WordPress w 2021 roku – Raport Delante

WordPress w 2021 roku – Raport Delante

Już jest! Najnowszy raport Delante z serii premium już dostępny na naszej stronie. Co w nim znajdziesz? Dowiedz się, co ciekawego przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem. Czytaj dalej!

WordPress w 2021 roku to najnowszy – trzeci – Raport z serii Premium spod naszej ręki.

Jeśli nie widziałeś dwóch poprzednich (o najczęstszych błędach SEO w e-commerce oraz najczęściej popełnianych błędach w link buildingu), nic straconego! Znajdziesz je tu: Raporty Premium.

Tym razem przygotowaliśmy obszerny materiał, który – mamy nadzieję – okaże się pomocny dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z WordPressem.

WordPress w 2021 roku – raport i wskazówki (nie tylko SEO!) dla początkujących

Skąd pomysł na ten raport? Po pierwsze – WordPress to bez wątpienia najpopularniejszy CMS na świecie. Korzysta z niego aż 65,2% stron internetowych, których CMS znamy! Po drugie jest to też najpopularniejszy CMS wśród Klientów Delante, dzięki czemu mamy z nim niemałe doświadczenie.

Więcej powodów nie było nam trzeba – wzięliśmy się więc do pracy.

Przyjrzeliśmy się zewnętrznym danym, przeprowadziliśmy ankietę, dodaliśmy do tego nasze wewnętrzne doświadczenie… i tak o to powstał ten raport.

Co w nim znajdziesz? Między innymi:

  • ciekawostki i zewnętrzne statystyki,
  • wady i zalety WordPressa (opracowane na bazie wyników przeprowadzonej przez nas ankiety),
  • komentarze ekspertów,
  • wskazówki dla początkujących,
  • przewodnik po optymalizacji strony na WordPressie.

wordpress w 2021 roku raport

 

Raport możesz przeczytać za darmo na naszej stronie lub pobrać go w formacie PDF – i mieć go zawsze pod ręką.

pobierz raport błędy seo delante

To co, chyba nie pozostało nam nic innego jak życzyć Ci miłej lektury! 🙂

(2)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Wykluczające słowa kluczowe w Google Ads

Wykluczające słowa kluczowe w Google Ads

Wykluczające słowa kluczowe mają w Google Ads prawie tak ważne zadanie jak słowa kluczowe. Są to słowa, na które nie chcemy, by wyświetlała się reklama. Dowiedz się jaka jest ich rola w prowadzeniu kampanii w Google Ads oraz jaki wpływ na najważniejsze wskaźniki takie jak CTR czy konwersje mają wykluczające słowa kluczowe.

Czytaj więcej
Co to jest RTM? Real Time Marketing przykłady

Co to jest RTM? Real Time Marketing przykłady

Real Time Marketing (w skrócie RTM) to odpowiedź marketingowa na aktualne wydarzenia oraz trendy. Specjaliści tworzą content, który żyje krótko, ale intensywnie, mając wysoki potencjał viralowy. Chcesz poznać RTM marketing z bliska? Stay tuned, mamy tu dla Ciebie najciekawsze przykłady z ostatnich lat!

Czytaj więcej