.animate-view{opacity: 1 !important;}

Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie!

2min.

Komentarze:1

Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie!d-tags
22 kwietnia 2020
Znaleźliśmy się na liście 10 firm nominowanych do nagrody European Search Awards 2020 dla najlepszej dużej agencji SEO w Europie oraz otrzymaliśmy 2 nominacje za proces SEO dla naszych klientów. Czytaj więcej!

2min.

Komentarze:1

European Search Awards to coroczny konkurs nagradzający najlepsze kampanie SEO, PPC i Content Marketingowe w Europie. Jego organizatorem jest agencja eventowa Don’t Panic, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z kilku regionalnych edycji wydarzenia, w tym roku po raz pierwszy organizowana jest też wersja Globalna - Global Search Awards. Ale do sedna! W tamtym roku pierwszy raz zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie. Nasz debiut okazał się sukcesem - zdobyliśmy nominację do nagrody “Best Use of Search - Low Budget Campaign” za proces SEO, który prowadzimy dla firmy Epstryk. Case study obejmowało migrację strony, zmianę asortymentu i oczywiście wzrost widoczności. Część procesu jest opisana na naszej stronie: Case study Epstryk - Delante.

Delante w European Search Awards 2020

W tym roku stwierdziliśmy, że zagramy o więcej! Nie tylko zaaplikowaliśmy z 2 case study SEO, ale też zdecydowaliśmy się podsumować naszą działalność na większą skalę i wysłaliśmy aplikację na nagrodę dla najlepszej dużej agencji SEO w Europie na rok 2020. 16 kwietnia odebraliśmy świetną wiadomość. Zostaliśmy nominowani w 3 kategoriach:
  1. Best Use of Search - B2C z case study: Delante & Z Klockow – Building Technical SEO Blocks to Increase Income
  2. Best Use of Search - Health z case study Delante & BeDiet Catering – Huge Traffic Gain for Great Weight Loss
  3. Best Large SEO Agency
Wszystkie nominacje znajdziesz pod linkiem: https://europeansearchawards.com/2020-shortlist/ European Search Awards 2020 Finalist Aplikacje w kategoriach Best Use of Search obejmują opis współpracy oraz wyników prowadzonego procesu SEO w 2019, a przede wszystkim:
  • Celów
  • Strategii działania
  • Osiągniętych wyników
W aplikacji o nagrodę Best Large SEO Agency 2020 opisaliśmy naszą agencję, największe sukcesy, wyzwania z jakimi się mierzyliśmy oraz przykłady wyników, które osiągamy na stronach naszych klientów. Dlaczego uważamy, że mamy szansę wygrać?
  1. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na specjalizację w kierunku SEO i obecnie jest to około 90% naszej działalności.
  2. Według rankingu opublikowanego w ubiegłym roku, nasz zespół SEO jest drugim największym zespołem SEO w Polsce.
  3. Większość naszych nowych klientów to klienci z polecenia i z inbound marketingu. To świadczy nie tylko o naszych aktywnościach marketingowych, ale przede wszystkim o zadowoleniu naszych obecnych klientów.
Nominacje są dla nas wielkim sukcesem i motywują do dalszej pracy i rozwoju. Czujemy się wygranymi, a to, czy odbierzemy statuetkę okaże się na gali w Bukareszcie 3 września. Trzymajcie kciuki!
Autor
Kasia Zielosko Marketing Delante
Autor
Kasia Zielosko

Marketing Team Leader

Kraków

W Delante odpowiada za marketing firmy. Specjalizuje się w generowaniu leadów, marketingu międzynarodowym, content marketingu i analityce. Prywatnie psia mama, saksofoniskta, zaplataczka makram i miłośniczka podróży.

Autor
Kasia Zielosko Marketing Delante
Autor
Kasia Zielosko

Marketing Team Leader

Kraków

W Delante odpowiada za marketing firmy. Specjalizuje się w generowaniu leadów, marketingu międzynarodowym, content marketingu i analityce. Prywatnie psia mama, saksofoniskta, zaplataczka makram i miłośniczka podróży.

Komentarze

Zostaw komentarz

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM