Budowanie relacji z Klientami w branży SEO – Milena Fietko w SEO Fridays Podcast

Budowanie relacji z Klientami w branży SEO – Milena Fietko w SEO Fridays Podcast

Jak dbać o dobre relacje z Klientami w branży SEO? Kim są klienci agencji SEO i jakie są różnice między nimi? O ważnych tematach dla właścicieli firm nasza Senior SEO Specialist Milena Fietko rozmawiała w podcaście Dawida Medwediuka!

Klienci, niezależnie od branży, powinni być odpowiednio traktowani. O tym, jak w praktyce wygląda współpraca specjalistów SEO z klientami, opowiada Milena Fietko (Senior SEO Specialist w Delante) w podcaście SEO Fridays Podcast.

Jak utrzymać długi lifetime Klienta w SEO?

Przede wszystkim trzeba dowozić. I to jest podstawa tego, aby utrzymać długi lifetime Klienta. Ale to nie jest najważniejsze. Podchodzę do Klientów jak do partnerów biznesowych, dzięki czemu staram się zrozumieć ich biznes i nie robić szablonowego SEO, które będzie oparte na samych „technikaliach”. Klienci zazwyczaj nie rozumieją „SEO gadki”, dlatego staram się ją przełożyć na ich język.

Milena

Jakie typy klientów wyróżniła Milena?

  • właściciel firmy,
  • dyrektor marketingu,
  • e-Commerce Manager / Dyrektor e-Commerce,
  • Klient korporacyjny,
  • agencje,
  • blogerzy.

O czym jeszcze posłuchasz w podcaście?

  1. Charakterystyka Klientów – czy można wyróżnić różne typy Klientów zainteresowanych usługami SEO? Jakie?
  2. Cena usług SEO – czy są Klienci, którzy kierują się tylko ceną?
  3. Jak utrzymać długi lifetime Klienta w SEO?
  4. Klient polski a zagraniczny – różnice w procesie i obsłudze Klienta

Listen to „#029: Budowanie relacji z Klientami w branży SEO – Milena Fietko” on Spreaker.

 

Prowadzący podcast

Specjalista On-Page SEO. Pasjonat Search Engine Marketingu i nowych technologii, fascynuje go web development i pochłania analiza danych. Prywatnie słucha The Offspring i interesuje się historią XX wieku.

Dawid Medwediuk

Życzymy miłego słuchania i jak najlepszych relacji z klientami!

(3)
Autor
Sr SEO Specialist - Milena

Sr SEO Specialist

Z branżą SEO związana od 3 lat. Z powodzeniem optymalizuje sklepy internetowe na rynkach w Polsce, Niemczech, USA i Norwegii. A trzy słowa kluczowe, które towarzyszą jej po pracy to kaktusy, Hearthstone i Escape Roomy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

10 pytań i odpowiedzi o SEO

10 pytań i odpowiedzi o SEO

Czy w SEO odpowiedzią na każde pytanie jest “to zależy”? Wojciech Urban udowadnia, że nie zawsze! Zebraliśmy 10 najczęściej powtarzających się pytań o SEO i nagraliśmy krótkie filmiki z odpowiedziami. Możesz ich posłuchać na naszym kanale na YouTube lub przeczytać transkrypcję na naszym blogu. 

Czytaj więcej
Jak dodać firmę do Google Maps?

Jak dodać firmę do Google Maps?

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była dobrze widoczna w sieci, wykorzystaj możliwości wizytówki Google Moja Firma. Jej posiadanie pozytywnie wpływa nie tylko na wizerunek, ale również pozycjonowanie strony. Podpowiadamy, jak dodać firmę do Google Maps. Dzięki temu przy niewielkim wysiłku zyskasz liczne korzyści dla swojego biznesu.

Czytaj więcej