Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie!

Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie!

Znaleźliśmy się na liście 10 firm nominowanych do nagrody European Search Awards 2020 dla najlepszej dużej agencji SEO w Europie oraz otrzymaliśmy 2 nominacje za proces SEO dla naszych klientów. Czytaj więcej!

European Search Awards to coroczny konkurs nagradzający najlepsze kampanie SEO, PPC i Content Marketingowe w Europie. Jego organizatorem jest agencja eventowa Don’t Panic, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z kilku regionalnych edycji wydarzenia, w tym roku po raz pierwszy organizowana jest też wersja Globalna – Global Search Awards.

Ale do sedna! W tamtym roku pierwszy raz zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie. Nasz debiut okazał się sukcesem – zdobyliśmy nominację do nagrody “Best Use of Search – Low Budget Campaign” za proces SEO, który prowadzimy dla firmy Epstryk. Case study obejmowało migrację strony, zmianę asortymentu i oczywiście wzrost widoczności. Część procesu jest opisana na naszej stronie: Case study Epstryk – Delante.

Delante w European Search Awards 2020

W tym roku stwierdziliśmy, że zagramy o więcej! Nie tylko zaaplikowaliśmy z 2 case study SEO, ale też zdecydowaliśmy się podsumować naszą działalność na większą skalę i wysłaliśmy aplikację na nagrodę dla najlepszej dużej agencji SEO w Europie na rok 2020.

16 kwietnia odebraliśmy świetną wiadomość. Zostaliśmy nominowani w 3 kategoriach:

  1. Best Use of Search – B2C z case study: Delante & Z Klockow – Building Technical SEO Blocks to Increase Income
  2. Best Use of Search – Health z case study Delante & BeDiet Catering – Huge Traffic Gain for Great Weight Loss
  3. Best Large SEO Agency

Wszystkie nominacje znajdziesz pod linkiem: https://europeansearchawards.com/2020-shortlist/

European Search Awards 2020 Finalist

Aplikacje w kategoriach Best Use of Search obejmują opis współpracy oraz wyników prowadzonego procesu SEO w 2019, a przede wszystkim:

  • Celów
  • Strategii działania
  • Osiągniętych wyników

W aplikacji o nagrodę Best Large SEO Agency 2020 opisaliśmy naszą agencję, największe sukcesy, wyzwania z jakimi się mierzyliśmy oraz przykłady wyników, które osiągamy na stronach naszych klientów.

Dlaczego uważamy, że mamy szansę wygrać?

  1. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na specjalizację w kierunku SEO i obecnie jest to około 90% naszej działalności.
  2. Według rankingu opublikowanego w ubiegłym roku, nasz zespół SEO jest drugim największym zespołem SEO w Polsce.
  3. Większość naszych nowych klientów to klienci z polecenia i z inbound marketingu. To świadczy nie tylko o naszych aktywnościach marketingowych, ale przede wszystkim o zadowoleniu naszych obecnych klientów.

Nominacje są dla nas wielkim sukcesem i motywują do dalszej pracy i rozwoju. Czujemy się wygranymi, a to, czy odbierzemy statuetkę okaże się na gali w Bukareszcie 3 września. Trzymajcie kciuki!

(4)
Autor
Marketing Team Leader - Kasia

Marketing Team Leader

W Delante od 2017 roku, odpowiedzialna za marketing w Polsce i za granicą. Wielbicielka analiz, "grzebania" w narzędziach i projektowego podejścia do zadań. Miłośniczka podróży, języków, muzyki i psia mama. W wolnych chwilach zaplata sznurkowe makramy lub chwyta za saksofon.
Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Jak robić reklamy świąteczne? Praktyczne porady

Jak robić reklamy świąteczne? Praktyczne porady

Pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o świętach Bożego Narodzenia to spokój, radość i spotkania z rodziną. Pamiętajmy jednak także, że okres bożonarodzeniowy to jedno z największych wydarzeń zakupowych na świecie. Świętują go więc nie tylko ludzie, ale także firmy, które przygotowują się do niego m.in. przez reklamy świąteczne.

Czytaj więcej