.animate-view{opacity: 1 !important;}

Nowość – Edytor Google Ads 1.0.2

Nowość – Edytor Google Ads 1.0.2
29 marca 2019
Google wprowadził dużą aktualizację w swoim oprogramowaniu offline. W dniu dzisiejszym mamy premierę Google Ads Editor - Dawniej Edytor AdWords. Edytor był ostatnim narzędziem Google na którego rebranding czekaliśmy. O rebrandingu Google Ads pisałem w zeszłym roku w artykule Google Ads to nie tylko rebranding.

Czym jest Edytor Google Ads?

Edytor Google Ads to oprogramowanie służące do zarządzania kontem Google Ads. Jest powszechnie wykorzystywany w przypadku dużych kont, ale też w przypadku wprowadzania dużej ilości zmian. Możliwości edytora wykorzystujemy w swojej pracy na kontach wszystkich klientów. Narzędzie działa szybciej od aplikacji webowej i daje możliwość pracy offline. Wprowadzone zmiany publikujemy. Wszystkie zmiany są walidowane przed ich publikacja co ogranicza możliwość pojawienia się błędów. Dodatkowym atutem Edytora jest możliwość importu dużych zbiorów danych z programu excel. Praca specjalisty może opierać się o arkusze kalkulacyjne, które są następnie przetwarzane przez Edytor. Narzędzie najlepiej sprawdzi się w przypadku dużych kont o rozbudowanej strukturze. Narzędzie jest czytelne i funkcjonalne. Edytor Google

Nowości w Edytorze Google Ads 1.0.2?

Rebranding oraz odświeżony interfejs to nie jedyne zmiany. Nowy edytor daje nam możliwość wprowadzania zmian na wielu kontach klientów jednocześnie. Konta klientów otwieramy w jednym oknie. Edytor jest uzupełniony o dodatkowe funkcje umożliwiające prowadzenie i optymalizację kampanii na YouTube oraz kampanie display. Możemy teraz kierować reklamy na odbiorców w smart display czy wykorzystywać bardziej zaawansowane strategie ustalania stawek w kampanii promującej aplikację. Więcej informacji o zmianach znajdziesz pod linkiem: https://support.google.com/adwords/editor/answer/9255063 Nowy edytor daje znacznie większe możliwości pracy na koncie zarówno pojedynczego klienta jak i wprowadzenie masowych zmian na wszystkich kontach agencji. To funkcja której nam najbardziej brakowało. Nowy edytor znacznie przyspieszy pracę. Uzupełniony o dodatkowe funkcje jak wsparcie reklam display oraz youtube daje możliwość pełnej optymalizacji z poziomu edytora bez potrzeby logowania się w aplikacji webowej.
Autor
Adrian

Zostaw komentarz

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

european search awards finalist

Przygotuj swoja stronę do Black Friday!

Zapisz się na bezpłatny webinar!