Rozszerzenia cen

Co to są rozszerzenia cen? Definicja

Rozszerzenie cen – jedno z rozszerzeń w Google Ads, które pozwala nam pokazać dodatkowe informacje odnośnie cen dotyczących wybranych produktów lub usług. Jest to dobre rozwiązanie dla firm z branży e-commerce, szczególnie tych, które mają konkurencyjne ceny. Mogą one zachęcić użytkownika do odwiedzenia naszego sklepu.

Zaletą rozszerzeń cen jest to, że przenoszą one potencjalnego klienta bezpośrednio do tego czym jest zainteresowany. Mogą dotyczyć konkretnego produktu (uslugi), jak i kategorii (przedział od/do/średnio). Pozwalają także na przekazanie ważnej informacji jaką jest cena przy mniejszym nakładzie pracy, ponieważ nie jest konieczne dodawanie nowych reklam lub edytowanie starych.

Rozszerzenia te są wyświetlane zarówno na komputerach jak i na telefonach. Można ustawić daty, dni tygodnia i pory dnia w których rozszerzenia cen mają się wyświetlać.

Co to są rozszerzenia cen?

Czy ta definicja była pomocna?
(0)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Ostatnio na naszym blogu

Wykluczające słowa kluczowe w Google Ads

Wykluczające słowa kluczowe w Google Ads

Wykluczające słowa kluczowe mają w Google Ads prawie tak ważne zadanie jak słowa kluczowe. Są to słowa, na które nie chcemy, by wyświetlała się reklama. Dowiedz się jaka jest ich rola w prowadzeniu kampanii w Google Ads oraz jaki wpływ na najważniejsze wskaźniki takie jak CTR czy konwersje mają wykluczające słowa kluczowe.

Czytaj więcej
Co to jest RTM? Real Time Marketing przykłady

Co to jest RTM? Real Time Marketing przykłady

Real Time Marketing (w skrócie RTM) to odpowiedź marketingowa na aktualne wydarzenia oraz trendy. Specjaliści tworzą content, który żyje krótko, ale intensywnie, mając wysoki potencjał viralowy. Chcesz poznać RTM marketing z bliska? Stay tuned, mamy tu dla Ciebie najciekawsze przykłady z ostatnich lat!

Czytaj więcej