WordPress w 2021 roku – Raport Delante

WordPress w 2021 roku – Raport Delante

Już jest! Najnowszy raport Delante z serii premium już dostępny na naszej stronie. Co w nim znajdziesz? Dowiedz się, co ciekawego przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem. Czytaj dalej!

WordPress w 2021 roku to najnowszy – trzeci – Raport z serii Premium spod naszej ręki.

Jeśli nie widziałeś dwóch poprzednich (o najczęstszych błędach SEO w e-commerce oraz najczęściej popełnianych błędach w link buildingu), nic straconego! Znajdziesz je tu: Raporty Premium.

Tym razem przygotowaliśmy obszerny materiał, który – mamy nadzieję – okaże się pomocny dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z WordPressem.

WordPress w 2021 roku – raport i wskazówki (nie tylko SEO!) dla początkujących

Skąd pomysł na ten raport? Po pierwsze – WordPress to bez wątpienia najpopularniejszy CMS na świecie. Korzysta z niego aż 65,2% stron internetowych, których CMS znamy! Po drugie jest to też najpopularniejszy CMS wśród Klientów Delante, dzięki czemu mamy z nim niemałe doświadczenie.

Więcej powodów nie było nam trzeba – wzięliśmy się więc do pracy.

Przyjrzeliśmy się zewnętrznym danym, przeprowadziliśmy ankietę, dodaliśmy do tego nasze wewnętrzne doświadczenie… i tak o to powstał ten raport.

Co w nim znajdziesz? Między innymi:

  • ciekawostki i zewnętrzne statystyki,
  • wady i zalety WordPressa (opracowane na bazie wyników przeprowadzonej przez nas ankiety),
  • komentarze ekspertów,
  • wskazówki dla początkujących,
  • przewodnik po optymalizacji strony na WordPressie.

wordpress w 2021 roku raport

 

Raport możesz przeczytać za darmo na naszej stronie lub pobrać go w formacie PDF – i mieć go zawsze pod ręką.

pobierz raport błędy seo delante

To co, chyba nie pozostało nam nic innego jak życzyć Ci miłej lektury! 🙂

(2)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Pozycjonowanie w UK po angielsku z Polski. Warto?

Pozycjonowanie stron po angielsku rodzi wiele pytań. Na czym polega? Jak się do niego zabrać i jak poprowadzić od A do Z, aby osiągnąć pożądane efekty? I wreszcie – czym różni się pozycjonowanie w UK od SEO na polskim rynku? Podpowiemy Ci, dlaczego warto zlecać zagraniczne SEO polskim firmom i o czym pamiętać chcąc wejść na rynek brytyjski.

Czytaj więcej
Dobra reklama na Black Friday

Dobra reklama na Black Friday

Wielkimi krokami zbliża się sezon świąteczny, a Czarny Piątek tuż tuż. Czy masz już zaplanowaną kampanię marketingową na ten wielki dzień? Odpowiednia strategia marketingowa na Czarny Piątek jest kluczem do wyróżnienia się z wielkiego tłumu reklam. Dzięki niej właściciele firm mogą znacznie zwiększyć swoje przychody i wywrzeć dobre wrażenie na przyszłych klientach.

Czytaj więcej