Rozszerzenia cen

Co to są rozszerzenia cen? Definicja

Rozszerzenie cen – jedno z rozszerzeń w Google Ads, które pozwala nam pokazać dodatkowe informacje odnośnie cen dotyczących wybranych produktów lub usług. Jest to dobre rozwiązanie dla firm z branży e-commerce, szczególnie tych, które mają konkurencyjne ceny. Mogą one zachęcić użytkownika do odwiedzenia naszego sklepu.

Zaletą rozszerzeń cen jest to, że przenoszą one potencjalnego klienta bezpośrednio do tego czym jest zainteresowany. Mogą dotyczyć konkretnego produktu (uslugi), jak i kategorii (przedział od/do/średnio). Pozwalają także na przekazanie ważnej informacji jaką jest cena przy mniejszym nakładzie pracy, ponieważ nie jest konieczne dodawanie nowych reklam lub edytowanie starych.

Rozszerzenia te są wyświetlane zarówno na komputerach jak i na telefonach. Można ustawić daty, dni tygodnia i pory dnia w których rozszerzenia cen mają się wyświetlać.

Co to są rozszerzenia cen?

Czy ta definicja była pomocna?
(0)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Ostatnio na naszym blogu

Jak założyć sklep internetowy - poradnik krok po kroku

Jak założyć sklep internetowy - poradnik krok po kroku

Jeżeli szukasz pomysłu na biznes, sprzedaż online może okazać się trafioną formą działalności, bo to właśnie w Internecie dzisiaj łatwiej znaleźć przyszłych klientów. Dlatego zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym przedstawiamy, jak założyć sklep internetowy - od rejestracji przez projekt i wdrożenie aż po promocję.

Czytaj więcej
AI w content marketingu, czyli jak sztuczna inteligencja może wspomóc tworzenie treści? Szanse i zagrożenia

AI w content marketingu, czyli jak sztuczna inteligencja może wspomóc tworzenie treści? Szanse i zagrożenia

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe sprawdziły się w marketingu cyfrowym, ale czy zabiorą pracę twórcom treści? W rzeczywistości generatory treści AI mogą służyć jako wysoce wydajny asystent zwiększający ich produktywność. Dlaczego warto zainteresować się tym zagadnieniem, a jednocześnie zachować rozwagę? W naszym artykule dowiesz się więcej o szansach i zagrożeniach wynikających z zastosowania AI w content marketingu, a także poznasz generatory treści bazujące na działaniu sztucznej inteligencji. Zapraszamy!

Czytaj więcej