.animate-view{opacity: 1 !important;}

Milena Fietko

SEO Strategy Manager
Milena Fietko

Zainteresowały Cię nasze usługi SEO?
Napisz do mnie: m.fietko@delante.pl

 

Milena to specjalistka od branż specjalnych, które wymagają nieszablonowego podejścia do procesu, albo obejmują tematy, których inni by się nie podjęli (erotyka, bukmacherka).

Lubi nowe wyzwania, dlatego im mniej szablonowy projekt, tym bardziej napędza ją to do działania. W Delante pracuje od 2016 roku i mocno identyfikuje się z firmą reprezentując ją również na zewnątrz (webinary, konferencje, szkolenia i gościnne wypowiedzi).Szukanie niekonwencjonalnych rozwiązań i nowych pomysłów na realizację strategii SEO, rozwój samego Delante czy rozwój osobisty to jej chleb powszedni i element pracy, który ją nakręca.

W pracy ceni sobie kontakt z klientem, lubi poznawać nowe biznesy. Postrzega siebie nie tylko w roli SEO Specialisty, ale przede wszystkim w roli doradcy i stratega.

We współpracy SEO na pierwszym miejscu stawia potrzeby i cele klientów. Umie połączyć to co techniczne z tym, co realnie przyniesie korzyści dla biznesu. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym stawia na nieustanny rozwój i zawsze z dużym zaangażowaniem dąży do wyznaczonych celów – także celów klientów.

Prywatnie uwielbia taniec w karaibskich rytmach (salsa, bachata, merengue), treningi na siłowni, podróże solo i czytanie książek rozwojowych.

Specjalizacje Mileny

Analiza
biznesowa

Estymacje budżetów

Trudne
branże

Pozycjonowanie
e-commerce

Milena wygłosiła
prelekcje na:

Wideo z udziałem Mileny

Milena napisała dla

Milena po pracy

Chcesz ze mną pracować?

Skontaktuj się!

Skontaktuj się!

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM