Delante wśród najlepszych firm B2B w Polsce według Clutch

Delante wśród najlepszych firm B2B w Polsce według Clutch

Pracując dzień w dzień, z czasem można stracić motywację – ale nie w naszym przypadku! Szczególnie gdy po raz kolejny dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów Delante zostało uznane za jedną z najlepszych firm B2B na rynku w Polsce. Dowiedz się więcej z tego wpisu!

Top B2B Companies in Poland 2020 - Clutch badge

Opinie naszych Klientów to dla nas największa wartość – nie ma nic, z czego moglibyśmy być bardziej dumni! Dzięki takim wyróżnieniom jak to od Clutcha widzimy, że Klienci dostrzegają i doceniają nasze główne wartości, jakimi są transparentność, sprawna komunikacja czy zrozumienie biznesu Klienta – to naprawdę buduje i motywuje nas do dalszej pracy!

Matt Calik Delante
Matt Calik
Head of SEO/SEM

W Delante wiemy, że czasem trudno czuwać nad stałym rozwojem biznesu, a jednocześnie być na bieżąco z najnowszymi technikami SEO. I tu pojawiamy się my! 😉 Pomagamy naszym Klientom plasować się na jak najwyższych miejscach w organicznych wynikach wyszukiwania.

W ramach uznania naszych sukcesów i doświadczenia, zostaliśmy wyróżnieni przez Clutch jako jeden z czołowych liderów marketingu cyfrowego B2B 2020 w Polsce. Clutch jest sprawdzoną firmą badającą rynek B2B. Ich zespół stosuje jedyną w swoim rodzaju metodologię ratingową do porównywania i kontrastowania liderów w wielu sektorach usług.

Tę nagrodę dedykujemy każdemu z naszych Klientów. Szczególnie dziękujemy tym, którzy poświęcili czas na kontakt z firmą Clutch, aby zrecenzować nasze usługi. Oceniali oni naszą wydajność, a w tym jakość usług i wyników, dbałość o terminy oraz ogólne umiejętności zarządzania projektami. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że po tym jak 42 naszych Klientów oceniło współpracę z nami, utrzymaliśmy na Clutch’u pięć z pięciu gwiazdek!

Zapoznaj się z najnowszą recenzją na naszym profilu:

Delante Clutch

Jesteśmy naprawdę podekscytowani otrzymaniem tej nagrody i cieszymy się, że możemy pomóc jeszcze większej liczbie Klientów w osiąganiu jak najlepszych wyników! Szukasz partnera do marketingu internetowego? Odezwij się do nas!

FAQ

Delante istnieje na rynku już od ponad 5 lat. Może nie jest to tak dużo, ale mimo to mamy świadomość, że od początku zbudowaliśmy tę firmę na nowoczesnych zasadach pozycjonowania, do których bardziej doświadczona konkurencja dochodziła jeszcze długo po naszym powstaniu.

Możemy pochwalić się doświadczeniem w pracy ze sklepami i stronami internetowymi z bardzo różnych branż (techniczne, lifestyle’owe, ekologiczne, prawnicze, IT i wiele innych).

Nasz zespół miał przyjemność prowadzić udane procesy SEO nie tylko dla małych i średnich firm, ale także współpracować z wewnętrznymi działami SEO dużych korporacji. Zajmujemy się optymalizacją stron internetowych zarówno polskich, jak i zagranicznych. W ciągu tych 5 lat na rynku udało nam się dotrzeć do 21 krajów!

International SEO - Delante map

Nie ma z tym żadnego problemu! A wręcz można powiedzieć, że jest to zaleta (ale o tym niżej) 😉 W pozycjonowaniu szerokim głównym celem działań jest zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Każda strona, nawet z tej samej branży, jest odmienna i w przypadku każdej z nich inne frazy będą generować ruch. Jeśli mówimy o pozycjonowaniu szerokim, to pozycjonowanych fraz dla każdej witryny jest naprawdę dużo (czasem nawet kilkaset), więc powtórzenie się ich na dwóch różnych stronach jest mało prawdopodobne. Do każdej strony indywidualnie dobieramy frazy biorąc pod uwagę to, na co strona aktualnie się wyświetla oraz jaki jest jej potencjał.

Warto zaznaczyć, że to, że pozycjonujemy stronę firmy z pokrewnej branży może stanowić duży atut. Doświadczenie w konkretnej branży, wiedza, co najlepiej zadziała na stronie, gdzie zamieszczać linki oraz jakie wyzwań pod kątem SEO możemy się spodziewać może przyczynić się do szybszych wzrostów widoczności danej strony.

Oczywiście! Możesz zapoznać się z naszymi case studies (znajdziesz je na naszej stronie w zakładce „Klienci”) bądź odwiedzić nasz profil na Clutchu, gdzie regularnie aktualizujemy nasze portfolio. Sprawdź to sam!

(1)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Podstawy SEO dla web developera.  Co warto wiedzieć?

Podstawy SEO dla web developera. Co warto wiedzieć?

Optymalizacja strony WWW jest niezbędnym elementem w SEO. Witryna powinna spełniać wymagania algorytmu Google, gdyż ma to istotny wpływ na jej widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Podstawy SEO dla programisty są kluczową wiedzą, która pomoże web developerowi odpowiedzialnemu za realizację serwisu ułatwić proces budowania widoczności strony w SERP-ach, a także osiągnięcie porozumienia pomiędzy programistą a SEOwcem.

Czytaj więcej
Platforma sprzedaży B2B - jakie cechy powinna posiadać?

Platforma sprzedaży B2B – jakie cechy powinna posiadać?

Rynek e-commerce to dzisiaj nie tylko ciągle rosnąca liczba sklepów internetowych kierujących swoją ofertę do klienta indywidualnego. To również szereg platform, które wspierają procesy sprzedaży B2B i pomagają realizować zamówienia od klientów hurtowych. Czym powinna się charakteryzować dobrze zaprojektowana platforma B2B? O tym poniżej.

Czytaj więcej