEO czy SEM, chcemy osiągnąć najlepsze wyniki dla naszych partnerów.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, którzy poświęcili czas, aby wystawić nam opinię na naszym profilu Clutch. Nie tylko pomogło nam to zakwalifikować się do tej nagrody, ale także zapewnia naszych przyszłych partnerów, że jesteśmy wiarygodną i godną zaufania agencją SEO / SEM.

Przy średniej liczbie 4,9 gwiazdek na 5, udowodniliśmy, że osiągamy wyniki, których nasi klienci potrzebują w biznesie.

Delante reviews

Obecność naszej firmy w rankingach najlepszych dostawców SEO i SEM oraz zdobywanie nagród jest najlepszym dowodem na to, że nasi klienci są zadowoleni z naszej współpracy i chętnie powierzają nam swój biznes.

Znaleźliśmy się też na liście najlepszych firm B2B w Polsce. Mamy więc co świętować!

Zostaliśmy również umieszczeni w The Manifest, platformie Business to Business, która gromadzi twarde dane, eksperckie spostrzeżenia i praktyczne porady, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

Gotowy do rozpoczęcia pracy nad swoją stroną internetową? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

(7)
Autor
Marketing Team Leader - Kasia

Marketing Team Leader

W Delante od 2017 roku, odpowiedzialna za marketing w Polsce i za granicą. Wielbicielka analiz, "grzebania" w narzędziach i projektowego podejścia do zadań. Miłośniczka podróży, języków, muzyki i psia mama. W wolnych chwilach zaplata sznurkowe makramy lub chwyta za saksofon.
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Jak pozycjonować sklepy B2B?

Jak pozycjonować sklepy B2B?

B2B i B2C to segmenty rynkowe, które się różnią, ale jeśli chodzi o kanały, za pomocą których możesz dotrzeć do klientów zainteresowanych ofertą, są bardzo podobne. Jednym ze sposobów na sprzedaż jest prowadzenie sklepu online i pozyskiwanie zamówień dzięki ruchowi z organicznych wyników wyszukiwania Google. Nie jest jednak tak, że wszystkie kroki będą tutaj wyglądać identycznie. Sprawdź, jak pozycjonować sklepy B2B.

Czytaj więcej
10 powodów spadku sprzedaży w sklepie online

10 powodów spadku sprzedaży w sklepie online

Prowadzisz sklep WWW, który generuje oczekiwane przychody. Nagle jednak okazuje się, że z dnia na dzień masz coraz mniej zamówień i działalność przestaje przynosić takie wyniki, jak dotąd. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele – nie oczekuj, że poprawa nadejdzie natychmiast, z dnia na dzień, bez żadnej interwencji. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc teraz Twoim zadaniem jest ustalenie źródła problemu i jego rozwiązanie. Sprawdź, z czego może wynikać spadek sprzedaży w sklepie internetowym.

Czytaj więcej