WordPress w 2021 roku – Raport Delante

WordPress w 2021 roku – Raport Delante

Już jest! Najnowszy raport Delante z serii premium już dostępny na naszej stronie. Co w nim znajdziesz? Dowiedz się, co ciekawego przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem. Czytaj dalej!

Ostatnio na naszym blogu: Tytuły artykułów – jak je pisać, aby chcieli czytać? 10 wskazówek

WordPress w 2021 roku to najnowszy – trzeci – Raport z serii Premium spod naszej ręki.

Jeśli nie widziałeś dwóch poprzednich (o najczęstszych błędach SEO w e-commerce oraz najczęściej popełnianych błędach w link buildingu), nic straconego! Znajdziesz je tu: Raporty Premium.

Tym razem przygotowaliśmy obszerny materiał, który – mamy nadzieję – okaże się pomocny dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z WordPressem.

WordPress w 2021 roku – raport i wskazówki (nie tylko SEO!) dla początkujących

Skąd pomysł na ten raport? Po pierwsze – WordPress to bez wątpienia najpopularniejszy CMS na świecie. Korzysta z niego aż 65,2% stron internetowych, których CMS znamy! Po drugie jest to też najpopularniejszy CMS wśród Klientów Delante, dzięki czemu mamy z nim niemałe doświadczenie.

Więcej powodów nie było nam trzeba – wzięliśmy się więc do pracy.

Przyjrzeliśmy się zewnętrznym danym, przeprowadziliśmy ankietę, dodaliśmy do tego nasze wewnętrzne doświadczenie… i tak o to powstał ten raport.

Co w nim znajdziesz? Między innymi:

  • ciekawostki i zewnętrzne statystyki,
  • wady i zalety WordPressa (opracowane na bazie wyników przeprowadzonej przez nas ankiety),
  • komentarze ekspertów,
  • wskazówki dla początkujących,
  • przewodnik po optymalizacji strony na WordPressie.

wordpress w 2021 roku raport

 

Raport możesz przeczytać za darmo na naszej stronie lub pobrać go w formacie PDF – i mieć go zawsze pod ręką.

pobierz raport błędy seo delante

To co, chyba nie pozostało nam nic innego jak życzyć Ci miłej lektury! 🙂

(2)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Tytuły artykułów – jak je pisać, aby chcieli czytać? 10 wskazówek

Tytuły artykułów – jak je pisać, aby chcieli czytać? 10 wskazówek

Tytuł artykułu to pierwsze, co widzi potencjalny czytelnik. I… czasem także ostatnie. A przeciętnych, płaskich tytułów użytkownik niemal nie zauważa scrollując wyniki wyszukiwania, Google News czy social media. Jeśli nie zadbasz odpowiednio o pierwsze wrażenie, możesz nie mieć szansy na kolejne - dlatego sprawdź, jak pisać chwytliwe tytuły artykułów i zatrzymywać użytkowników na dłużej.

Czytaj więcej
Relacja z Festiwalu SEO 2021 okiem Delante

Relacja z Festiwalu SEO 2021 okiem Delante

Emocje po Festiwalu SEO jeszcze nie opadły, a my już nadchodzimy z podsumowaniem! Festiwal SEO to jedno z największych wydarzeń SEO w Polsce organizowane w Katowicach - w tym roku 15. października. Oto kilka wniosków z każdej prelekcji.

Czytaj więcej
Jak napisać BIO autora? Wskazówki i przykłady

Jak napisać BIO autora? Wskazówki i przykłady

Nie zawsze pod artykułami w sieci znajdziesz informację o tym, kto jest autorem publikacji. Tymczasem prawdopodobnie zależy Ci, aby content, z którym się zapoznajesz był przygotowany przez specjalistę z danej dziedziny. Mając m.in. to na uwadze, portale internetowe dodają BIO autora. Co to jest, z czego powinno się składać i co przemawia za jego umieszczeniem na Twojej stronie?

Czytaj więcej