.animate-view{opacity: 1 !important;}

Od edytora do SEO Juniora – doświadczenie Sylwii

2min.

Komentarze:0

Od edytora do SEO Juniora – doświadczenie Sylwiid-tags
07 grudnia 2018
Sylwia, z wykształcenia edytor, trafiła do nas na początku lipca. Najlepiej czuje się w tworzeniu tekstów – nic dziwnego, skoro w dzieciństwie chciała zostać pisarką! Przeczytaj, jak wspomina staż i początki w Delante.

2min.

Komentarze:0

Dlaczego zdecydowałaś się na staż w SEO?

Na pracę w Delante zdecydowałam się, bo szukałam po studiach stażu z perspektywą zatrudnienia po nim. Chciałam rozwinąć się w dziedzinie trochę związanej z moimi studiami (studiowałam edytorstwo elektroniczne na polonistyce), ale raczej idącej w kierunku nowych technologii. Wcześniej – równolegle ze studiowaniem – jako korektorka współpracowałam z różnymi wydawnictwami, co dziś udaje mi się łączyć z pracą w Delante.

Jak wyglądały Twoje początki w Delante?

Gorąco, z jednej strony dlatego, że zaczęłam staż z początkiem lipca, z drugiej – proces wdrożeniowy był intensywny. Pierwsze tygodnie zaczynały się szkoleniami, obowiązków z tygodnia na tydzień było coraz więcej. Co mi się bardzo w tym podobało, to to, że ciągle było coś do zrobienia i zawsze znalazł się ktoś, kto w razie potrzeby mi pomógł. Bez Ani, która była moją „opiekunką” w pierwszych tygodniach, byłoby ciężko. Ważny był dla mnie feedback – częsty i merytoryczny, w Delante bardzo dba się o rzeczową informację zwrotną. Staż minął, zanim zdążyłam się zorientować, po nim zostałam już zatrudniona jako młodsza specjalistka.

Co powiedziałabyś komuś zaczynającemu staż?

Że nie mógł trafić lepiej, jeśli jest świeżo po studiach. W Delante dobre jest to, że stażyści mogą się uczyć, nie muszą być od razu we wszystkim biegli (choć wiadomo – im więcej umiejętności mają na start, tym lepiej), są stopniowo wdrażani w procesy działające w firmie. I żeby nie bał się pytać: bo im więcej zada pytań, tym więcej otrzyma odpowiedzi i szybciej nauczy się potrzebnych rzeczy.

Co lubisz w swojej pracy w Delante? Co dla Ciebie znaczy praca w Delante?

W pracy w Delante lubię usystematyzowany i jasny podział obowiązków. Co tydzień dostaję listę zadań do wykonania i ode mnie zależy, jak je rozłożę w czasie. Oczywiście lista „to do” czasem się trochę zmienia, ale ważne jest dla mnie to, że wiem, co mam robić. A praca w Delante jak dotąd znaczy dla mnie stały rozwój, w czym pomagają częste szkolenia wewnętrzne i firmowe wyjścia na konferencje.

W czym czujesz się najlepsza? Jaki był Twój najlepszy moment w Delante?

Najlepiej czuję się w SEO copywritingu i content writingu. To dla mnie o tyle zaskakujące, że przed rozpoczęciem pracy w Delante – na przykład na studiach czy jeszcze wcześniej, w szkole – zdarzało mi się cierpieć na „niemoc twórczą” i wisieć nad pustą kartką, więc długo nie spodziewałam się, że będę się dobrze czuć w copywritingu. Miła niespodzianka!

A najlepszy moment w Delante? Kiedy Klaudia z działu HR zadzwoniła z wiadomością, że zaczynamy współpracę.

Dokończ zdania:

Jedna losowa i ciekawa rzecz o Tobie to… nie umiem pisać krótkich zdań (to jest wyjątkiem).

Dokończ zdanie: W piątek po pracy… w zasadzie co tydzień robię coś innego.

Jak byłam mała chciałam zostać… podobno Marią Konopnicką. Nie pamiętam tego, ale rodzina się zaklina, że tak mówiłam. Czyli chyba pisarką.

Rekrutacja na staż trwa! Aplikuj na: https://delante.pl/kariera/stazysta-seo/.

Autor
Logo Delante
Autor
Delante

Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Autor
Logo Delante
Autor
Delante

Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Zostaw komentarz

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Nagrody

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM