.animate-view{opacity: 1 !important;}

Delante wśród najlepszych firm B2B w Polsce według Clutch

2min.

Komentarze:0

Delante wśród najlepszych firm B2B w Polsce według Clutchd-tags
14 lipca 2020
Pracując dzień w dzień, z czasem można stracić motywację - ale nie w naszym przypadku! Szczególnie gdy po raz kolejny dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów Delante zostało uznane za jedną z najlepszych firm B2B na rynku w Polsce. Dowiedz się więcej z tego wpisu!

2min.

Komentarze:0

Top B2B Companies in Poland 2020 - Clutch badge
Opinie naszych Klientów to dla nas największa wartość - nie ma nic, z czego moglibyśmy być bardziej dumni! Dzięki takim wyróżnieniom jak to od Clutcha widzimy, że Klienci dostrzegają i doceniają nasze główne wartości, jakimi są transparentność, sprawna komunikacja czy zrozumienie biznesu Klienta - to naprawdę buduje i motywuje nas do dalszej pracy!
Matt Calik Delante
Matt Calik
Head of SEO/SEM
W Delante wiemy, że czasem trudno czuwać nad stałym rozwojem biznesu, a jednocześnie być na bieżąco z najnowszymi technikami SEO. I tu pojawiamy się my! ;-) Pomagamy naszym Klientom plasować się na jak najwyższych miejscach w organicznych wynikach wyszukiwania. W ramach uznania naszych sukcesów i doświadczenia, zostaliśmy wyróżnieni przez Clutch jako jeden z czołowych liderów marketingu cyfrowego B2B 2020 w Polsce. Clutch jest sprawdzoną firmą badającą rynek B2B. Ich zespół stosuje jedyną w swoim rodzaju metodologię ratingową do porównywania i kontrastowania liderów w wielu sektorach usług. Cały zespół Delante dąży do tego, by zostać najlepszą firmą SEO na Clutchu i nie tylko! Tę nagrodę dedykujemy każdemu z naszych Klientów. Szczególnie dziękujemy tym, którzy poświęcili czas na kontakt z firmą Clutch, aby zrecenzować nasze usługi. Oceniali oni naszą wydajność, a w tym jakość usług i wyników, dbałość o terminy oraz ogólne umiejętności zarządzania projektami. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że po tym jak 42 naszych Klientów oceniło współpracę z nami, utrzymaliśmy na Clutch'u pięć z pięciu gwiazdek! Zapoznaj się z najnowszą recenzją na naszym profilu: Delante Clutch Jesteśmy naprawdę podekscytowani otrzymaniem tej nagrody i cieszymy się, że możemy pomóc jeszcze większej liczbie Klientów w osiąganiu jak najlepszych wyników! Szukasz partnera do marketingu internetowego? Odezwij się do nas!
Autor
Logo Delante
Autor
Delante

Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Autor
Logo Delante
Autor
Delante

Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

FAQ

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022