.animate-view{opacity: 1 !important;}

WordPress w 2021 roku

raport wordpress w roku 2021
Czym charakteryzuje się WordPress? Jakie są jego największe zalety? Jakie ma wady? Jak optymalizować stronę na tym CMSie? Odpowiadamy, instruujemy.

Pobierz raport

Na podany adres email otrzymasz link do strony z raportem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go lub czytania online!

O raporcie

WordPress w 2021 roku to kolejny raport z serii Premium. WordPress – najpopularniejszy i najszybciej rozwijający się CMS na świecie. W Delante – najczęściej powtarzający się system zarządzania treścią wśród naszych Klientów.

Dodaliśmy 1+1… i tak oto powstał pomysł, a następnie sam raport.

To, czy WordPress jest łatwy w obsłudze, czy nie, to pojęcie względne. Dla niektórych będzie banalnie prosty, niektórzy będą potrzebować dni/tygodni/miesięcy, aby być w stanie postawić stronę czy nauczyć się ją sprawnie obsługiwać.

(…) – jest wiele rzeczy, które będziesz w stanie zrobić sam. I warto próbować,
czemu nie. Jeśli jednak czujesz, że coś wykracza poza Twoje możliwości – nie bój się poprosić o pomoc osobę, która zna się na rzeczy.

Robert Smalarz
Robert Smalarz Web Developer

Co zawiera raport?

W raporcie znajdziesz statystyki (zewnętrzne oraz te na bazie przeprowadzonej przez nas ankiety), komentarze ekspertów z branży, wskazówki dla początkujących, a także nasze wewnętrzne insighty dotyczące WordPressa – w tym szczegółowy poradnik, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez optymalizację strony na WordPressie.

Gotowy, aby zostać mistrzem WordPressa? Zostaw nam swojego maila, a my podeślemy Ci link, dzięki któremu będziesz mógł przeczytać lub pobrać raport w PDF całkowicie za darmo.

Pobierz swój raport!

Na podany adres email otrzymasz link do strony z raportem, gdzie będziesz mieć możliwość pobrania go lub czytania online!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM